• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Buy Există prieteni canadieni ai BB?

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Caut conexiuni în Canada, A: pentru că iubesc Canada mai mult decât Statele Unite. B: sunt mult mai aproape de Canada decât de Mexic. Și C: nimeni nu-mi va expedia reactivi aici!

O adresă la care să pot expedia reactivi este obiectivul final, dar am nevoie să îmi extind baza de conexiuni.

Cum ne putem ajuta reciproc? Anunțați-mă dacă vă pot ajuta cu ceva aici în State, fie că e vorba de o adresă de expediere, alte ingrediente pe care voi nu le puteți obține din anumite motive, dar eu pot, chestii de genul ăsta. Sunt sigur că "ceva" trebuie să fie legal aici și nu acolo sus?

Voi încheia cu o scurtă poveste: Am condus o dată prin Canada din Alaska cu prietenul meu din liceu. Cea mai bună excursie pe care am făcut-o vreodată! Oriunde ne-am oprit am fost întâmpinați doar cu amabilități. Când ne-am oprit prima dată și am apăsat picioarele mele pe pământ canadian pentru prima dată, din senin, cel mai fericit câine pe care l-am văzut vreodată a alergat și a cerut animale de companie și frecții pe burtă. Ce mod uimitor de a experimenta pentru prima dată un loc! La naiba, chiar și cei de la WalMart erau mai drăguți (prietenul meu avea nevoie de o cutie de Kraft Dinner! Cel puțin un deceniu acum și el are încă acea cutie haha)

Ne-am oprit o noapte în Edmonton, îmi amintesc că am spus că într-o zi va trebui să mă întorc și să fac afaceri reale acolo, afacerile explodau, clădiri noi se ridicau peste tot, acel mall nebunesc de mare tocmai se deschisese și părea să fie înfloritor, am fost uluit, m-am îndrăgostit imediat. Am mers la un bar în acea seară și cred că am descoperit că canadienii sunt cei mai calzi și mai drăguți bețivi pe care îi vei întâlni vreodată. Au vorbit cu noi, ne-au adus în conversația lor și am realizat cu toții că avem atât de multe în comun. Cu adevărat una dintre cele mai bune nopți din viața mea, abia aștept să mă întorc!!... OHHHHH CAAAANNNNADAAAAA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Cele mai multe rahat dacă este scris de mine pe aici, eu sunt mare, veți ști când sunt uscat de vizionarea activitatea site-ului meu încetini haha
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
haha
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Am postat mult astăzi, am niște chestii uimitoare astăzi, COINCIDENȚĂ?! Eu nu cred ;)
 
Top