Question Cum pot renunța la metamfetamină de cristal?

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Mi-am dat seama în cele din urmă că sunt dependent de metamfetamină. Pot să stau cel mult 2 săptămâni fără să fumez crystal meth, dar odată ce iau 1 hit again.its back to square one.

Am folosit pentru a fuma în fiecare zi, eventualy a pierdut slujba mea. am un nou loc de muncă acum, așa că am învățat din greșelile mele din trecut, în aceste zile am fumat bout o dată sau de două ori pe săptămână u know doar pentru a face față presiunii la locul de muncă.

Noaptea trecută m-am uitat în oglindă și a văzut dinții mei începe să devină maro și m-am gândit la mine dacă dinții mei începe să putrezească, cum naiba face corpul meu arata pe interior??

Deci, orice sfat cu privire la modul de a începe gettiing complet de droguri?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Avem un psihiatru pe forum în firul de reducere a riscurilor. Vă recomand cu adevărat să postați acest lucru acolo și să vedeți dacă medicul vă poate da sfaturi. Vă rugăm să utilizați această resursă. Pentru asta sunt ei aici
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
doar începeți să vă spălați pe dinți de cel puțin 3 ori pe zi, aceștia nu se vor face maro, și adăugați bicarbonat de sodiu în pasta de dinți pentru început, doar începeți să aveți grijă de voi, vitamine, minerale, igienă, câteva produse cosmetice și veți arăta normal
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Bună ziua, vă rugăm să folosiți limba engleză în secțiunile comune.
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Îmi pare rău, se datorează traducerii automate în Chrome și sunt deja pierdut
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
doar începeți să vă spălați pe dinți de cel puțin 3 ori pe zi, nu se vor face maro, și începeți prin a adăuga bicarbonat de sodiu în pastă, doar începeți să aveți grijă de voi, vitamine, minerale, igienă, câteva cosmetice și veți arăta normal. așa trebuia să fie
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
doar începeți să vă spălați pe dinți de cel puțin 3 ori pe zi, nu se vor face maro și începeți prin a adăuga bicarbonat de sodiu în pastă, doar începeți să aveți grijă de voi, vitamine, minerale, igienă, câteva produse cosmetice și veți arăta normal
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Cel mai important lucru atunci când renunți la orice drog este să nu ieși din spațiul tău vital. Tăiați orice persoană care are contact cu un anumit medicament sau, de fapt, cu orice medicament. Nu fiți într-o companie în care drogurile vor fi folosite sau chiar menționate. Trebuie să fiți singur sau cu cineva care nu are contact cu drogurile. Și nu uitați că totul se află în creier, nu trebuie să folosiți niciun fel de droguri pentru a fi fericiți. Lasă-ți creierul să se recupereze. Mult noroc, cred în tine
 
Top