Medicamente prin poștă

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
aluminiul nu ar face-o mai suspectă? atunci este evident că ascunzi ceva. dar nu aș ști, nu am mai trimis droguri prin poștă până acum.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Mulți oameni spun că aluminiul ajută la blocarea razelor X, dar eu cred că este un mit
Plumbul ajută la blocarea razelor X datorită densității sale de 11 400 kg/m³, dar aluminiul are doar 2700 kg/m³, deci cred că este inutil
este bun doar pentru învelirea drogurilor
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
prostii! folia de aluminiu nu blochează razele X.
drogul tău este o grămadă de molecule organice. organicul arată diferit de metal la razele X, și se poate distinge.
dacă vrei să blochezi razele X, trebuie să-ți scufunzi drogul în înverșunarea organică similară pentru a părea ceva inocent. dar în acest punct mă opresc pentru că nu sunt dispus să-mi dezvălui propriile metode stealth.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Am găsit aceste informații abia acum așa că faceți niște teste și propriile cercetări Nu sunt responsabil dacă vă distrugeți drogurile sau orice altceva !!!


Staniu, antimoniu, tungsten, bismut sunt bune pentru a bloca razele X, dar nimeni nu le va folosi pentru a ascunde droguri așa că am găsit ceva mai bun ;

O companie face acoperire pentru spitale pentru a le ajuta să blocheze raze X
Ei folosesc sulfat de bariu, am găsit un site francez care îl vinde ieftin (15 €/5 kg)
(ei vând și alte produse chimice ieftine pe care le puteți folosi pentru sinteză)


Pentru a vă realiza propriul strat de acoperire, utilizați 5 kg de sulfat de bariu și 2 l de apă

!!! Idk dacă acoperirea uscată se poate rupe, așa că încercați înainte de a vă murdări pachetul !!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
MULȚUMESC pentru cercetare @HewHiSt, foarte apreciat! Voi contacta această companie astăzi.

Franceza vine printr-un ambreiaj de numeroase ori acum pentru mine lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nu știu ce altceva în afară de sigilarea în vid pentru câini. Aș mai spune să vă asigurați că și exteriorul pachetului arată normal. Dacă pretindeți că adresa expeditorului este o firmă, faceți ca pachetul să arate astfel. Fără adrese scrise de mână. Păstrați-o clară. Dacă adresa dvs. este de la o reședință falsă, faceți-o să arate ca atare.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Deci ciupercile sunt folosite și pentru gătit, nu? Scrieți o scrisoare de bun venit falsă pentru un club de gătit cu un eșantion de pachet de supă uscată drept cadou de bun venit
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Aceasta este, de fapt, o idee excelentă. Peste tot este diferit, dar în Statele Unite nu există nicio ciupercă ilegală. O ciupercă este ilegală atunci când este testată pozitiv pentru droguri. Pentru a fi acuzată de posesie, legea ar trebui să confiște ciupercile și să le testeze. Îi cunosc practic pe toți oamenii notabili din domeniul ciupercilor și vă spun: Polițiști, avocați, judecători. Doctori. Niciunul dintre ei nu valorează nimic la identificarea ciupercilor și îi fac de râs adesea.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Nu unii obține amplificat poate atunci când au nevoie obține pachet și ceea ce este consecința ...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Întotdeauna pledez pentru ca oamenii să facă propriile cercetări și să treacă prin radiografia corespondenței. Radiografie vamală ECT. Pe Google Images sau orice altceva folosiți. Citiți 20 de paragrafe dintr-o poveste care vorbește despre asta. După ce am făcut asta eu însumi, cred cu tărie că este foarte greu să ascunzi droguri în poștă, dacă trece printr-un aparat cu raze X, așa că mai bine te prefaci
EZDJ3yk6B2

KnFMmE53xz
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Depinde de țara de destinație. Dar un ambalaj bun și cantități mici cresc considerabil rata de succes.
 
Top