Research Chemicals Testing Squad

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Pozdrawiamy wszystkich członków forum!

Mamy przyjemność ogłosić, że otwieramy rekrutację do zespołu testerów chemikaliów badawczych. Zadaniem testera będzie testowanie produktów RC. Administracja forum zajmuje się płatnością i transportem.

Po otrzymaniu zakupionej substancji powinniśmy zobaczyć od Ciebie następujący raport:
  • Jak przebiegła wysyłka? Czy były jakieś problemy z przesyłką?
  • Zdjęcia substancji na wadze (w paczce, w opakowaniu, bez opakowania, sama substancja, moneta o dowolnym nominale z Twojego kraju).
  • Szczegółowy raport z podróży.

    Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania należy ocenić następujące wskaźniki:

  • ⭐️ Bezpieczeństwo usługi (od 0 do 10)
  • ⭐️ Szybkość dostawy (od 0 do 10)
  • ⭐️ Jakość produktu (od 0 do 10)
  • ⭐️ Jak dobrze spełniono twoje oczekiwania? (od 0 do 10)

Aby zostać pełnoprawnym członkiem drużyny, musisz wysłać wiadomość do Glitchy'ego, zgodnie z poniższym kwestionariuszem:

Temat: Test Squad
  • Jaki rodzaj substancji chcesz wypróbować?
  • Czy masz pomysł na substancję, którą chcesz przetestować?
  • Do jakiego kraju zostanie ona wysłana?


    9nQWSv0Hqw
 
Last edited by a moderator:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Test Squad
  • Jaki rodzaj substancji chcesz wypróbować?
2c-x,DOx, metamfetamina
  • Czy masz pomysł na substancję, którą chcesz przetestować?
Tak, sprawdzałem dostawców pod kątem profesjonalizmu, metod i zrozumienia sceny. Przede wszystkim rzetelność i uczciwość

Mam dogłębną wiedzę na temat związków, które wymieniłem. Podam fakty, nawet NMR itp. Na życzenie. Dokumentuję cały proces od skrzynki pocztowej do konsumpcji bez ujawniania poufnych informacji.
  • Do jakiego kraju zostanie wysłana przesyłka?
  • USA
prosimy o zadawanie pytań
dziękuję
 
View previous replies…

jbtxt60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Tak, jestem zainteresowany sprawdzeniem dostawców pod kątem profesjonalizmu. Mam solidne zrozumienie sceny. Przede wszystkim rzetelny i uczciwy

Mam dogłębną wiedzę na temat związków metamfetaminy. Na żądanie podam uczciwe fakty. Udokumentuję cały proces od skrzynki pocztowej do konsumpcji bez ujawniania poufnych informacji.

wysyłka do USA
proszę pytać, jeśli masz jakieś pytania
dziękuję jbtxt60
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
#1. Mieszanka oksytocyny, noradrenaliny, dopaminy i serotoniny.
#2. (Piękna kobieta)
#3. Stany Zjednoczone Ameryki.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Jestem w USA, chciałbym przetestować metamfetaminę, mam ogromną wiedzę na ten temat i potrafię odróżnić zły, dobry i świetny produkt, nie jestem pewien, jakie są pozostałe 2, ale jeśli dają uczucie podobne do jakichkolwiek opioidów, proszę, chciałbym również przetestować. Dokąd zmierzamy?
 

Luckycharm

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Mieszkam w Kanadzie i bardzo chciałbym mieć możliwość testowania metamfetaminy i byłbym w stanie zapewnić doskonałą recenzję
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Cześć Madre, pisałem już do ciebie w sprawie tego i innych sposobów, w jakie mógłbym zostać współpracownikiem zespołu Breaking Bad, ale w poście, na który odpowiedziałem, napisałeś, że szukasz zespołu do testowania RC, a po przeczytaniu tego postu widzę, że wymieniłeś metamfetaminę jako przykładowy narkotyk, więc teraz zastanawiam się, czy dotyczy to tylko chemikaliów badawczych, czy wszystkich narkotyków? Ponieważ zdecydowanie zmieniłbym preferowany wybór narkotyków, gdyby tak było! Proszę daj mi znać i jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i uwagę, życzę miłego dnia!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Nieważne, czytałem aplikację użytkownika TESTINT, a format, którego użył, sprawił, że pomyślałem, że jest to część postu madres. Mój błąd.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Mieszkam w USA i jestem samoukiem chemikiem, który zrobił 2cx b przez e nie D i mda i meskalinę i jeśli oczywiście dmt, który jestem pewien, że większość ludzi zaczyna od ekstrakcji, a nie syntezy, chociaż chciałbym dać TSTAB strzał, który chciałbym spróbować.niektóre rcs 2cx i inne entaktogeny / psychodeliki dadzą uczciwą opinię od mailbix do bio assay i jestem bardzo dobrze połączony tam, gdzie jestem, cała sprzedaż, więc tak naprawdę nie robię małych rąk do rąk, moi ludzie robią dużą skalę lepiej w FED niż stan, mówię lol pukanie w drewno
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Mieszkam w Australii, w miejscu oddalonym o 4 km od miasta. Uważam, że wszyscy palą katynon lub niskiej jakości metamfetaminę. Postanowiłem przestać kupować i chciałbym spróbować 2c-x.
Kibicowałbym, gdybym mógł nauczyć się syntezy, ale nie wiem, od czego zacząć i jaki sprzęt uzyskać. ZAPŁACĘ ZA MENTORA OSOBIŚCIE LUB ZASZYFROWANYM E-MAILEM. Jestem zainteresowany być może syntezą, która nauczy mnie trochę chemii, a następnie spróbuję syntezy mety / amfy.
Czy shake and bake jest najprostszy, ale najbardziej ryzykowny.
Potrzebuję źródła wstępnych przekleństw, ale planuję zrobić własne pewnego dnia w dużych ilościach.
Tak jak przygotowywanie obiadu według własnego gustu jest moją wizją syntezy. Gotuję sprzęt według własnego gustu, dodaję trochę przypraw i wszystko, co miłe.
UWAGA KUCHARZE, ZAPŁACĘ BTC, ABY BYĆ TWOIM UCZNIEM OSOBIŚCIE LUB ENCRYPTED EMAIL. pieprzyć kupowanie narkotyków ulicznych, zrobię własne.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hej kolego, też jestem z Australii, jeśli nadal potrzebujesz pomocy w swojej podróży, daj mi znać, mam wiedzę i prawie wszystko, co się z tym wiąże.
 
View previous replies…

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Hej, ja też jestem z Australii, North Queensland. Szukam tutaj niezawodnego dostawcy metamfetaminy. Chcę robić interesy z Dead Drops, Escrow i Crypto. Proszę o PM.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Hej chłopaki, tu Brytyjczyk i koneser ketaminy. Nadałem nazwę każdej partii K, którą miałem. Wierzcie lub nie, ale żadne 2 partie nie dają takich samych efektów .

Potrafię opisać jej działanie nawet będąc pod wpływem.

Potrafię powiedzieć, dlaczego dana partia mi się podoba lub nie podoba, albo jak może się podobać innym.

Mogę ci powiedzieć, czy jestem w stanie prowadzić samochód lub jeździć motocyklem o pojemności 1000 cm3 na danej partii, albo czy można obsługiwać toster, czy nie.

Wyślę ci film, na którym go testuję. Zrobię nawet zastrzyk, jeśli podasz mi wystarczającą ilość do konwersji (5 gramów) lub wyraźnie o to poprosisz.

Zazwyczaj mogę dać ci dobrą recenzję już przy 3 gramach. chociaż więcej jest łatwiejsze, ponieważ mogę poświęcić swój czas przez kilka nocy.

W czasach mojej świetności kupowałem 80-gramowe torby i kończyłem je w ciągu miesiąca.
Dlatego też uważam, że mam odpowiednie kwalifikacje, by opatrzyć partię moją pieczęcią zatwierdzenia.
Przedstawię bezstronną recenzję i dam jej 0/10 w skali K.

Prawdopodobnie założę przebranie, ale będę używał swojego prawdziwego głosu. (Chcę utrzymać pracę wymagającą wysokich umiejętności).

Proszę o kontakt w sprawie moich usług. Paczki odbieram pod adresem domowym.
Z poważaniem, Buffalo Phill

Dodatkowo jestem zapalonym chemikiem-amatorem i chętnie dowiem się więcej.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

NosLeEp223

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Zdecydowanie chciałbym zostać członkiem ekipy testującej, jestem w USA i szukam do testowania głównie chemikaliów typu amp/M-amp.
 

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Witam. W tym celu należy wypełnić formularz i wysłać do mnie wiadomość tekstową.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Test Squad

  • Jaki rodzaj substancji chcesz wypróbować?
Amfetamina, CMC, MMC.

  • Czy masz pomysł na substancję, którą chcesz przetestować?
Tak, mamy profesjonalne nosy. Mam już dość tych gówien, które od tak dawna znajdują się na ulicach.

Zapewnię pełną i uczciwą recenzję - od wysyłki do konsumpcji.
  • Do jakiego kraju zostanie wysłany?
    UE/Rumunia.

    Pozdrawiam!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Witaj, odpowiedzieliśmy Ci w wiadomości PM.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Love Romania ❤️❤️❤️❤️
 

20ball22kswizzer

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
konopie indyjskie
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
1. myślę, że chcę spróbować kilku dziwek
2. mam pojęcie, w porządku
3. możesz je wysłać do mojej kawalerki w Kalifornii.
 
  • Like
Reactions: vis

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Mam duże doświadczenie w stosowaniu większości stymulantów i psychodelików oraz naturalnie wysoką tolerancję na nowe substancje chemiczne, więc jeśli coś jest dobre dla mnie, to zwykle jest bardzo dobre dla większości innych osób.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Proszę o przesłanie wiadomości prywatnej.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Cześć glitchy, jestem bardzo zainteresowany dissami im lepsze bezpieczniejsze i nowsze tym bardziej jestem uruchomiony w kierunku zrozumienia gorszego niż jeden; kto nadal regularnie ogląda telewizję. Daj mi pm Nie jestem pewien, do czego masz dostęp, bardzo skłaniam się ku hxe lub kombinacjom oxo pce. I jestem również w nas. Studiowałem chemię, rośliny, grzyby odkąd skończyłem 12 lat, tak, znam prawie każdą pojedynczą roślinę <~ moje imię Nie mogę prowadzić samochodu bez drugiej ręki identyfikując każdy krzak drzewa, myśląc o moich kolekcjach apoc, co przypomina mi, że muszę iść na 10-kilometrowy spacer po kupę gówna. (Moje oczy dosłownie przesuwają się po liniach roślin) i w ten sposób możesz mnie wyłowić, jeśli kiedykolwiek się na mnie natkniesz. Idę patrząc w dół i w kierunku następnej linii roślin. Więc moje zainteresowanie jest naturalne i bardzo agresywne. Dzięki i powodzenia, mam nadzieję, że wkrótce otrzymam wiadomość.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Proszę o przesłanie wiadomości prywatnej.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Chciałbym wypróbować NEP, A-PiHP i MDPHP, lokalizacja w Niemczech! Uderz do mnie :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV cię przeraża?
 
Top