Question zrobić lek z rzeczy, które mamy w domu

noxdiv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Chciałbym wiedzieć, czy ktoś zna jakieś narkotyki, które można zrobić w domu, z rzeczy, które mamy w domu lub rzeczy, które możemy kupić, ale które są łatwo dostępne, wiem, jak zrobić niektóre rzeczy, takie jak robienie kokainy z cracku, mieszanie jej z lekami i kwasem borowym, a także roztwór lutowniczy zapobiegający rozpryskiwaniu z acetonem, ale zastanawiałem się, czy ktoś wie o czymś innym, co mogę zrobić w domu?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
To niemożliwe, potrzebujesz bazy, z której zrobisz syntezę leków, napthoyl indole jest bazą większości syntetycznych kannabinoidów, możesz zsyntetyzować napthoyl indole całkiem łatwo zaufaj mi, napthoyl indole pochodzi z normalnego indolu oczywiście.

Synteza:

1. Do mieszającego się roztworu indolu (1000 g) w CH2Cl2 (15 litrów) dodano SnCl4 (2000 ml) w jednej porcji.
2. Po usunięciu łaźni lodowej mieszaninę mieszano w temperaturze pokojowej przez 30 minut, a następnie do zawiesiny dodawano małymi porcjami chlorek 1-naftoilu (1627 g), a następnie nitrometan (10 litrów).
3. Mieszaninę mieszano przez 2 h w temperaturze pokojowej.
4. Po schłodzeniu lodem i wodą (20 litrów), mieszaninę przefiltrowano w celu usunięcia osadów nieorganicznych, a materiał organiczny ekstrahowano octanem etylu (15 litrów).
5. Fazę organiczną wysuszono nad Na2SO4 i zatężono pod zmniejszonym ciśnieniem, otrzymując produkt w postaci krystalicznego ciała stałego.

Proste 5 kroków.

Wiem, że to nie jest domowe, bo to niemożliwe.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Możesz wymieszać cukier i drożdże w wodzie, pozwolić im fermentować i destylować alkohol. Jeśli chcesz wytwarzać inne narkotyki w domu, potrzebujesz prekursorów narkotyków w domu.
 
Top