Pakiet zajęty

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Ok. Mam pewne doświadczenie w tej kwestii, w zależności od tego, gdzie się znajdujesz. Jeśli zdarzyło się to w USA, nie krępuj się mnie zdemaskować
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Hawaje mają notorycznie restrykcyjne służby celne; ktoś, kogo znałem, przywoził sterydy z Wielkiej Brytanii i zawsze pozwalał paczce siedzieć przez tydzień przy drzwiach wejściowych lub w ich pobliżu z napisem "zwrot do nadawcy".
Pewnego razu tuż po dostawie zauważyli faceta zaparkowanego w kabriolecie czytającego gazetę w biały dzień. Po prostu odłożył paczkę i zrobił krótkie "sprzątanie domu".
Godzinę później urzędnicy US Postal i lokalna policja zapukali i zapytali, co jest w paczce. Na szczęście osoba ta widziała już, że paczka została otwarta i nie próbowała jej otwierać.
Paczka została oddana, a on powiedział im, że to nie dla niego, odeślij ją do tego, kto ją wysłał. Zmienił też swoje nazwisko o kilka liter; John Smith zamiast Jason Simmons.
Prawdopodobne zaprzeczenie!
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
125
Points
28
Deals
6
Wysłałem paczki z 2 metrami, duża miała 4 kg, ale dziwne jest to, że na 10 razy tylko połowa dociera i nie jest konfiskowana, docierają normalnie, ale kiedy je otwierasz, wszystko jest zniszczone, nie wiem, czy to celnicy, czy sami klienci, którzy robią ten dowcip

Zdarza mi się to często w Australii

Czy komuś innemu przydarzyło się to samo, bo to dziwne, gdyby mieli agentów federalnych w całym domu?
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Cześć,

Podaj mi jakiś kontekst, a wszystko ci wyjaśnię. Zależy od kraju, ale myślę, że mam wystarczające doświadczenie w radzeniu sobie z takimi rzeczami wiele razy.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kolego, mam nadzieję, że wszystko w porządku
🍀👋🤠
I jeśli możesz zaktualizować, jakie konsekwencje otrzymałeś....
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Myślę, że jesteś w porządku, ponieważ nie znaleźli tego w twoim posiadaniu, myślę, że zawsze możesz zaprzeczyć wszystkiemu i powiedzieć, że nigdy niczego nie zamawiałeś. Łatwo jest komuś zamówić coś na twój adres i nazwisko. Jeśli sprawa zajdzie tak daleko, po prostu usuń wszelkie dowody, z którymi miałeś kontakt. I po prostu zaprzeczaj, zaprzeczaj, zaprzeczaj. Tak jak powiedziałem, jeśli sprawa zajdzie tak daleko, a ty się z niej wydostaniesz, nie myśl, że przestali ją badać. Musisz być ostrożny przez cały czas od tego momentu.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Ostatnio zaginęły mi 3 z 5 przesyłek; wszystkie pięć międzynarodowych przesyłek z UE (bez zewnętrznych opłat celnych). Wszystkie trzy zagubione przesyłki zostały dostarczone za pośrednictwem krajowych usług pocztowych, a z dwóch, które zostały dostarczone, jedna została dostarczona za pośrednictwem krajowych usług pocztowych, a druga za pośrednictwem prywatnej firmy kurierskiej. Ponownie wysłane zamówienia również nie dotarły. O ile nadawcy nie spieprzyli sprawy i przesyłki nie zostały zatrzymane w kraju pochodzenia, w tym momencie uważam, że mój adres znajduje się na czarnej liście, a centra sortowania filtrują moją pocztę do kontroli. Nigdy nie otrzymałem żadnego powiadomienia o zajęciu, ani od firmy pocztowej, ani od organów ścigania.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Mam przesyłkę siedzącą między siedzeniami gdzieś pewnie z 5 mil ode mnie od początku sierpnia. Gówno było wrażliwe na temperaturę i światło, więc uważam je za zagubione, ale po miesiącu wciąż widnieje jako "w drodze". Czarna lista jest bardziej prawdopodobnym scenariuszem. Zbliża się kolejna przesyłka, jeśli zostanie wstrzymana lub "zamrożona" na tym etapie, uznam adres, którego używałem, za spalony i przejdę dalej.

Dosłownie każdy może zamówić pocztę do każdego, więc jest to bałagan prawny, jakkolwiek na to spojrzeć. Bałagan prawny jest kosztowny, chyba że ktoś chce zrobić z ciebie przykład (i jestem pewien, że będziesz wiedział naprawdę szybko, jeśli tak jest), rozwiązaniem dla nich jest "wstrzymanie dalszej działalności", ponieważ jest to najtańsza opcja.

Kto w dzisiejszych czasach nie ma wrogów? Jest pieprzony rok 2024, pięciolatki chodzą z iPhone'ami. Nikt nie wie, że adresy, które wybieram, to po prostu ludzie, których naprawdę nie lubię i dobrze się z nimi pieprzę.

Tak wiele dronów 9-5 M-F wokół, wybierz i poczekaj, aż listonosz odejdzie, złap swoje gówno. Spróbuj wybrać adresy technofobów, nie będą mieli dzwonków do drzwi ani kamer. Monitoruj lokalne strony NextDoor (SocialMedia). Starsze osoby po prostu uwielbiają plotkować o "podejrzanej aktywności" w ich idealnych, cennych rodzinnych miastach. Uważam, że jest to świetna linia do tego, co robi moja lokalna policja i "czujni obywatele".

Po prostu bądź bezpieczny, bądź bezpieczny dla mnie oznacza bądź mądry i zrób swoje badania, a wszystko będzie dobrze
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Jak powiedział KurtV,badaj i zbieraj informacje, gdzie tylko możesz. Mam ukrytą kamerę, która widzi wszystkie usługi pocztowe i tam, gdzie jestem, mamy tych samych dostawców przez 6 dni w tygodniu i codziennie pracują prawie dokładnie o tej samej porze. Zapoznaj się z tego typu rzeczami, a jeśli zauważysz coś nie tak, może to być znak. Używam różnych adresów sąsiadów, ale nadal mam oko na wszystko, co dziwne. Na obszarach wiejskich jest to jednak łatwiejsze, gdy coś lub ktoś odbiega od normy. Raz miałem paczkę, która dotarła z 2-dniowym opóźnieniem z powodu "opóźnienia usps" i mogło to być nic takiego, ale na wszelki wypadek spaliłem ten adres. Mam też jedną osobę, która przyjmuje dostawy za opłatą, to tam wysyłam większe zamówienia. Mają tylko tyle czasu, ile im zostało, więc jeśli chodzi o nich, mają bardzo niewiele do stracenia, o ile daję im trochę gadżetów, pozostają szczęśliwi. Znam też faceta, który pracuje z ups każdego roku w listopadzie i grudniu. Pomaga wielu kierowcom w dostawach, a w zeszłym roku poznał fajnego, który pomaga teraz. Koleś daje mu znać, gdy zamówienie zostanie złożone, a kierowca będzie uważał na paczkę z tym konkretnym nazwiskiem i adresem, zeskanuje ją jako dostarczoną, a następnie zabierze ją do domu, a koleś pójdzie ją odebrać. Jest to jedna z najlepszych metod dostawy, jakie widziałem, ponieważ dzięki temu jesteś w 100% poza radarem, a kierowca nie ma żadnych zmartwień. Jeśli paczka zostanie przejęta, zostanie o tym poinformowany, ponieważ znajduje się na jego trasie, a paczka jest wysyłana na losowe nazwisko i adres na jego normalnej trasie, więc nie ma żadnego związku z nikim. Musisz tylko upewnić się, że twój dostawca wysyła ją za pomocą tej konkretnej usługi, w przeciwnym razie ktoś otrzyma dużą niespodziankę w poczcie.
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
W Hiszpanii wysyłają tajną policję. Nie obchodzi mnie ilość. Ale JEST, ponieważ wiedzą, że mają kogoś operacyjnego
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Tylko paketes, którzy pochodzą z hola da, ponieważ chcą spieprzyć narkoesd z holandy.
 
Top