MDP2P do MDMA bez metyloaminy (skopiowane z internetu)

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kto w ogóle potrzebuje metyloaminy?
Autor: Ritter, pod redakcją profesora, z dedykacją dla Eleusis
Opublikowane w Total Synthesis II by Strike

Poniższa procedura może okazać się jednym z największych postępów w dziedzinie chemii MDMA od czasu udoskonalenia i rozpowszechnienia procedury utleniania Wackera do produkcji MDP2P. Reakcja ta opiera się na opublikowanym procesie, który do tej pory w jakiś sposób wymykał się odkryciu przez podziemną chemię. Metyloamina nie jest już przeszkodą w metodzie alkilacji redukcyjnej amalgamatu glinu do produkcji MDMA, ponieważ procedura ta wytwarza ten niemożliwy do uzyskania i kapryśny materiał in situ podczas alkilacji redukcyjnej MDP2P do MDMA z bardzo powszechnego nitrometanu. Nitrometan poddany najprostszej redukcji tworzy metyloaminę, dlaczego więc nie wytwarzać metyloaminy w tym samym czasie, gdy produkowane jest MDMA, zamiast przechodzić przez kłopoty związane z wytwarzaniem jej osobno?

Nitrometan jest bardzo powszechnym materiałem. Wystarczy udać się na lokalny tor wyścigowy i kupić galon lub dwa, aby uzupełnić paliwo w samochodzie o wysokich osiągach. Jest on również dostępny w paliwach do modeli RC o czystości do 40%. Wystarczy frakcyjnie oddestylować nitrometan (bp 101°C) z mieszanki paliwowej modelu i gotowe. Jeśli w składzie paliwa znajduje się metanol, jego część będzie azeotropowo destylować z nitrometanem, obniżając nieco jego temperaturę wrzenia, ale nie stanowi to problemu.

Jak więc to wszystko działa? Jest to tak proste, jak się wydaje. Alkoholowy roztwór nitrometanu i MDP2P jest wkraplany do masy amalgamowanego aluminium zanurzonego w alkoholu, najpierw redukując nitrometan do metyloaminy, pozwalając na utworzenie zasady Schiffa aminy i ketonu, która jest dalej redukowana do pożądanego MDMA
Przygotować 2-litrową kolbę dwu- lub trójszyjną z lejkiem dodawczym i chłodnicą zwrotną oraz zapewnić źródło ciepła. Nie potrzeba tu wiele ciepła, więc wszystko, od łaźni wodnej na bufecie po płaszcz grzewczy, jest w porządku. W kolbie należy umieścić 55 gramów jednocalowych kwadratów z folii aluminiowej. W tym miejscu należy poruszyć ważny temat, który wcześniej był zaniedbywany w stopniu wprowadzającym w zakłopotanie - właściwy rodzaj i grubość folii. Problem z redukcjami amalgamatu aluminium polega na tym, że ich szybkość reakcji zależy od trzech głównych czynników i w zależności od tego, jak je rozegrasz, możesz mieć albo całkowitą porażkę, albo eksplozję, albo jeszcze lepiej, jeśli zastosujesz się do tej rady, idealną wydajność! Czynniki te to wspomniany typ folii, stopień amalgamacji dozwolony przez roztwór HgCl2 przed reakcją ketonu i aminy, a także temperatura, w której przebiega reakcja. Gruba folia ma tendencję do powolnego reagowania w niskiej temperaturze, a bardzo cienka folia, taka jak zwykła folia aluminiowa spożywcza, ma tendencję do reagowania tak szybko i egzotermicznie, że można dosłownie zesrać się w gacie! Aluminium, które dało najlepsze wyniki, jest szeroko dostępne dla przemysłowej społeczności biologicznej w postaci arkuszy o wymiarach 4 x 4 cale i grubości 0,04 mm, starannie oddzielonych od siebie arkuszem bibuły. Jest on używany do uszczelniania kolb itp. przed sterylizacją w autoklawie. Dla tych z Was, którzy nie mogą jej dostać, nie martwcie się. Heavy Duty Reynolds Wrap będzie działać dobrze, tylko trzeba uważniej obserwować szybkość reakcji. Inni donosili o sukcesie przy użyciu pociętych puszek do ciasta. Główną ideą jest to, by nie używać naprawdę cienkiej folii.

Napełnij lejek rozdzielający 50 gramami MDP2P i 50 gramami lub 39 ml nitrometanu rozpuszczonego w 200 ml metanolu. W innym naczyniu o pojemności 1 litra dodaj 1,5 g HgCl2 (chlorek rtęci) do litra metanolu i pozwól, aby wszystkie ciała stałe się rozpuściły. Bardzo ostrożnie (HgCl2 jest śmiertelnie trujący!) wlej metanolowy roztwór HgCl2 na kawałki folii aluminiowej w kolbie i stań z tyłu, obserwując, jak zaczyna się magia. Jeśli cała folia nie jest przykryta metanolem, dodaj więcej, aż będzie przykryta. Po kilku minutach rozpocznie się musowanie i reakcja może się rozpocząć. Po około 5-10 minutach bulgotanie powinno być wystarczające i można zacząć dodawać metanolową mieszaninę nitrometanu i MDP2P kropla po kropli z rozdzielacza. W miarę upływu czasu reakcja może ogrzać się do temperatury wrzenia i nastąpi refluks alkoholu. Nie stanowi to problemu, ponieważ temperatura wrzenia metanolu wynosząca 65°C jest idealna dla tej reakcji (wiem, że wielu się z tym nie zgadza, ale pomarz o tym, a zobaczysz!). Dodawanie powinno zająć około godziny, a mieszanina powinna reagować przez co najmniej 4-6 godzin lub do momentu, gdy wszystkie kawałki aluminium zostaną przereagowane do szarej zawiesiny. W tym miejscu należy zwrócić uwagę na kontrolę temperatury. Jeśli reakcja przebiega w idealnych warunkach, będzie przebiegać dokładnie tak, jak opisano powyżej. Jeśli mniej niż idealne i bardziej powszechne, reakcja zacznie zwalniać w połowie, wymagając zewnętrznego ogrzewania, aby utrzymać dobre tempo reakcji. Jeśli Wielkie Moce są naprawdę przeciwko tobie, dodanie kolejnego grama HgCl2 w roztworze metanolu do mieszaniny spowoduje jej ponowne uruchomienie.
Teraz łatwa część - izolowanie produktu. Jedną z najbardziej atrakcyjnych cech tej nowej syntezy jest to, że standardowa mieszanina aminowania Al/(Hg) musi być w tym momencie żmudnie filtrowana w celu oddzielenia produktu od zużytego osadu wodorotlenku glinu. Poniższy sposób rozwiązuje ten najbardziej frustrujący etap i prawdopodobnie da wielu nowe spojrzenie na potencjał redukcji Al/(Hg).

Wymieszać około 1,5 lub 2 litry 35% roztworu NaOH i pozostawić do ostygnięcia. Do roztworu NaOH powoli dodaj szarą maź aluminiową powstałą w pierwszej reakcji i przelej do dużego lejka rozdzielającego. Po odczekaniu około godziny pojawią się dwie wyraźne warstwy, górna to czerwonawy alkoholowy roztwór produktu, a dolna to śmieci NaOH/Al(OH)3. Po prostu oddziel dolną warstwę śmieci i wyrzuć. Nie martw się, nie ma w niej związanego produktu i pamiętaj, że w tym procesie odzyskiwania nie jest wymagana filtracja w porównaniu do innych syntezatorów! Weź górną warstwę i odparuj metanol, aby uzyskać niesamowitą wydajność nieczystej aminy i odrobiny wody. Dusze pozbawione skrupułów mogą wziąć ten produkt i skrystalizować go bezpośrednio, ale w tym momencie czai się w nim śmiertelna trucizna - rozpuszczone sole rtęci! Można je łatwo usunąć, rozpuszczając surowy produkt w około litrze toluenu i przemywając go kilkoma porcjami wody w rozdzielaczu, a na koniec nasyconym roztworem NaCl. Wysuszyć toluen za pomocą około 50 g bezwodnego MgSO4 wytworzonego przez ogrzewanie soli epsom w piekarniku w temperaturze 400 stopni Fahrenheita przez godzinę, schłodzenie, a następnie sproszkowanie. Po odstawieniu na godzinę lub do momentu, gdy toluen przestanie być mętny, schłodzić wysuszony toluenowy roztwór wolnej zasady w zamrażarce i odparować gazem HCl, aby uzyskać pięknie czyste kryształy chlorowodorku MDMA. Jeśli są nieco odbarwione, można je oczyścić za pomocą płukania acetonem do nieskazitelnej czystości bez zanieczyszczenia rtęcią!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Znalazłem również ten:

Pmk
Miałem trochę MDP-2-P leżącego w zamrażarce, który zrobiłem pod koniec listopada i naprawdę chciałem się go pozbyć z dwóch powodów: Nie chciałem, żeby się zepsuł i naprawdę nie lubiłem mieć prekursora Listy I w zamrażarce. Zawsze miałem problemy ze zrobieniem Al/Hg z metyloaminą, więc postanowiłem spróbować z nitrometanem. Methyl Man wydawał się dumny ze swojej wariacji, niedawno opublikowanej na Ulu, więc wybrałem jego parametry do reakcji.

Muszę zacząć od tego, że jest to zabójcza reakcja. Duma Methyl Mana jest całkowicie uzasadniona. Wydajność była niesamowita, a czystość doskonała. Całą reakcję, wraz z krystalizacją, przeprowadziłem w ciągu jednego wieczoru. Redukcja przebiegała na gorąco, ale była całkowicie pod kontrolą, łatwo się mieszała, była szybka i łatwa do przeprowadzenia.

Przygotowałem dwulitrową kolbę płaskodenną z trzema szyjkami i zatkałem jedną z nich. W środkowym otworze umieściłem zwykły skraplacz. Aparatura została umieszczona na mieszadle/płytce grzewczej.

Zacząłem ciąć folię aluminiową Reynolds Heavy Duty na około 1-calowe kwadraty, aby uzyskać łącznie 27,5 g. Nie masz pojęcia, ile folii to 27,5 g, dopóki nie zaczniesz jej ciąć. Musiało to zająć prawie pół godziny i poważnie stępiło moje nożyczki. Wsypałem 5 gramowe partie do małego młynka do kawy Braun i mieliłem folię przez 8-10 sekund. Folia tak naprawdę nie zostaje "zmielona", ale jak mówi Methyl Man, zostaje zwinięta w małe kulki. Zadziałało to zadziwiająco dobrze. Może to zabrzmieć dziwnie, aby wkładać folię do młynka do kawy, ale jest to bez wątpienia przełom w przygotowaniu aluminium do Al/Hg.



Rysunek 1: 5 g folii w 1-calowych kwadratach
Rysunek 2: 5 g folii po 8-10 sekundach mielenia w młynku do kawy Braun


Rysunek 3: Zbliżenie kulek foliowych
Rysunek 4: 27,5 g folii w kolbie płaskodennej o pojemności 2000 ml
Kulki foliowe zostały wrzucone do kolby.

Następnie 400 mg HgCl2 rozpuszczono w 750 ml laboratoryjnego MeOH. W tym czasie 25 g MDP-2-P i 20 g nitrometanu ACS zmieszano w lejku wkraplającym z niewielką ilością (prawdopodobnie około 25 ml) MeOH. MDP-2-P miał trzy miesiące i był przechowywany w zamrażarce. Pierwotnie był destylowany, nadal dobrze pachniał i miał średnio jasnozielony kolor. Lejek wkraplający umieszczono na bocznej szyjce kolby.


Rysunek 5: Aparatura
Gdy MeOH był gotowy (cały HgCl2 rozpuszczony), został również wrzucony do kolby, a skraplacz został umieszczony na miejscu. Zgodnie z instrukcjami Methyl Man mieszano przez 5-10 sekund co około minutę. Po niecałych 10 minutach widoczne było słabe bulgotanie, roztwór był szary, a aluminium było wyraźnie mniej błyszczące. Niektóre kawałki zaczęły unosić się na powierzchni.


Rysunek 6: Amalgamacja zakończona
Przez skraplacz zaczęła przepływać lodowata woda. Użyto około 4 funtów lodu na 2,5 galona wody w 5 galonowym wiadrze na farbę.

Zawór na lejku wkraplacza został otwarty tak, że mieszanina zaczęła kapać z prędkością około jednej kropli na sekundę. Mniej więcej co minutę włączałem mieszadło na około 5 sekund. Po kilku minutach kolba zaczęła się nagrzewać, a ja zacząłem mieszać bez przerwy. W tym momencie mieszanina miała bardzo wyraźny stalowo-niebiesko-szary kolor, tak jak opisuje to Methyl Man.



Rysunek 7: Początek reakcji, t+7 minut
Rysunek 8: Zbliżanie się do temperatury wrzenia, t+8 minut
W końcu reakcja rozgrzała się do imponującego refluksu, a MeOH płynął niemal nieprzerwanie ze skraplacza. Od czasu do czasu musiałem regulować prędkość wkraplania (jedna na sekundę była trochę za wolna) i zakończyłem dodawanie po 42 minutach. Podczas szczytu reakcji bardzo uważnie obserwowałem, co się dzieje, ale tak naprawdę nie musiałem robić nic poza upewnieniem się, że dodawanie przebiega w tempie, które sprawi, że całość zajmie 40-45 minut. Cała reszta zajęła się sama.


Rysunek 9: Reakcja na pełnych obrotach, t+15 minut
Gdy pozostało mi kilka mililitrów mieszanki MDP-2-P, reakcja zaczęła już zwalniać, choć wciąż widoczne były małe płatki aluminium. Jest to dokładnie zgodne z instrukcjami Methyl Man. Mieszanina zaczynała robić się bardzo lepka, więc dodałem kolejne 50-75 ml MeOH do skraplacza, co znacznie poprawiło sytuację. Następnie wyszedłem na około godzinę, aby pozwolić reakcji się zakończyć.

Kiedy wróciłem, wszystko znacznie się ochłodziło, a mieszanina była w większości amorficzna, szara z najmniejszymi drobinkami bieli. Zmieszałem 700 ml wody i 262 g NaOH w zlewce. Podczas chłodzenia przelałem zawartość kolby reakcyjnej do zlewki o pojemności 4000 ml. Nieco więcej (może 50 ml) MeOH w kolbie reakcyjnej z łatwością rozluźniło pozostały osad, który również został wlany do zlewki. Następnie roztwór NaOH wlano do zlewki o pojemności 4000 ml wraz z osadem.



Rysunek 10: Osad w zlewce
Rysunek 11: Osad po dodaniu NaOH i niewielkim wymieszaniu
Do zlewki włożono 3-calowe mieszadło i dokładnie wymieszano. Wcześniej szary osad stał się ciemniejszy, a NaOH zaczął reagować z pozostałym aluminium, tworząc pienisty, śmierdzący bałagan w zlewce. Ogrzało się nieznacznie, ale nie znacząco. Pozostawiono to do powolnego wymieszania przez około godzinę, po czym prawie wszystkie bąbelki zniknęły, a pienienie się zmniejszyło.

Nie posiadam gigantycznego lejka, więc postanowiłem odciągnąć mieszaninę bezpośrednio do zlewki. W rzeczywistości działa to naprawdę dobrze i może być łatwiejsze niż posługiwanie się lejkiem septycznym. Do zlewki wlałem 500 ml toluenu i włączyłem mieszadło na bardzo wysokie obroty na kilka minut. To dobrze wymieszało obie fazy. W ciągu następnych 15 minut toluen oddzielił się do góry.



Rysunek 12: Bulgotanie, gdy NaOH reaguje z pozostałym aluminium
Rysunek 13: Toluen po wymieszaniu, w większości rozdzielony.
Martwiłem się, ponieważ toluen praktycznie nie miał koloru. Spodziewałbym się, że pozostały MDP-2-P będzie miał delikatny kolor lub że jakieś zanieczyszczenia reakcyjne również nadadzą kolor. Ale ten był lekko mlecznobiały. Toluen jest dla mnie trudny do zdobycia, więc następnym razem planuję wypróbować ksylen. Podejrzewam, że będzie dobrze.

Większość toluenu została wylana z góry. Pozostało około 100 ml, ponieważ trudno było zlać toluen bez wylania części warstwy wody/mułu. Do zlewki wlano kolejne 250 ml toluenu i dokładnie wymieszano. Ta kolejna ekstrakcja również została odlana, tym razem z odrobiną warstwy osadu, i umieszczona w lejku septycznym. Kiedy skończyłem, w zlewce pozostało prawdopodobnie nie więcej niż około 15 ml toluenu unoszącego się na osadzie. Teraz łatwo było odsączyć warstwę osadu w lejku septycznym, pozostawiając tylko toluen. Pierwsza ekstrakcja toluenu została następnie dodana do lejka sep.



Rysunek 14: Zbliżamy się do spuszczenia ostatniej porcji wody z osadem.
Rysunek 15: Przemywanie. Zarówno toluen, jak i płuczka są bardzo czyste, a interfejs między warstwami jest ledwo widoczny w 3/4 obrazka.
Toluen przemyto dwukrotnie nasyconym wodorowęglanem sodu, raz nasyconym NaCl i raz wodą. Wszystkie płukania były dość czyste, a toluen wyglądał jeszcze czyściej niż wcześniej.

Toluen spuszczono do umytej, przepłukanej acetonem, dokładnie wysuszonej zlewki z około 35 g bezwodnego MgSO4. Pozostawiono na około 25 minut i mieszano szpatułką dwa lub trzy razy. Następnie przefiltrowano do nowej zlewki (również bardzo suchej), a MgSO4 w filtrze przemyto niewielką ilością nowego toluenu.

Ustawiono standardowy generator NaCl/H2SO4 dla gazu HCl, z kolumną frakcjonującą wypełnioną CaCl2 (Damp-Rid z Home Depot) jako rurką suszącą. Do rurki suszącej przymocowano rurkę rozpraszającą gaz z porowatym szklanym dyskiem i rozpoczęto kapanie H2SO4.

Gaz zaczął wydobywać się z rurki dyspersyjnej, którą zanurzyłem w przesączu toluenu. Po kilku minutach absolutnie nic się nie wydarzyło i byłem przekonany, że kompletnie spieprzyłem sprawę. Wtedy tu i ówdzie zaczęły pojawiać się strzępki białego materiału, a w ciągu 30 sekund z roztworu wypłynęły gigantyczne chmury puchatego MDMA HCl. Prawie zesrałem się w gacie.



Rysunek 16: Kryształy tworzące się, gdy HCl opuszcza rurkę rozpraszającą gaz.
Rysunek 17: Zbliżamy się do końca tej serii gazowania. Kryształy osadzają się i utworzyły grubą warstwę na dnie zlewki.
Odradzam stosowanie rurki dyspersyjnej, ponieważ wydaje się ona zatykać kryształami i generować poważne przeciwciśnienie w generatorze HCl. W pewnym momencie szklany korek odskoczył od aparatu, ponieważ ciśnienie było tak duże. Wystarczy użyć szklanej rurki, aby wprowadzić HCl do toluenu.

Roztwór był tak mętny, że nie mogłem stwierdzić, czy wytrącają się kolejne kryształy, więc postanowiłem przestać. Zlewka została przykryta i włożona do zamrażarki na pół godziny. Po schłodzeniu przefiltrowano ją próżniowo w sączku Buchnera, a następnie wysuszono na lustrze pod żarówką (w celu ogrzania) i zważono. W sumie otrzymałem 8,26 g.

Następnie ponownie zacząłem gazować toluen. I oto nastąpiło kolejne masywne wytrącenie kryształów. Toluen został schłodzony i przefiltrowany, a filtrat wysuszony, uzyskując kolejne 4,72 g!

Ponownie ustawiłem gaz... po prostu nie przestaje. Daję kryształom trochę czasu na opadnięcie, a teraz wydaje się, że z roztworu nie wydobywa się już nic więcej. Schładzam, filtruję i suszę. Tym razem było 6,61 g więcej!

Mimo że kryształy miały lekki (i bardzo przyjemny) zapach piwa korzennego, zdecydowałem się nie rekrystalizować, ponieważ kryształy były oślepiająco białe i oczywiście dobrej czystości.



Rysunek 18: Lejek Buchnera szczelnie wypełniony kryształami
Rysunek 19: 8,26 grama MDMA HCl, posiekanego i suszącego się na lustrze.
Całkowita wydajność: 19,6 grama MDMA HCl - z 25 gramów ketonu !!!

Test biologiczny: Bezapelacyjny sukces.

Muszę powiedzieć, że Methyl Man zaliczył poważnego zwycięzcę w tej procedurze, zwłaszcza jeśli chodzi o zarządzanie amalgamatem. Wymyślił, jak ułatwić mieszanie, jak sprawić, by działał we właściwym tempie i jak pracować nad nim o wiele łatwiej niż kiedykolwiek widziałem.

I nie trzeba nawet wytwarzać metyloaminy!

To, w połączeniu z opisem syntezy i oczyszczania ketonów autorstwa Bright Star, stanowi najprostszą syntezę MDMA, jaką Hive kiedykolwiek widziało.

Odnośnik: Redukcyjna aminacja Methyl Mana
Toluen przemyto dwukrotnie nasyconym wodorowęglanem sodu, raz nasyconym NaCl i raz wodą. Wszystkie płukania były dość czyste, a toluen wyglądał jeszcze czyściej niż wcześniej.

Toluen spuszczono do umytej, przepłukanej acetonem, dokładnie wysuszonej zlewki z około 35 g bezwodnego MgSO4. Pozostawiono na około 25 minut i mieszano szpatułką dwa lub trzy razy. Następnie przefiltrowano do nowej zlewki (również bardzo suchej), a MgSO4 w filtrze przemyto niewielką ilością nowego toluenu.

Ustawiono standardowy generator NaCl/H2SO4 dla gazu HCl, z kolumną frakcjonującą wypełnioną CaCl2 (Damp-Rid z Home Depot) jako rurką suszącą. Do rurki suszącej przymocowano rurkę rozpraszającą gaz z porowatym szklanym dyskiem i rozpoczęto kapanie H2SO4.

Gaz zaczął wydobywać się z rurki dyspersyjnej, którą zanurzyłem w przesączu toluenu. Po kilku minutach absolutnie nic się nie wydarzyło i byłem przekonany, że kompletnie spieprzyłem sprawę. Wtedy tu i ówdzie zaczęły pojawiać się strzępki białego materiału, a w ciągu 30 sekund z roztworu wypłynęły gigantyczne chmury puchatego MDMA HCl. Prawie zesrałem się w gacie.
Odradzam używanie rurki rozpraszającej gaz, ponieważ wydaje się ona zatykać kryształami i generować poważne przeciwciśnienie w generatorze HCl. W pewnym momencie szklany korek odskoczył od aparatu, ponieważ ciśnienie było tak duże. Wystarczy użyć szklanej rurki, aby wprowadzić HCl do toluenu.

Roztwór był tak mętny, że nie mogłem stwierdzić, czy wytrącają się kolejne kryształy, więc postanowiłem przestać. Zlewka została przykryta i włożona do zamrażarki na pół godziny. Po schłodzeniu przefiltrowano ją próżniowo w sączku Buchnera, a następnie wysuszono na lustrze pod żarówką (w celu ogrzania) i zważono. W sumie otrzymałem 8,26 g.

Następnie ponownie zacząłem gazować toluen. I oto nastąpiło kolejne masywne wytrącenie kryształów. Toluen został schłodzony i przefiltrowany, a filtrat wysuszony, uzyskując kolejne 4,72 g!

Ponownie ustawiłem gaz... po prostu nie przestaje. Daję kryształom trochę czasu na opadnięcie, a teraz wydaje się, że z roztworu nie wydobywa się już nic więcej. Schładzam, filtruję i suszę. Tym razem było 6,61 g więcej!

Mimo że kryształy miały lekki (i bardzo przyjemny) zapach piwa korzennego, zdecydowałem się nie rekrystalizować, ponieważ kryształy były oślepiająco białe i oczywiście dobrej czystości.

-HgCl2
-MeOH
-ACS nitrometan
-NaOH
-Zlewka
-Lejek wkraplania 125 ml
-toluen
-ksylen
-Lejek sep
-Nasycony wodorowęglan sodu
-nasycony NaCl
-bezwodny MgSO4
-szpatułka
-Chłodnica zwrotna
-Wytrzymała folia Reynoldsa
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Jestem zaskoczony, że nie zwrócono na to większej uwagi.

Widzę tak wiele projektów syntezy metamfetaminy, które wymagają metyloaminy, ale nikt nie zasugerował jej wytwarzania in situ. poprzez dodatkową redukcję nitrometanu przy użyciu tego samego amalgamatu, za pomocą którego redukujesz keton. Oczywiście, jeśli to działa dla MDP2P, to będzie działać z P2P. Nie wiem jak ty, ale paliwo RC jest o wiele mniej upierdliwe niż tworzenie roztworu metyloaminy i dodawanie go.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Jest to opublikowane w książce Festera, więc chyba jest dość znane, ale minusem jest to, że trzeba przejść przez al/hg.

Paliwa RC lepiej destylować przed użyciem, ponieważ mogą zawierać do 10% oleju! Podczas destylacji nitrometanu nie używaj elektrycznej pompy próżniowej, ale aspiratora, aby uniknąć niebezpieczeństwa eksplozji spowodowanej zwarciem lub czymś podobnym !!!
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Sugeruje się więc, aby wybrać NaBH4, ale powodzenia w uzyskaniu tego OTC w niektórych częściach świata ;)

Nitrometan można znaleźć w stężeniach 99%, wszystkie filmy na tej stronie zalecają zrobienie metyloaminy i dodanie jej, żaden z nich nie stosuje tej metody i zastanawiam się, czy jest to nawyk, czy też jest to coś bardziej pragmatycznego.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
NaBH4 nie jest jedyną alternatywą dla al/hg.
Jest ich wiele.

Ale ogólnie masz oczywiście rację, może być łatwiej
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Z przyjemnością zobaczyłbym to ze wszystkimi rzeczywistymi obrazami...
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Zrobiłem to tymi metodami i wszystko działało super dobrze
Wickr : monster466

Mam zdjęcia i filmy z syntezy
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Prosimy o zamieszczanie ich tutaj! (Nie korzystam z wickr)
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Jest ono dostępne, przy odrobinie poszukiwań ;)
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Chciałbym zobaczyć adaptację tej procedury do zastosowania w P2P. Aby wyeliminować potrzebę wstępnej produkcji metyloaminy przy redukcji ketonów poniżej 100 g.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Wiesz, co wszyscy powinniście zrobić? Zacząć eksperymentować, zamiast zastanawiać się, co by było, gdyby, jak, kiedy... Po prostu wypal 🔥 swój palec, a jedna powłoka zostanie nagrodzona.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Ile posiekanego aluminium potrzebowałbym do ugotowania 1 kg pmk? Czy musiałbym pomnożyć użyte składniki?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
W rzeczywistości jest on używany do redukcji iminy pośredniej między metyloaminą a fenyloacetonem w Meksyku i tym podobnych, ale wymaga to kilku rzędów wielkości mniej amalgamatu, ponieważ redukujesz tylko 1 związek, który również łatwo się redukuje.
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
W jaki sposób miałbym wykonać tę metodę, jeśli miałbym wyprodukować 1 kg? I to właśnie chcę wiedzieć.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Chciałem ugotować 250g tą metodą, zrobiłem już 25g tą metodą, chciałem wiedzieć, czy mógłbym zrobić 250g MDP-2-P tą samą metodą i jaka byłaby proporcja wkładów
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Można to obejść, generując metyloaminę do roztworu alkoholowego, który został zważony przed i po dodaniu, do tego dodano odpowiednią ilość mdp2p + MgSO4 siccum, wymieszano.Dzięki temu iminium będzie gotowe do użycia w świeżym amalgamacie, eliminując zarówno egzotermię związaną z wytwarzaniem MeNH2, jak i tworzenie iminium (jeśli istnieje, idk). W konsekwencji potrzebujesz znacznie mniej amalagamu i możesz to zrobić a la cartel, easy peasy
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Jaką metodę proponujesz mi do produkcji na dużą skalę?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Skaluje się nawet do pojemników IBC, ale trzeba znaleźć stosunek, ponieważ w pewnym momencie jest w nim ciepło.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
350, spróbuj 400 gramów zobaczysz jak się rozgrzeje, gramów na 10L. Pamiętam, że musiałem wypełnić worek folią aluminiową do około 2/3 białego wiadra 25L/30L z pokrywką. To było mimo wszystko za dużo folii, trzeba mniej ale trzeba sprawdzić ile mniej zapomniałem gramów. na 200L beczkę, można też użyć 100 to nie pójdzie w górę.
Jak chcesz wyłapać opary metyloaminy to wlej do kanistra HCL a potem do wody.

10L stało się 12L z ph 12 z BMK (freebase meth)

Reakcja szaleje tylko wtedy, gdy używasz alu z supermarketu, kup alu ze sklepów sisha lub ze sklepów laboratoryjnych, które są GĘSTSZE.

Psst zamień rtęć na galium, łatwe odświeżanie i możesz wydestylować wszystkie związki i użyć ponownie, a także nietoksyczne i bardzo łatwe reaktywowanie za pomocą HCL 37 i rekrystalizacji.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Czy należy przygotować gal w postaci chlorku, czy też można użyć azotanu? Widziałem kilka artykułów na temat redukcji galu. Czy ktoś tego próbował? Byłoby wspaniale nie mieć do czynienia z takimi toksycznymi oparami, a następnie utylizacją odpadów.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Niech gal reaguje z HCL (w roztworze wodnym). Zniknięcie galu oznacza przekształcenie go w chlorek.
Następnie zamrozić go acetonem w celu usunięcia zanieczyszczeń lub wygotować do sucha.
 
Top