Produkcja i wysyłka najdoskonalszych leków za pomocą DIRECTION i MAGNITUDE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BEZPŁATNE PRÓBKI - PROSZĘ PRZECZYTAĆ NASTĘPUJĄCĄ STRONĘ

W Vector Laboratories rozumiemy, że zaufanie jest czymś, na co trzeba zapracować, nigdy nie łamiąc danego słowa dotyczącego jakości naszego produktu. W związku z tym okazujemy nasze uznanie dla tej fantastycznej społeczności, rozpoczynając uruchomienie naszej firmy od rozdania bezpłatnych próbek naszych produktów. Chcemy dać naszym nowym klientom posmakować naszej nienagannej obsługi klienta i naszej doskonałej satysfakcji klienta, rozpoczynając rozdawanie następujących produktów:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 wybranych klientów otrzyma po 5G próbki)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 wybranych klientów otrzyma po 1G próbki)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 wybranych klientów otrzyma po 1G próbki)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZAREJESTROWAĆ SIĘ W NABORZE?

(Aby móc się zarejestrować, należy przeczytać poniższe informacje)


Istnieją tylko dwa proste wymagania, które należy spełnić, aby cieszyć się darmową próbką. Musisz być członkiem tego forum. Jeśli na Twoim profilu widnieje napis "nowy użytkownik", nie kwalifikujesz się do otrzymania próbki, ponieważ administrator nie uzna Twojej recenzji naszego produktu za ważną. Wynika to z faktu, że polityka forum dotycząca darmowych próbek stanowi, że próbki mogą być przyznawane tylko "członkom" forum.

Kolejnym wymogiem rozdawnictwa jest gwarancja pozostawienia recenzji na temat naszego produktu w sekcji marketplace oraz w wątku, który właśnie czytasz. Uprzejmie proszę również klientów o niepozostawianie recenzji w żadnym innym miejscu na forum poza marketplace i tym wątkiem (wyjątki mogą mieć miejsce, jeśli polecasz nas innemu użytkownikowi forum). Cieszę się z Waszego uznania, ale nie chcę, aby spamowanie było uciążliwe dla administracji forum. Jeśli recenzja nie zostanie pozostawiona po przekazaniu próbki, nasz zespół i inni sprzedawcy mogą nie zdecydować się na przekazanie próbek lub współpracę z Tobą

Jeśli spełniasz te dwa wymagania, gratulacje! Możesz otrzymać próbkę! Po prostu skomentuj poniżej ten wątek, określając, który produkt chciałbyś wypróbować (możesz otrzymać tylko jedną próbkę jednego produktu), a my sami wyślemy Ci DM. Nie ma potrzeby wysyłania do nas wiadomości po komentarzu, ponieważ sami wyślemy Ci wiadomość z prośbą o próbkę.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Oczywiście
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Cześć, byłbym zainteresowany bezpłatną próbką
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Którym z moich produktów będziesz zainteresowany?
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mosly ketamina, ale jeśli nie jest to możliwe, amfetamina
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Hej, czy jest jakaś szansa na otrzymanie pakietu stealth amph i meth w aus?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Przepraszam, ale nie prowadzimy wysyłki do Australii. Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem!
 
Last edited:

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Dzięki za odpowiedź, wysyłam bezpośrednią wiadomość, czy możemy tam porozmawiać?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Próbki!


Mamy tylko:

5 próbek amfetaminy

4 próbki D-metaminy dla klientów w UE

Oraz 6 próbek D-metaminy dla klientów w USA!


Mieszkańcy i członkowie, bądźcie szybcy, zanim zaczniemy traktować priorytetowo nowych członków!


Od 20 sierpnia do 23 sierpnia będziemy na wakacjach. Nie będziemy przyjmować żadnych zamówień po UTC +2 14:30 19 sierpnia. Po 23 sierpnia nasz sklep będzie ponownie otwarty dla zamówień :)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hej VectorLaboratoiers Team [Sir], oto moja recenzja waszej słynnej pasty Amphetamin. Pierwsza przesyłka idzie bardzo szybko 2 dni po tym, jak powiedziałeś mi, że jest w drodze do mnie, to niesamowite! Dostałem standardową pocztę z fałszywym nadawcą, to bardzo dyskretna i najlepsza metoda w Europie. Otrzymałem 5,147 g pasty amfetaminowej. Konsystencja jest oleista i mokra na talerzu lub szklanym naczyniu rozmazanym w 5 minut gotowym do siekania. Pierwszy nos pali 7 z 10 skal, ale bardzo krótko, gdy płucze się w gardle, nie pali się. Zapach jest dobry, mieszanka starych kwiatów z zapachem aminy, można poczuć ten sam zapach po otwarciu sprzętu do komputera. Czas działania wynosi od 10 do 12 godzin w zależności od dawki. Jest to bardzo czysty haj amfetaminowy, bez błota w mózgu po X godzinach. Przychodzi powoli, ale staje się silniejszy od godziny [czystej]. Aż nadejdzie moment fck im so uppy😎. Normalna dawka jest bardzo skoncentrowana i idealna do robienia wielu rzeczy w czasie, dobrze pasuje do każdej codziennej sytuacji. 90% dobrych rzeczy, bardzo dobre wsparcie szybkiej wysyłki. 100 Trusty. Uwielbiam ten Amphe i na pewno zamówię więcej, każdy powinien to zrobić, ponieważ sprzedawca zdecydowanie wiedział, czego potrzebuje dobry klient. Nawet ludzie, którzy wzięli to, aby mieć wspaniały wieczór bez tego gównianego kaca z powodu złych rzeczy. Pozdrawiam Frankstone.
 
Last edited:

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Bardzo dziękuję za recenzję! Cieszę się, że byłbyś zainteresowany zamówieniem większej ilości :)

Byłbym również bardzo wdzięczny za recenzję mojego wpisu, gdy tylko będziesz miał czas, jeszcze raz dziękuję za szczegółową opinię.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Od teraz nie będziemy już przyjmować żadnych zamówień, ponieważ nie będziemy w stanie ich wysłać w wyniku naszego krótkiego urlopu od jutra do 23 sierpnia.

Od 24 sierpnia będziemy kontynuować przyjmowanie zamówień jak zwykle!
 

acidbitch1312

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Chciałbym dostać próbkę amfetaminy, wiem, że jestem nowym członkiem, ale ostatnia inna prędkość, którą dostałem, była trochę zła, twoja wygląda obiecująco, więc fajnie byłoby spróbować. i jestem nowym członkiem tutaj, ale aktywnym w ciemnej sieci od kilku lat.
pozdrowienia z Austrii
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Cześć z USA, jestem zainteresowany ketaminą, czy powinienem zostawić recenzję na stronie produktu, czy gdzieś indziej?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
wasze ceny są bardzo dobre, chcę zweryfikować jakość, czy to w porządku, jeśli przetestuję i wyślę zdjęcia, nic wymyślnego, tylko typowy zestaw do testowania narkotyków weryfikujący, że nie są to żadne inne narkotyki.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Witam, w przyszłości będziemy prowadzić promocję próbek ketaminy. Obecnie jesteśmy na wakacjach, więc nie możemy już przyjmować zamówień ani niczego wysyłać, więc kiedy wrócimy 23-go, będziemy mogli ponownie przyjmować zamówienia :)
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Witam, czy mogę prosić o próbkę d-metalu?
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hej, chciałbym przetestować D-Meth. mieszka w UE.
 
Top