Synteza metamfetaminy z efedryny lub pseudoefedryny

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Cześć, dzięki za poradnik.
Czy można użyć benzyny lakowej zamiast toluenu?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Każdy niepolarny rozpuszczalnik będzie działał. W zależności od tego, czy jest on cięższy czy lżejszy od wody, można określić, czy po połączeniu będzie znajdował się powyżej czy poniżej warstwy Aquias roztworu. Chcesz mieć pewność, że ekstrahujesz właściwą warstwę!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Przepraszam, chciałem powiedzieć: "Każdy niepolarny rozpuszczalnik, który nie miesza się dobrze z wodą, będzie działał". Nie jestem pewien, co rozumiesz przez benzynę lakową, czy masz na myśli "biały gaz" lub paliwo obozowe Colemana, wtedy odpowiedź brzmi tak. Nie jest to najlepszy rozpuszczalnik, ponieważ chcesz wybrać taki, który pozostawia jak najmniej pozostałości, ale na pewno zadziała.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
szczere marnotrawstwo biednego fosforu, po prostu użyj HI wykonanego z kwasu fosforowego i NaI. mam jedno pytanie, czy aluminium działałoby jako substytut fosforu, ponieważ generowałoby AlI3 insitu, który następnie reaguje z wodą, tworząc HI.
2Al+3I2> 2AlI3; 2AlI3 +3H2O> Al2O3+6HI: . ktoś powinien się temu przyjrzeć, jestem trochę ciekawy, czy to działa, jeśli tak, byłoby to znaczne ulepszenie, dostępność i koszt. być może trzeba będzie nieco zmienić procedurę.
również jako niewielki dowód koncepcji ima spróbuj zrobić trochę jodku metylu z nim jako substytutem im deffo nie robi mety lol
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Prawdopodobnie później utworzę nowy wątek na ten temat.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Po co myć siarczan sodu na rysunku 17?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kalcynowany siarczan sodu odnosi się do
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Mogę zapytać, czy nadal nie ma białego osadu po wprowadzeniu chlorowodoru? W czym tkwi problem? Dziękuję
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Jeśli do tego momentu wszystko zostało zrobione poprawnie, moim pierwszym przypuszczeniem jest to, że w niepolarnym rozpuszczalniku znajduje się wilgoć, którą należy usunąć przed protonowaniem. Każda obecna wilgoć rozpuści hcl
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Bardzo dziękuję za wskazówki, nauczycielu
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Toluen, uszczelniłem go bezwodnym siarczanem sodu i suszyłem przez ponad 12 godzin. Dlaczego wciąż jest woda?
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
siarczan sodu wysusza go tylko do pewnego stopnia, także jeśli był dość mokry, zanim będziesz potrzebować go całkiem sporo, po prostu wstępnie wysusz go siarczanem, a następnie wysusz go sodem, a kiedy będziesz go potrzebować, po prostu go destyluj.
Zgaduję, że robisz gringard, ponieważ wątpię, czy potrzebujesz go w większości innych przypadków.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Nauczycielu, czy mogę zapytać, czy nie ma białego osadu, gdy wprowadzam chlorek wodoru? Czy wiesz, jaki jest tego powód?
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Czy to nie za mało jodu? Widziałem, że w innych przepisach zwykle stosuje się 2 g jodu na 1 g efedryny.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Publikowanie w wątku "Sintesis Metamfetamin dari Efedrin dengan Menggunakan I2 dan H3PO2" http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...edrine-by-using-i2-and-h3po2.10423/post-68374
C2GyEk4Igb
 
Top