Eșantioane gratuite de la BB Forum pentru toată lumea!

LordNzboBR

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 21, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bună ziua. Aș dori o mostră dacă mai este disponibilă. Tocmai am găsit acest site și acest lucru arată ca raiul. Voi vizita BB de multe ori, cu siguranță!
 

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ți-a venit să crezi?... Prietenii noștri au un mare simț al umorului... Am crezut la început..😁
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Proaspăt înregistrat și foarte interesat de probele gratuite.
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Yo site-ul dvs. este minunat dude un val de informații și secțiunea video este atât de uimitoare multe salutări din Germania. Cant opri pentru a viziona videoclipurile.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Verifică-ți mugurele DM ;)
 

Jinsoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hei, am ratat probele gratuite?? :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Prieteni... PACHETUL MEU A ATERIZAT!!! Frumos, minunat 4MMC din Germania. Vreau să le mulțumesc prietenilor mei străini pentru patronajul de care au dat dovadă trimițându-mi asta. Mi s-a strâns un pic fundul când am văzut că a fost reținut în vamă pentru un minut, dar nu a fost nevoie să vă faceți griji. Ambalajul a fost foarte profesionist, niciun câine nu a mirosit acest lucru, și este STINKY așa că sunt foarte impresionat.

Am fost odată ca tine, uitându-mă cu gelozie cum alții își primeau produsul, dar NU MAI! și lasă-mă să te asigur, dacă ceri un "medicament gratuit" aici, nu vei fi dezamăgit! Îl veți obține, răbdarea este grea, dar merită!

Acest lucru are într-adevăr nevoie de o banană pentru scară lol Voi rectifica asta data viitoare, dar este de aproximativ 2,5 grame și acest lucru este după ce am zdrobit două pietre destul de mari!
BylDWLaCmv

Mi-am luat un nas bun și am mers la o plimbare minunată în natură, m-am simțit ca și cum aș fi plutit tot drumul 🥴

Stând aici cu un buzz foarte bun merge și doar cu speranța că atunci când încep să gătesc produsul meu este chiar jumătate la fel de bun! De asemenea, o situație serendipitous mare având în vedere că 4MMC este ceea ce voi începe cu!

Mulțumesc din nou întregii echipe pentru acest @Glitchy, aceasta este cu adevărat următoarea generație a pieței de substanțe și de acum înainte voi spune întotdeauna că BB este singurul site care contează cu adevărat pe Dark Web. Este foarte frustrant că trebuie să ne simțim cu toții ca niște infractori când aceste substanțe ajută atât de mulți oameni în atât de multe feluri.

Datorită acestui site, voi răspândi și eu "iubirea" în curând. Acest site este cu adevărat un instrument de învățare și o resursă uimitoare.

Îi mulțumesc zeilor / zeițelor că am găsit BB!!!

(este doar un bonus uimitor că Breaking Bad se întâmplă să fie serialul meu preferat din toate timpurile lol)
P.S. și amintiți-vă copii: folosiți întotdeauna un program precum ImageOptim pentru a elimina metadatele din fotografiile dvs. înainte de a le încărca! (asta avea exact lat / long nenorocit pe ea! Cred că vă rog să-mi spuneți dacă sunteți cumva încă posibilitatea de a vedea că info thaaanks 😅)
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Mulțumesc frate pentru cuvintele și răbdarea ta :) A fost un drum lung pentru a găsi o modalitate adecvată de a livra produsele noastre în țara ta ;)
Îți doresc mult noroc și vreau să văd propriile tale cristale listate în piața noastră în curând :D Cunoașterea este putere <3
 

touretti361

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 24, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
A mai rămas vreuna?
 

Brianlee

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
mai sunt disponibile mostre gratuite?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Te aștept în DM frate <3
 

owshad

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bună ziua, pot obține niște
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Sigur ;) Check DM buddy
 

JayW123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
@g
Pot primi o mostră gratuită? Mulțumesc Glitchy!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Sure thing mate ;) Check DM
 

lalunabella

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 14, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Se mai distribuie eșantioane?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Da, domnule <3 Verifică-ți mesajele directe :)
 
Top