Trans,4methylaminorex prawdziwy lód król stymulantów

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Fermentacja benzaldehydów... Wygląda na to, że każdy chce to zrobić, ale nigdy tego nie robi. A wielu z was szuka odpowiedzi, podczas gdy nikt nie jest w stanie udzielić prawdziwych odpowiedzi. Jak w przypadku każdej fermentacji, wszystko sprowadza się do pożywki, drożdży i temperatury. WSZYSTKIE WYMIENIONE SKŁADNIKI SĄ WAŻONE I ROZCIEŃCZANE W WODZIE DO PRZYGOTOWANIA 800cm.
Medium A Medium B Medium C
PEPTONE 4.8g PEPTONE 4.8 EKSTRAKT Z DROŻDŻY 4.8g
SODIUM PYRUVATE 49.3g SURCOSE 80g SURCROSE 80g
KWAS CYTRYNOWY 8,4g KWAS CYTRYNOWY 8,4g SIARCZAN AMONIUM 7,32g
SIARCZAN MAGNEZU 0,4g PH MUSI WYNOSIĆ 4,5 DLA FOSFORANU DIHYDROGENU POTASU A I B .8g
PH MUSI WYNOSIĆ 5,5
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Czy mógłbyś wyjaśnić dokładniej całą procedurę i rzeczy łatwiejsze do zrozumienia dla idiotów takich jak ja?
Medium A co to jest. Składa się z
Medium B to samo co powyżej
Medium C to samo co powyżej
i pełną procedurę, jak długo pozostawić każdą pożywkę, jakie temperatury i tak dalej, w kategoriach laika.
Jestem wdzięczny za twoją wiedzę i chciałbym wyprodukować własny noreph.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
W mojej głowie, podczas gdy ludzie mogli to robić w przeszłości, mam cholerną nadzieję, że ludzie wiedzieli, co robią. Albo źle to odczytuję i nie ma się czego obawiać... tak czy inaczej, nieostrożny badacz nie powinien nawet pracować z azydkiem cyjanogenu, bromkiem cyjanogenu czy czymkolwiek podobnym, ale nigdy nie wiadomo, co głupcy wymyślą. Związek ten ma około stu odniesień w literaturze, z których spory procent to prace teoretyczne i obliczeniowe. Większość z nich dotyczy chemii fizycznej, badając jego rozkład i właściwości reaktywne. Można natknąć się na kilka prac, które faktycznie używają go jako odczynnika w syntezie, ale sądzę, że można je policzyć na palcach, co jest dobrą okazją, aby przypomnieć sobie, dlaczego wszystkie są nadal dołączone.
https://www.science.org/content/blog-post/things-i-won-t-work-cyanogen-azide

Wy
obrażamsobie , że ktoś wrak mniej nie unika wody i silnych kwasów, które mogą prowadzić do tworzenia kwasu hydrazowego, który jest wysoce toksyczny, lotny i wybuchowy. Ale wiesz, ja tylko głośno myślę...
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Widzę, że to cis vs trans... Tak czy inaczej, nie powinno się pieprzyć z solami cyjanku, jeśli się tego nie rozumie...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Naprawdę nienawidzę być tym gościem, który s**** na wszystko, ale miałem ,4mar i powiem ci, że jest najbardziej przereklamowany od czasu, gdy po raz pierwszy spróbowałem quaalude, to znaczy Phentermine był wybitnym zwycięzcą tamtej ery, to tylko moja opinia, ale amorex czuł się okropnie roztrzęsiony jak prawdziwa zła wersja trzech MMC Nie wiem, skąd ci ludzie wzięli raporty, może jestem tym, który nie otrzymał Wiem tylko, że gdyby to było wszystko, co powiedzieli, byłoby w produkcji, zwłaszcza że wypróbowali wszystkie związki oprócz kilku braci i sióstr, z których wiele było bardzo toksycznych Nie wiem, miałbym nadzieję, że ktoś mnie w tym wyprostuje, ale nikt nie zmieni mojego zdania na temat jakości najgorszego zdzierstwa Somy w historii.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Nie jestem nawet bardzo przerażony chemią, po prostu uważam, że sok nie usprawiedliwia wyciskania.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Perłą w koronie jest 3,4-metylenodioksyaminoreks (MDAR). Wypróbowało go około 100 osób, a raporty były, cóż, wylewne. Jedna z osób napisała "najlepsze doświadczenie, jakie kiedykolwiek miałem z jakimkolwiek narkotykiem; legalnym lub nielegalnym". Zasadniczo subiektywne efekty są w połowie drogi między MDA i MDMA.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
To samo podobało się CARL... 2 mar lub 3 mar więcej niż 4 mar.... tak czy inaczej... myślę, że sok nie usprawiedliwia wyciskania.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
W takim razie musiałem mieć rację, że około 6 lat temu pojawiła się kompletna partia s*** od bardzo znanej chińskiej młodej damy, w tym czasie większość pierwszych kilku partii była kompletną s*** wszystkiego, co po raz pierwszy zsyntetyzowali, więc chciałbym się poprawić i chciałbym się mylić
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Czy twoje laboratorium zostało przetestowane... najlepiej za pomocą NMR?

Chińczycy będą twierdzić, że to jedno, ale wyślą ci coś w 100% innego
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Tak, chińscy dostawcy dostarczyli NMR z pojedynczym pikiem prawdopodobnie ukrywającym toksyczne reagenty, więc nie powinienem być zły na związek
 
Top