• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Dead Drop Dead Drops în Germania - Ce oraș?

The best city for dead drops?

  • Berlin

    Votes: 12 23.5%
  • Hamburg

    Votes: 5 9.8%
  • Köln

    Votes: 11 21.6%
  • Frankfurt am Main

    Votes: 4 7.8%
  • München

    Votes: 8 15.7%
  • Stuttgart

    Votes: 5 9.8%
  • Düsseldorf

    Votes: 2 3.9%
  • Leipzig

    Votes: 1 2.0%
  • Dortmund

    Votes: 2 3.9%
  • Essen

    Votes: 1 2.0%

  • Total voters
    51

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Comunitatea Breaking Bad

Dacă nu știți ce este o picătură moartă, citiți aici: Picături moarte

Aș fi interesat să aflu unde v-ar interesa să primiți dead drops pentru toate tipurile de produse. Sondajul este mai degrabă legat de locație decât de produs.

Nu ezitați să vă lăsați votul în sondaj, dacă zona/orașul dvs. nu este aici, puteți lăsa feedback-ul dvs. în secțiunea de comentarii

Salutări,

Gordon
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Cum anume trebuie să fie înțeleasă? Ca statistică pură sau ca o afacere? În caz contrar, munca lui Heisenberg ar fi în zadar:)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Un lucru pe rând :D
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
:) Jaja ok Colțul meu lipsește cu desăvârșire..... gândiți-vă doar ce oraș luăm..... știu cel puțin din "auzite" că există și acolo o clientelă numeroasă....
Hanovra/Brunswick
 

BuddahBrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Am ales Köln, dar întregul land NRW ar fi perfect. Multe orașe mari sunt aproape unele de altele. Bune conexiuni de infrastructură pentru mașină, autobuz și tren. :)
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Există o mulțime de oportunități în Germania, cu cât mai rurale, cu atât mai bine - aici, în zona mea, există o mulțime de obiecte și locuri din care să alegeți
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Unde este rural pentru tine? similar pentru mine, dar atunci trebuie să găsească și cumpărători.
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Provin din zona ddorf, unde există o mulțime de clădiri vechi. Desigur, trebuie să ieșiți din marile orașe și veți găsi o mulțime de ferme vechi și zone rurale relativ nealterate. Dar cred că dacă te uiți destul de bine și nu ești în centrul Berlinului, vei găsi o mulțime de locuri care sunt potrivite ca o picătură sigură. Ai putea folosi și harta Urban Explorer, care arată o mulțime de clădiri vechi, buncăre și altele.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
A trebuit să mă gândesc și la geocaching. Există hărți nesfârșite cu ascunzători prestabilite și, prin urmare, în general zone care sunt bune pentru ascunzătoare!
 

Dr.sins

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Nuremberg
Nu vrei să devii faimos aici și să devii rapper. Noi operăm în liniște și în întuneric. Nu avem nevoie de atenție sau de fani, doar euro contează. De aceea nu vin rapperi de aici haha, toți sunt încă integrați cu succes în sistem. Yalla trimite Dead Drop aici pentru că nu am fost disponibili pentru selecție.
 

MrStash

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
S-ar putea să nu vă vină să credeți, dar Nürnberg are o scenă a drogurilor foarte mare. Puteți face mulți bani aici. După părerea mea, mai ales cu opiacee și dead drops.
Am vorbit cu mulți dependenți și majoritatea dintre ei ar comanda, dar poșta este prea imprevizibilă. Dacă întârzie câteva zile și toți banii sunt în livrare, atunci e nasol. Acesta este motivul pentru care majoritatea oamenilor nu o fac.
Dar dacă ar putea să se aprovizioneze imediat de la un drop, situația ar arăta complet diferit. Chiar mai bine decât dealerul, care nu are întotdeauna timp.
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
:)
pe peninsula Mării Nordului Jeve , WHV , Leer what ever
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
bună ziua, o întrebare în Spania, doriți, de asemenea, să faceți picături moarte? Sunt interesat
 

QWERTZ8888

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bittefeld Leipzig Krostitz Delitzsch - fără limită de cerere
 

wareyyk

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Primul meu gând a fost tot Berlinul, dar cred că acolo concurența cu taxiurile este mult prea mare și mai ușoară pentru clienți. Exact la fel se întâmplă și în Köln, de exemplu. Nu trebuie să cauți un minut pe Telegram și ai 20 de persoane care ți-l aduc direct la ușă pentru bani.
 
Top