Jaki lek jest popularny w Twoim kraju?

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
106
Reaction score
68
Points
28
Na całym świecie odpowiedzią jest ALKOHOL! Oczywiście.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
48
Reaction score
34
Points
18
Deals
13
Zależy od ludzi, którzy nas otaczają w Polsce. Wielu użytkowników marihuany, ale także metamfetamina, speed, dxm, kodeina (sirup, tabletki), koka, sudo.
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
W Kazachstanie jest to mefedron/mdma/weed/hash
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
W przypadku legalnych narkotyków prawdopodobnie trawka i alkohol. Nielegalne narkotyki, zgaduję tylko na podstawie mojej lokalizacji, ale metaamfetamina, kokaina i prawdopodobnie fent (prawdziwe opiaty są coraz rzadsze na ulicy).
 

OperationHasj

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
W Holandii: haszysz (hasj) / zioło / kokaina / XTC / speed / MDMA / LSD / GHB, a ostatnio modne jest 3MMC.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
78
Reaction score
48
Points
18
Mój kraj ma bardzo suchy rynek, głównie niskiej jakości amfetaminę (speed), niskiej jakości trawkę (bardzo rzadko można spotkać wewnątrz uprawiane i czyste kwiaty), mdma w rzadkich przypadkach, gówniane pigułki XTC z bardzo małymi ilościami MDMA i nienawidzę o tym wspominać, koka. Nawet nie koka, Bóg wie jakiej jakości jest to gówno. Bardzo smutne jest to, że trzeba mieć boskie koneksje, aby dostać tutaj dobry i silny produkt. Zwykły użytkownik rekreacyjny musi się napocić, aby zdobyć narkotyki, które zaspokoją jego potrzeby. Są dobre produkty, ale nie w sprzedaży hurtowej. Jak już wspomniałem, trzeba mieć dobre koneksje, by dobrze się bawić.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
106
Reaction score
68
Points
28
Aka: wyemigrować na Ibizę.
 

nord1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 13, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
W Ukrainie chwasty, prędkość, a-pvp/4mmc
 
Top