Syntezy 2C-fenyloetyloamin

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Czy ktoś ma informacje na temat bromowania 2C-H za pomocą n-bromobursztynoimidu? Widziałem kilka osób wspominających o tym gdzie indziej, ale nie znalazłem żadnych opisów.
 

Raxmil

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Też tego szukam, ale nie mogłem znaleźć szczegółowych informacji
Wiem, że można to zrobić w GAA lub DCM, ale nie mam pojęcia o proporcjach.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mam wątpliwości co do ostatniego etapu syntezy 2CB. Napisano "Mieszaninę reakcyjną pozostawiono do powrotu do temperatury pokojowej, przefiltrowano, a substancje stałe przemyto oszczędnie zimnym kwasem octowym", dopóki nie wiem, że kwas octowy staje się stały w temperaturze 16-17 ° C, więc co dokładnie oznacza zimny kwas octowy?
Dzięki.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Witam. Zakładam, że zimny kwas oznacza temperaturę pokojową, ponieważ jest wyjaśnienie, że reakcja uwalnia ciepło.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ok ok też tak myślałem ale wolałem potwierdzić jak wiesz kiedy mówimy zimny normalnie mamy na myśli z zamrażarki a nie RT hahaha ale z kwasem octowym to niemożliwe ;-) dzięki
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nie bardzo rozumiem, po co myć bromowodorek aminy, nie da się go używać, pali się. Lepiej oczyścić i otrzymać chlorowodorek i straty są mniejsze, jak uniknąć wątpliwych prób wyprania proszku z bromu.
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Rozumiem, że pozostały brom pierwiastkowy wyparuje w powietrzu z produktu, tak jak każdy rozpuszczalnik, więc z czasem nie pozostanie żadna rozsądna ilość. Wytwarzanie HCL bez suszenia HBr - powodzenia w uzyskaniu bardziej czystego produktu, ponieważ możesz mieć do czynienia z solami bromu w roztworze bromu/GAA i samym bromem.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nie widzę problemów, żeby ubić resztki bromu tiosiarczanem, potem doprowadzić ph do zasadowego i zebrać olej rozpuszczalnikiem.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
(R)-(+)-α-metylobenzyloamina Numer CAS:
3886-69-9 Czy wydostaje się z płuc? Czy jest wchłaniany przez żołądek? Czy można ją stosować bezpośrednio?
(R)-(+)-α-metylobenzyloamina Numer CAS:
3886-69-9 Czy pochodzi z płuc? Czy jest wchłaniany przez żołądek? Czy można ją stosować bezpośrednio?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Nie ma żadnych efektów psychicznych.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Gdzie można kupić 2,5 dimetynitrostyren?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Henry kondensacja 2,5-dimetoksybenzaldehydu z nitrometanem w obecności pierwszorzędowej aminy jako katalizatora.
 
Top