MDP2P do MDMA bez metyloaminy (skopiowane z internetu)

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
350, spróbuj 400 gramów zobaczysz jak się rozgrzeje, gramów na 10L. Pamiętam, że musiałem wypełnić worek folią aluminiową do około 2/3 białego wiadra 25L/30L z pokrywką. To było mimo wszystko za dużo folii, trzeba mniej ale trzeba sprawdzić ile mniej zapomniałem gramów. na 200L beczkę, można też użyć 100 to nie pójdzie w górę.
Jak chcesz wyłapać opary metyloaminy to wlej do kanistra HCL a potem do wody.

10L stało się 12L z ph 12 z BMK (freebase meth)

Reakcja szaleje tylko wtedy, gdy używasz alu z supermarketu, kup alu ze sklepów sisha lub ze sklepów laboratoryjnych, które są GĘSTSZE.

Psst zamień rtęć na galium, łatwe odświeżanie i możesz wydestylować wszystkie związki i użyć ponownie, a także nietoksyczne i bardzo łatwe reaktywowanie za pomocą HCL 37 i rekrystalizacji.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Czy należy przygotować gal w postaci chlorku, czy też można użyć azotanu? Widziałem kilka artykułów na temat redukcji galu. Czy ktoś tego próbował? Byłoby wspaniale nie mieć do czynienia z takimi toksycznymi oparami, a następnie utylizacją odpadów.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Niech gal reaguje z HCL (w roztworze wodnym). Zniknięcie galu oznacza przekształcenie go w chlorek.
Następnie zamrozić go acetonem w celu usunięcia zanieczyszczeń lub wygotować do sucha.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Jordan Belfort, proszę podaj źródła, że gal będzie działał. Widziałem to pytanie w Internecie niezliczoną ilość razy na przestrzeni lat i każde miejsce związane z chemią mówiło, że nie działa z p2p lub mdp2p. Nie jest tak "selektywny" w stosunku do aminowania redukcyjnego jak rtęć, rtęć faktycznie odgrywa rolę w reakcji, a nie tylko usuwa zewnętrzną warstwę aluminium.

Ponadto droga nitrometanowa jest przydatna na małą skalę, ale o ile wiem, nie jest dobra do skalowania. Poszukaj "baal + 55 galonowa beczka" na vespiary, myślę, że jest tam stary wątek, w którym facet skaluje to i nie jest to tak duża objętość jak na 55 galonową beczkę. Przetwarza 500 gramów ketonu w tym, co jest zasadniczo 200-litrowym reaktorem... a reakcje tutaj przebiegają znacznie gęściej
Omawiają, gdzie użycie metyloaminy do utworzenia iminy, a następnie redukcja, jest około 5 razy bardziej "gęsta", czyli wymaga 5 razy mniejszej ilości wody szklanej.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Powiem ci, dlaczego, aby zredukować nitrometan, temperatura musi być wysoka, a wystarczająca ilość Al musi również zredukować nitrometan.

Nitrometan nie zredukuje się do metyloaminy, a do metanolu. Jeśli nie użyjesz wody, a użyjesz metanolu, zagotuje się, więc mieszaj i reaguj. Osobiście użyłem 0.8L nitrometanu na 1L bmk i otrzymałem 12L bazy przy ph 12.

Jeśli chodzi o chlorek galu, byłem przekonany, że działa, dopóki nie przeczytałem ponownie, że nie zadziała, ale właśnie zamówiłem go w zeszłym tygodniu i wkrótce ma dotrzeć, a następnie sam przeprowadzę test. Istnieją historie mówiące, że tak, i historie mówiące, że nie.
Chlorek galu powstaje z nanocząstek aluminium. Te nanocząstki wydają się przeprowadzać reakcję. Jeśli z jakiegoś powodu rtęć przenosi elektrony lub cokolwiek innego, o czym czytałem, a gal MOGŁBY tego nie robić, powinien istnieć odpowiedni katalizator, dzięki któremu nadal będziemy w stanie przeprowadzić bardzo egzotermiczną reakcję z nietoksycznymi materiałami.

Na przykład reakcja Grignarda (BEZ czynnika alkilującego, takiego jak jod) NIE powinna być w stanie zredukować nitrometanu do metyloaminy, a jednak tak się dzieje, patrz załącznik. W małej szklance 200ML robię 1/4 lub 1/5 p2p (nie mierzymy) i ustawiam reakcję. Według źródeł w Internecie, aby przekształcić nitrometan w metyloaminę, zwykle potrzebny jest silniejszy środek redukujący.
 

Attachments

  • u3RbzgUZwG.mp4
    444.9 KB · Views: 0
  • e67BYsHtnz.mp4
    1.6 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Będę uważnie obserwował ten wątek. Jestem bardzo zainteresowany możliwością zastosowania galu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie wstrzymywałbym oddechu w kwestii galu
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Potrafię być optymistą. 😂 Mam jednak swój sposób myślenia, gdyby to było możliwe, prawdopodobnie byłoby już nielegalne.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Tak wiem, dlatego mój grignard zredukował go do metyloaminy, gdy nie powinien być w stanie tego zrobić, a nawet wytworzył wodoronadtlenki magnezu, co również może być powodem, dla którego reakcja jest enancjoselektywna. A jeśli nie jest, musiałbym dodać kwas, aby uwolnić wodoronadtlenek tam, gdzie powinien być w stanie to zrobić.

To jest z próżniowego bmk.

Coś jeszcze?
 

Attachments

  • 4Zt1qNUxmj.jpg
    4Zt1qNUxmj.jpg
    790.4 KB · Views: 93
  • D1QKBgnP2R.mp4
    28.2 MB · Views: 0

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sir, nie kwestionuję pana ani trochę, ale może bardziej konstruktywne byłoby utworzenie nowego wątku z przedstawionymi wynikami i dokładną procedurą? Byłbym bardziej niż ciekawy.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Bracia, muszę was rozczarować.
Wydaje się wymagać zewnętrznego ogrzewania w przeciwieństwie do rtęci, wtedy idzie znacznie lepiej
Generuje metyloaminę i wodór. Zakładam więc, że zredukuje również grupę alkoholową, ponieważ grupa nitrowa jest trudniejsza do zredukowania niż aceton.
Zobacz ostatni film, teraz zaczyna reagować
 

Attachments

  • jhxsIZmDnu.jpg
    jhxsIZmDnu.jpg
    721.6 KB · Views: 89
  • 8rYBAKGWcN.jpg
    8rYBAKGWcN.jpg
    471.6 KB · Views: 89
  • 5kITEcWqjw.mp4
    9.4 MB · Views: 0
  • wAbl1Hxd8o.mp4
    25.8 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ok, więc nie tworzy reakcji egzotermicznej? Nie rozumiem, w jaki sposób zewnętrzne ogrzewanie mogłoby stanowić problem? Kontynuuj.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Dodałem trochę kulek jodu, które sprawiają, że reakcja przebiega lepiej, co miało miejsce w tym przypadku.
Folia aluminiowa ma grubość 0,030. Następnym razem użyję cieńszej, ponieważ chcę, aby moje reakcje się zagotowały, w przeciwnym razie nitrometan się nie rozpada i służy do mieszania.


Dostanę świeży film, jak to działa teraz, zastosowałem do niego słabe ultradźwięki, aby rozbić grube mofo aluminium.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reakcja wydaje się być zakończona

Pozostawię na noc, a jutro wygotuję do sucha.

Również ten chlorek galu jest bardzo kwaśny, pH jest stałe 1 lub 2. Robię to jutro 7 podczas podgrzewania go do 140 stopni Celsjusza.
 

Attachments

  • LhrZ2pC1VE.mp4
    47.4 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Gal nie działa. Kropka.

Zdjęcia znajdują się tutaj:

Po prostu powiedz, kiedy szczypiesz rzeczy z dobrze znanych źródeł informacji i linkuj do nich, albo ja to zrobię, a to sprawi, że będziesz wyglądał trochę - no wiesz jak.
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Grupy nitrowe są trudniejsze do zredukowania niż aceton, o czym przekonamy się później. Sugeruję, abyś się nie zakładał
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Spójrz na sciencemadness.org, próbowano tego już setki razy i wszyscy są bardzo entuzjastycznie nastawieni na początku, ale później rzeczywistość wkracza i to mówi, że to nie działa.

Redukcja acetonu? Hu? Czy masz jakiś plan, co się dzieje w tego rodzaju reakcji? Nitrometan jest btw bardzo łatwo redukowalny i można to zrobić za pomocą większości popularnych i wielu bardziej nietypowych środków redukujących. Najprostszym, całkowicie dostępnym bez recepty i znacznie tańszym od galu jest cynk i kwas, taki jak kwas octowy lub kwas mrówkowy. Redukują one nitrometan do metyloaminy z wydajnością bliską 100%. SnCl2 - chlorek cynawy tak samo.

"Redukcja acetonu" to prawdopodobnie redukcja iminy, która powstaje w wyniku kondensacji metyloaminy i fenyloacetonu (lub dowolnego ketonu lub aldehydu). Imina jest redukowana do aminy i to jest pożądany produkt.

Niezależnie od tego, jak to zrobisz, powiem ci, że bardziej sensowne jest zrobienie tego w dwóch etapach, powiedzmy najpierw zredukować nitrometan do metyloaminy i odfiltrować wszystkie powstałe bzdury, a następnie użyć metyloaminy wraz z wybranym ketonem, aby utworzyć iminę i zredukować ją do aminy. Można to zrobić w naczyniach 5 razy mniejszych i bez obawy, że reakcja wybuchnie pod sufitem, a ponadto uzyskuje się ogólnie lepszą wydajność.

Dobrze jest widzieć, że ktoś eksperymentuje, ale bolesna jest świadomość, że po prostu marnuje swój czas.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Czy są też raporty, w których dodają kulki jodu i trochę NaCl?🍒

Potwierdzę jutro.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Zadziałało, muszę sprawdzić jakie będą optymalne proporcje.
Być może reakcja nie była tak ekstrotermiczna, ponieważ nie było tak dużo grupy alkoholowej do reakcji.
Muszę też wspomnieć, że aby uzyskać bąbelki, które uzyskuje się z rtęcią, pojawiały się one NAPRAWDĘ POWOLI, dopóki nie dodałem kulek jodu i nie użyłem ultradźwięków do mieszania.
Proponuję dodać mieszanie.

Właśnie zrobiłem test smaku i jestem zdecydowanie na haju

Większość robiłem na oko;
350MLish lub 450 brudnych p2p (ale zostało ustawione na pH 7).
Jak 100 gramów chlorku galu (reakcja się nie rozpoczęła)
Bezpośrednio generuje gaz HCL w kontakcie z metanolem.

Dodałem 1L 50/50 azeotropu nitrometan/metanol.
Dodałem trochę soli. generował metyloaminę, ale bez bąbelkowania, jak w przypadku rtęci.

Z długim silnym ultradźwiękiem i jodem (również dodałem wystarczająco dużo na oko, to był tylko test)

lol, jestem naprawdę na haju, nie mogę nawet wydostać się z mojego słowa, wydaje się, że jest to pół stereoselektywne, muszę przetestować więcej.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reakcja nie przebiegała tak, jak powinna, ale był to stopiony bmk, a nie próżnia, którą sam widzisz.

Zapach, smak i opary są dobre. Ale muszę przyznać, że wątpię, czy reakcja przebiegła przed ługiem. Ale nie używam próżni i nie jestem pewien, czy ług przenosi elektrony.

Jedno jest pewne, poniżej temperatury topnienia galu nie robi gówna nawet z jodem. Odbieraj informacje jak chcesz
 

Attachments

  • fW6OegodYk.mp4
    5.5 MB · Views: 0
  • ZfQhWNKejy.mp4
    9.8 MB · Views: 0
  • kQoVpn1R20.mp4
    8.7 MB · Views: 0
  • nmI0H9xgUp.jpg
    nmI0H9xgUp.jpg
    791.5 KB · Views: 85

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reakcja z czystym ługiem była dobra. Aluminium zdecydowanie zareagowało inaczej niż zwykłe aluminium.

Test smakowy znów mnie naćpał. Pachnie jak baza rtęciowa. Zdjęcie było początkowym bmk, który był ciemny, ale przejrzysty.

Mieszanina reakcyjna to 50/50 nitro/metanol jak 100gr chlorku galu, o wiele za dużo, ale nie zaczęło się i wystarczająca ilość folii na rozpuszczalnik. Rozpuszczalnik wynosił 0,003, więc może lepiej użyć cienkiej folii.
Aby rozpocząć, musisz mieszać i podgrzewać do 35 stopni Celsjusza, a następnie zobaczysz, że idzie powoli.

Dodano również jod, aby uzyskać powolne bulgotanie. Teraz należy uważać, aby nie było zbyt wielu grup ketonowych lub acetonowych w bmk, z którymi można by reagować. Wcześniej było 400 GR rtęci na 10 l b, więc ponownie należy zachować ostrożność, gdy już działa, lepiej dodawać powoli bmk.
 

Attachments

  • Xz95dlPfmV.jpg
    Xz95dlPfmV.jpg
    512 KB · Views: 82
  • 3tyiHY6cwC.jpg
    3tyiHY6cwC.jpg
    1.2 MB · Views: 90
  • QSG4HRzA0k.jpg
    QSG4HRzA0k.jpg
    492.1 KB · Views: 83
Top