Question Krok dalej!!!!

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Dlatego też nigdy nie widziałem, by ktoś pisał konkretnie o tym, co zamierzam tutaj przedstawić.

Mój znajomy ma do czynienia z kilkoma klientami, którzy próbują wyciągnąć od niego znacznie więcej niż jest to warte za śmiesznie niską cenę. Wielokrotnie narzekają, jakby to była jego wina, a nie ich, że próbują go oszukać.

Mój przyjaciel wspomniał, że to nie pierwszy raz, kiedy są nieuczciwi i ma tego dość. Zirytowało go to do tego stopnia, że jest bliski odcięcia MDMA, które im dawał, tylko dlatego, że nie przestają narzekać na to, ile dostają za przyzwoitą cenę.



Moje pytanie brzmi: jaki jest dobry stosunek i jacy są dobrzy kandydaci? Myślał o K lub metamfetaminie, ale nie jestem pewien, w jakim stosunku powinien je rozcieńczyć lub co działa najlepiej farmakologicznie. Chcę też zobaczyć, jak wchodzi na to z minimalną utratą mocy, jeśli nie wzrostem. Wreszcie wolałby, aby nikt nie został ranny z powodu niewłaściwie zmieszanych proporcji, które ktoś podaje.

Jestem po prostu zmęczony słuchaniem, jak mój przyjaciel narzeka na ignorancję swoich klientów i szczerze mówiąc, robiłbym to, co on, gdybym był na jego miejscu.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Nie tnij! To nie ma sensu! Tylko cipy tną gówno!
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Powiedz to ludziom, którzy próbują oszukiwać ludzi

Twierdzę, że tylko cipy próbują wyciągnąć od ludzi więcej pieniędzy, niż są warci.


Hej, właśnie zdałem sobie sprawę, że jesteś z Ameryki Południowej i rozumiem, dlaczego masz taki punkt widzenia, teraz sposób, w jaki ludzie tną rzeczy w Ameryce Południowej jest co najmniej okropny i nie to próbuję tutaj zrobić, dosłownie próbuję wyciąć produkt jednego klienta z powodu tego, jak gówniani są jako ludzie.
 
Last edited:

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
A co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że Twój klient gra z Tobą jak na skrzypcach?

Czy to nie ma sensu? Wiem, że nie jest to moralnie w porządku, ale ludzie, którym to robię, nie są normalni i proszą się o to poprzez rzeczy, które robią ludziom.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ludzie oczekują, że być może w sprasowanej pigułce, ale jeśli sprzedajesz ją jako czystą, powinna być czysta. Na jaką cenę narzekają?
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nie chciałem płacić 500 za 12g mdma smh
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Cóż, nie mieszkam z tymi głupcami, są w rzeczywistości kilka miast dalej

Wiem tylko, że jechałem na tej 600 za kluczowe rzeczy w określonym terminie i myślę, że próbowali targować się między mną a innym sprzedawcą, wiedząc, że jest termin.

Ale rozumiem, o co ci chodzi, szczerze mówiąc, myślę, że stworzyłem ten wątek bardziej ze złości niż z czegokolwiek innego, ale nadal chcę wiedzieć, jak to zrobić dobrze, ponieważ nie zamierzam tego robić większości ludzi, jednak jeśli uważam, że ktoś jest oszustem lub kłamcą jakiegokolwiek rodzaju, chcę wiedzieć, jak to zrobić bez ranienia ich.

Uwierz lub nie, ale bardzo zależy mi na redukcji szkód i wyzdrowieniu, ale kiedy widzę kilka osób, które nawet nie chcą wyzdrowieć, tylko próbują wyciągnąć pieniądze z mojej kieszeni, nie sprawia mi to radości i nie sprawia, że chcę im dać coś dobrego, powiem ci to.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Co więcej, są to znani chłopcy na posyłki i oszuści, którzy robili ze mną dobre interesy, dopóki nie zdecydowali się spróbować mnie oszukać

Zarobiliby około 3500 dolarów zysku, podczas gdy ja ledwo zarobiłbym 200 dolarów na transakcji.
 
Solution

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk, może twój przyjaciel powinien po prostu zerwać więzi. To nie brzmi jak dobry biznes
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Tak, absolutnie tak jest i wiedziałem, że dostanę za to gówno, ale szczerze mówiąc, niektórzy ludzie są warci tego, by sprzedawać im nadepnięte rzeczy

Gdyby ktoś oszukał twojego przyjaciela i wiele innych osób w tym jednym mieście, czy nie próbowałbyś na nich zarobić w ten sposób?
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Wydaje mi się, że można by to przyciąć dość wysoko i im sprzedać. Kiedy się uprą, powiedz im, że masz nowego dostawcę. Może wtedy pójdą gdzie indziej. Nie wiem, nigdy nie byłem w takiej sytuacji
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Cóż, doceniam faktyczną odpowiedź, w końcu będę w stanie dać im to za to, co myślałem, że dzięki Bogu cały ten kryzys został zażegnany, ale nadal jest to dobra informacja, aby wiedzieć, kiedy wiesz, że masz do czynienia z kanaliami
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Zanim ktoś rzuci kolejną reklamą, zamknij się i opuść wątek.

Zadałem pytanie ludziom, którzy chcą na nie odpowiedzieć, a nie bandzie ciot, które chcą mi mówić, co mam robić.

Edycja: Zdałem sobie sprawę, że krytyka wynika bardziej z troski o ludzi, ale to nie są przeciętni ludzie

Są niebezpieczni, są złym interesem dla dosłownie każdego, a ich moralność nie jest czymś, czemu ufam, próbowali mnie zmanipulować wiele razy, a ja tylko odcinam ich paczkę, nikogo innego.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Wystaw to na sprzedaż za 50 dolarów za sztukę i dolicz 10 dolarów za rzeczywistą wysyłkę za kłopot z wysyłką. Albo coś w tym stylu, ale powinieneś być w stanie to łatwo uzyskać.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Słowo, spróbuję na pewno, jeśli nie uda mi się tego zrobić gdzie indziej

Miałem to zrobione po 90/g, ale to było niesamowite gówno, szczerze mówiąc, rozumiem, że mogłem sprzedawać taniej, ale nie kupowałem tak ciężkich hurtowo plus dosłownie obliczyłem zysk mojego klienta, a nawet podzieliłem na 3 sposoby, że znacznie mnie wyprzedzali i wiedzieli o tym.

Ale doceniam to, jeśli nie mogę sprawić, by wydarzyła się magia.
 
Top