Instrukcje wideo.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Drodzy Przyjaciele. Rozpoczęliśmy wspaniałą pracę nad tworzeniem własnych, unikalnych instrukcji wideo dotyczących syntezy różnych substancji. Wkrótce zaczniemy je publikować, aby początkujący mogli korzystać z wideo, aby zrozumieć, jak prawidłowo zsyntetyzować jedną lub drugą substancję.
Mamy mapę drogową tych prac. Ale prosimy również o poinformowanie nas, jakich instrukcji wideo potrzebujesz. Nie zobowiązujemy się do spełnienia wszystkich próśb, ale na pewno spełnimy te najbardziej pożądane.
 

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
wow! na pewno dobre stare rp / i / e .. i wszystko (oczywiście!) inne.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Zdecydowanie ten!!!!, a także przygotowanie RP z pudełek zapałek, ponieważ to właśnie stamtąd większość tajnych chemików pozyskiwałaby swoje i najbardziej ekonomiczny sposób uzyskiwania czystych kryształów I2. Co chyba prowadzi mnie do mojej kolejnej sugestii, którą ktoś już zasugerował: synteza prekursorów drogą najbliższą temu, do czego byłby zdolny przeciętny domowy chemik.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Świetna wiadomość, szefie
Proszę tylko o syntezę produktów, które są nadal legalne
Wybieram Bmk Glycidate Powder CAS 16648 44 5 do oleju bez amfetaminy.

Wybieram proszek, ponieważ wysyłka jest o wiele łatwiejsza niż płyny
i nadal jest legalny
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Najważniejsze jest to, że syntezy powinny zaczynać się od dostępnych prekursorów. Jeśli tak:

1. Piperonal --> MDMA
2. Benzaldehyd --> P2P
3. P2P --> Meth
4. Całkowita synteza 2C-B (najlepiej z anetolu)
5. gdybyś zrobił coś takiego dla LSD, byłoby super. Ale nie jestem pewien, czy jest to zalecane.
6. Może jakiś środek uspokajający? Na przykład metakwalon lub diazepina.
7. Prekursory: P2NP, PMK, NNP ...
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Dokładnie tak, byłoby świetnie, gdybyś nie tylko pokazał syntezę pożądanej substancji, ale także to, jak poszczególne substancje zostały wcześniej wyprodukowane z substancji, które są łatwiej dostępne, ale wtedy jako osobny film. Jak blog, który odnosi się do samego siebie.
Aby w instrukcjach można było połączyć filmy. Niektóre substancje są również używane częściej, wtedy można być może lepiej ustawić priorytety i szybciej dojść do pożądanego celu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tak. Chemplayer robi to w większości swoich filmów. "Cóż, zrób <to> z <tego>, które wyprodukowaliśmy we wcześniejszym filmie".
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Synteza ketaminy od podstaw byłaby fajna, ale wystarczyłaby synteza bezpośredniego prekursora hydroksyloiminy (iminy, nie aminy)... wtedy kolejne kroki byłyby bardzo łatwe.

jak również synteza mdma z formamidem itp. byłaby świetna!
 

hardik696

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Zdumiewające jest to, że

( " _ " )
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Czy masz dostęp do Hydroxylimine HCL CAS: 90717-16-1?
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
dobra wiadomość
Chciałbym dokładnie wyjaśnić skład amfetaminy, ponieważ istniejący nie jest jasno wytłumaczony
Oprócz wyjaśnienia, jak prawidłowo myć amfetaminę
Dziękuję, życzę powodzenia
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
nie!!! w tym celu proszę o wideo wyjaśniające, jak to syntetyzować... stamtąd synteza keta jest bardzo łatwa
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tak, ale bez dostępu do prekursora... jeśli chcesz zsyntetyzować prekursor łatwy do wytworzenia K, możesz to zrobić z 1-bromocyklopentylo-(o-chlorofenylo)-ketonu, który jest łatwiejszy do kupienia i możesz uzyskać N-metyloiminę 1-hydroksycyklopentylo-(o-chlorofenylo)-ketonu, aby później wytworzyć K.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
To naprawdę dobra wiadomość dla początkujących. Poproszę o filmy na temat syntezy syntetycznych kannabinoidów, zaczynając od najprostszych i tych, których odczynniki można łatwo uzyskać.
 

509171594

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
6
Points
1
Mam zdigitalizowaną wersję Prisslera (Festera) "Gotowanie z wujkiem Festerem DVD), nie jestem pewien, czy ktoś ją chce, ale daj mi bezpieczny sposób przesłania pliku, a zrobię to. Jeśli kiedykolwiek tu zajrzę. Nie obiecuję.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Naprawdę? Nie wiedziałem... czy mógłbyś przesłać mi szczegóły Synth? czy masz link lub coś w tym rodzaju? lub PM itp. proszę.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Oto one:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/ketamine-from-2-2-chlorophenyl-2-hydroxycyclohexanone.1385/#post-7398
 
Top