Medicamente prin poștă

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Hei, mă întrebam dar cum pot dealerii să trimită pachete prin poștă cu droguri înăuntru și nu doar pudră cum ascund ciupercile sau lichidele?

Nu intenționez să fac asta dar este o întrebare pe care o am

Ce tehnici folosesc ?
Știu că unii împrăștie oțet și ardei pe pachete și le învelesc cu aluminiu.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Sunt interesat de această întrebare. Sper că unii profesioniști vor răspunde.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
aluminiul nu ar face-o mai suspectă? atunci este evident că ascunzi ceva. dar nu aș ști, nu am mai trimis droguri prin poștă până acum.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Știu că unii oameni ascund mărfurile în aluminiu și apoi pun aluminiul în interiorul sticlei pline cu șampon (marcă populară), dar nu știu dacă funcționează, nu am încercat niciodată
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Mulți oameni spun că aluminiul ajută la blocarea razelor X, dar eu cred că este un mit
Plumbul ajută la blocarea razelor X datorită densității sale de 11 400 kg/m³, dar aluminiul are doar 2700 kg/m³, deci cred că este inutil
este bun doar pentru învelirea drogurilor
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Aveți vreo idee mai bună pentru a bloca razele X?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
prostii! folia de aluminiu nu blochează razele X.
drogul tău este o grămadă de molecule organice. organicul arată diferit de metal la razele X, și se poate distinge.
dacă vrei să blochezi razele X, trebuie să-ți scufunzi drogul în înverșunarea organică similară pentru a părea ceva inocent. dar în acest punct mă opresc pentru că nu sunt dispus să-mi dezvălui propriile metode stealth.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Am găsit aceste informații abia acum așa că faceți niște teste și propriile cercetări Nu sunt responsabil dacă vă distrugeți drogurile sau orice altceva !!!


Staniu, antimoniu, tungsten, bismut sunt bune pentru a bloca razele X, dar nimeni nu le va folosi pentru a ascunde droguri așa că am găsit ceva mai bun ;

O companie face acoperire pentru spitale pentru a le ajuta să blocheze raze X
Ei folosesc sulfat de bariu, am găsit un site francez care îl vinde ieftin (15 €/5 kg)
(ei vând și alte produse chimice ieftine pe care le puteți folosi pentru sinteză)


Pentru a vă realiza propriul strat de acoperire, utilizați 5 kg de sulfat de bariu și 2 l de apă

!!! Idk dacă acoperirea uscată se poate rupe, așa că încercați înainte de a vă murdări pachetul !!!
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Mulțumesc pentru ajutor, o voi testa
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
MULȚUMESC pentru cercetare @HewHiSt, foarte apreciat! Voi contacta această companie astăzi.

Franceza vine printr-un ambreiaj de numeroase ori acum pentru mine lol
 

Moonless

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Lichidul este simplu, o sticlă plină de ambalaj de șampon, o cremă hidratantă
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Asta e tot? Doar o sticlă plină cu șampon?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Cred că da, este simplu
Puteți utiliza șampon sau alte produse cosmetice
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
întrebări bune, și eu sunt curios în legătură cu asta
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Odată, mi s-au livrat niște produse în cutii de vopsea goale noi. Pungi sigilate în vid în interiorul acelei cutii de vopsea sigilate
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Odată, cineva a deghizat un pachet în semințe cu o scrisoare intitulată "Bine ați venit la un fals club de grădinărit". Sau, în mod similar, o comandă pentru un pachet de condimente de la o companie de gătit. Am avut jucării pentru copii care conțin ca o cutie de creioane pe care au folosit-o pentru a pune produsul în apoi resigila pachetul. Există o mulțime de modalități. Au nevoie doar de o deghizare. Un magazin de un dolar este cheia pentru aceste lucruri
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Există vreo modalitate de a vă face pachetul nedetectabil pentru câini ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Câinii se bazează pe miros, așa că sigilați-l de mai multe ori, spălați exteriorul, țineți medicamentele departe de el. Puteți încerca să acoperiți mirosul, dar câinii sunt uneori antrenați să alerteze la cafea sau la alte mirosuri puternice, astfel încât este de preferat să nu produceți niciun miros
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dacă vă uitați la fotografiile vamale și la radiografii, acestea au detectoare de contrabandă asistate de calculator. Aceștia pot spune din ce este făcut un obiect după densitatea razei X și pot deosebi aluminiul de oțel de plumb ECT. O chestie metalică mare care ascunde ceva în poștă nu este greu de văzut. Un pariu mai bun este să-l numești ceva benign care arată similar decât să-l ascunzi
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Nu puteți învinge x Ray perioadă. Nu este posibil. Chiar dacă reușiți să ascundeți razele pentru a nu expune compoziția a ceea ce se află în pachet, veți vedea un mare punct gol. Ceea ce este și mai suspicios. Este imposibil pentru orice țară să scaneze fiecare pachet, ele selectează pachetele aleatoriu și pe baza documentelor. Se uită după lucruri precum țara, declarația articolului, adresa de destinație. Inspecția vizuală rapidă se face mult mai des decât cea cu raze X. Câinii sunt folosiți pe scară largă.
 
Top