Synteza metamfetaminy z P2P za pomocą Al/Hg

Truthful ghost

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Witam, czy mogę użyć folii aluminiowej 12um? A także czy metoksyfenyloaceton może działać dobrze?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Tak, jeśli chodzi o folię aluminiową 12um, możesz użyć granulek aluminium, aby al / mg nie musiało być folią. potrzebujesz więcej informacji na temat metoksyfenyloacetonu?
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Jak gęstego filtra należy używać podczas filtrowania?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Wystarczy użyć lejka Buchnera, bibuły filtracyjnej i pompy próżniowej. Nie można uzyskać wysokiej jakości bez odpowiedniego sprzętu.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Używałem filtra do kawy o średnicy 52 mikronów, ale jest trochę powolny i może umieścić ~ 100 g na filtrze
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Przyjaciele i nauczyciele, czy mogę przemyć odparowaną skrystalizowaną mieszaninę reakcyjną octanem etylu, proszę o poradę eksperta i jaka jest najlepsza temperatura do odparowania mieszaniny reakcyjnej oleju?
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Naprawdę potrzebuję pomocy, w mojej drugiej próbie wyprodukowania mety przy użyciu P2P, jestem na końcowym etapie odparowywania do krystalizacji i to jest obraz odparowanych kryształów, proszę, czy mogę przemyć octanem etylu lub octanem dietylu i proszę, jak przekonwertować go na duże skaliste kryształy, naprawdę potrzebuję pomocy przyjaciół w grupie,
 

Attachments

  • yuXsTIzjV0.jpg
    yuXsTIzjV0.jpg
    8.4 MB · Views: 192

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witaj, możesz przemyć go acetonem. Następnie można go po prostu rekrystalizować lub oddzielić izomery w celu uzyskania dużych kryształów d-metalu. Tutoriale są zamieszczone na forum. (z filmikiem)
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Zasadź, ekstrahuj najlepiej heksanem i przemyj solanką, a następnie pozostaw do wysolenia.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Jedno pytanie, po kilku testach na małą skalę wygląda na to, że będzie działać dobrze.
Ale następnym razem zrobię większą partię i teraz jestem trochę zdezorientowany po przeczytaniu informacji w różnych miejscach.
Redukcyjną alkilację z Al/Hg i P2NP do amfetaminy znam od wielu lat, z tego punktu nie mogę tego zrozumieć:
od oncle fester.

onlcel fester mówi:

Nie mogę uwierzyć, że zrobił to w kolbie 3l. W kolbie 3l mogę zrobić może 30g partii P2NP w chłodniejsze dni. Ale on mówi coś od około 340ml P2P.
Czy to możliwe? Czy reakcja jest o wiele łagodniejsza niż w przypadku P2NP?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witam, tak, jest mniej egzotermiczna niż redukcja P2NP. Ale też nie polecam robić 340 ml redukcji P2P w kolbie 3L. Moim zdaniem to za dużo.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Duża różnica między reakcjami aminowania redukcyjnego a reakcjami redukcji nitro z podwójnym wiązaniem.
 

strong

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Czy metamfetaminę można otrzymać bez parowania, wytwarzając gazowy HCl za pomocą chlorku sodu?
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Próbowałem wytworzyć niewielką ilość metamfetaminy przez zmieszanie P2P, wolnej zasady metyloaminy HCL, chlorku sodu i etanolu w mieszaninie aluminium, następnie przefiltrowałem po 3 godzinach, otrzymałem wolną zasadę metamfetaminy, wytworzyłem gaz HCL przez zmieszanie NaCl i H2SO4. Dodany do bazy wolnej od metamfetaminy, nie reagował z żadną z substancji w bazie wolnej od metamfetaminy.
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Mam monohydrat azotanu rtęci, czy mogę go użyć w tym badaniu? Albo kupić inny chlorek rtęci?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Tak, monohydrat azotanu rtęci II działa, ale należy dostosować proporcje.
 

mexxx

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Jun 30, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
czy mogę zastąpić eter dietylowy w tej metodzie?
 

Venus9987

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Witam, obecnie metyloamina (74-89-5) w mojej okolicy jest w tubie. Czy mogę użyć chlorowodorku metyloaminy (593-51-1) zamiast metyloaminy?
 

Venus9987

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Witam, czy mogę użyć proszku aluminiowego 1000 zamiast folii aluminiowej?
I czy eter można zastąpić eterem naftowym?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Nigdy nie odniosłem sukcesu z proszkiem aluminiowym.
 

wael gph

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Proszek nie jest dobry i nie tworzy amalgamatu, ponieważ generuje wodór z dużą prędkością
Folia aluminiowa jest skuteczna, ponieważ pomaga również w przenoszeniu elektronów.
 
Top