Nowa strona internetowa dla Dead Drops

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Buduję stronę dla mojej lokalizacji dla Dead Drops. W związku ze zbliżającymi się wyborami opracowałem prawdopodobnie bardzo lukratywny plan. Chcę przetestować moją konfigurację ze stroną darowizny, która będzie połączona z kodem QRCode. System Dead Drop będzie działał w ten sam sposób z naklejkami QRCode, więc chcę uruchomić mój system darowizn jako test mojego systemu.

Wciąż borykam się z problemami z bazą danych. Szukam wskazówek dotyczących konfiguracji API, które będzie przechwytywać karty debetowe/kredytowe, konwertować na btc i wysyłać do mojego portfela. W tej chwili jedynym sposobem, w jaki mogę to zrobić, jest po prostu posiadanie adresu portfela btc i nadzieja, że ludzie wiedzą, jak / już mają kryptowaluty, co odcięłoby bardzo dużą część mojej bazy, co prawdopodobnie sprawiłoby więcej kłopotów niż jest to warte.

Jakieś sugestie? Czy ktoś robi coś podobnego? Coś plug-and-play byłoby cudowne, gdyby istniało.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Proponuję chwilę poczekać. Opracowaliśmy już rynek, na którym będzie można sprzedawać martwe krople, składać zamówienia na dostawę kurierem. Cokolwiek. Mamy wszystko pod kontrolą. Lepiej zainwestować we własne laboratorium.
Uruchomimy ten projekt jeszcze w tym roku.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ten projekt rynkowy brzmi obiecująco i interesująco. Czy będzie jednak dostępny na niektórych obszarach wiejskich? Jestem poza mapą, nigdzie w pobliżu obszarów HIDT zgodnie z aktualną mapą, co jest dobre. Mieszkam również w pobliżu wielu dużych miast uniwersyteckich, ale zazwyczaj takie rzeczy są pomocne tylko w dużych miastach. Czy program będzie w stanie pomóc w obszarach takich jak mój?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Na razie skupię się na moim dygestorium!
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Byłoby świetnie, zwłaszcza gdyby możliwe było otrzymywanie zamówień z Chin w większych ilościach.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Już to mówiłem i powtórzę jeszcze raz: Dzięki Reuters...!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Posiadanie dedykowanej osoby kurierskiej w niektórych obszarach zaoszczędziłoby tak wiele kłopotów. Mam jedną wiejską opcję, która działa świetnie, mój bliski przyjaciel jest kierowcą dostawczym Fedex z ustaloną trasą. Kiedy paczka jest zamawiana, upewniamy się, że sprzedawca korzysta z fedexu, a ponieważ mój kierowca zna większość miejsc na swojej trasie, wybierane są 2 lub 3 adresy i konkretna nazwa, którą zna tylko kierowca, rano paczka jest na ciężarówce, zobaczy nazwę i adres w swoim skanerze. Po dotarciu na miejsce skanuje paczkę jako dostarczoną, a następnie wkłada ją do pudełka na lunch i zabiera do domu po pracy. Następnie mój przyjaciel idzie ją odebrać. Jedynym powiązaniem z kimkolwiek w przypadku tej metody jest etykieta wysyłkowa / opłata pocztowa, którą można rozwiązać na różne sposoby. Jeśli masz znajomego, który dostarcza przesyłki dla UPS, FedEx lub innej usługi dostępnej w Twojej okolicy, może to być dobra metoda wysyłki i odbioru.
 
Top