Cum obțin acces la secțiunea RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Pentru a obține acces, trebuie să fiți un participant activ la forum. În secțiunea RC, publicăm cele mai valoroase lucrări. De exemplu, sinteza unui canabinoid legal (WoW!).
Cei mai activi utilizatori ai forumului vor avea dreptul de a trimite o invitație altcuiva.
Scrieți cererile pentru o invitație aici.
 
Last edited by a moderator:

Pineapple Czar

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
De fapt, v-am găsit site-ul pe clearnet în timp ce căutam mai multe informații despre distribuția Kodachi. Ceea ce, aș putea adăuga, am găsit. Scrierea pe care ați avut detalii Kodachi a fost al naibii de mare! Nu am văzut pe nimeni altcineva în afară de DEV însuși acoperind această distribuție în astfel de detalii. A fost o surpriză plăcută să găsesc niște informații solide despre ea pentru o schimbare și nu bs tipic am găsit.

Cât timp sunt aici, aș dori să arunc o privire la secțiunea RC, dacă este posibil. transparență totală Nu sunt un chimist, dar tocmai am început să mă întorc în scena RC și nimic din ceea ce am găsit până acum nu a fost cu adevărat bun... Văd că ați menționat accesul plătit... cât de rău va afecta portofelul meu xmr dacă ar trebui să fiu atât de înclinat?

Indiferent de invitație, deși, mulțumesc pentru Kodachi scrie până a fost remarcabil.
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
bună ziua de la dread v-am găsit, vreau și eu acces la secțiunea rc vă rog sunt din Europa și mă pot deplasa rapid în zona Europei pentru a transporta produse , și sunt, de asemenea, interesat de noi parteneri și afaceri
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dragă Heisenberg, aș fi încântat să obțin acces la forumul RC. Am postat această cerere aici doar pentru a-mi arăta interesul, voi reveni mai târziu dacă credeți că am nevoie de mai multă activitate pe forum înainte de a obține accesul. Dacă pot face ceva în schimb, anunțați-mă, sunt mai mult decât fericit să scriu o recenzie etc. (sunt activ pe dread). Acest site este cu adevărat uimitor, sunt doar un pic îngrijorat de prezența Clearnet, că va atrage atenția nedorită și va fi eliminat. Rămâneți în siguranță.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Dragi prieteni!
Vă reamintim că există doar 2 condiții pentru accesul gratuit la secțiunea RC
- Să aveți un cont mai vechi de 1 lună de la data înregistrării
- Să contribuiți activ la dezvoltarea forumului (să scrieți mesaje de înaltă calitate, în orice alt mod pentru a ajuta la dezvoltarea forumului)
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
da ce este mai exact și la ce informații avem acces după invitația primită ?
Aș putea plăti lunar, în opinia mea un abonament lunar trebuie făcut, sau să donez pentru site și pentru dezvoltarea comunității
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Din moment ce comunicăm cu dumneavoastră, vă cunosc interesele. Veți găsi acolo opțiunea de a sintetiza canabinoid legal. Este legal peste tot în lume.
Dar nu va fi la fel de puternic. Este aproape nerealist să găsiți noide în termeni de putere apropiate de ceea ce doriți.
 

NashvilleDude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Știu că sunt nou, dar și mie mi-ar plăcea să văd peste. Am renunțat la 5 + ani din viața mea la federali pentru scena așa că simt că am plătit un pic mai mult decât majoritatea. După cum se spune în mod clar în documente, nu s-a făcut nicio arestare pe baza informațiilor obținute din arestarea mea. Nici eu, nici vreodată și încă pot sta mândru, spre deosebire de alți clovni ai zilei. La momentul potrivit, mi-ar plăcea să văd ce oferă. Dacă modurile sunt de la începutul anilor 2010 2011 2012, pot dovedi cine am fost la fața locului atunci.....
 

Banderas

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua, sunt un începător, solicit acces. Pot învăța multe, poate adăuga ceva. Salutări
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Îmi place foarte mult să explorez acest forum până acum. Îmi place foarte mult că este orientat direct către chimistul clandestin. Sunt un mare susținător al dispersării cunoștințelor chimice, cred că informațiile de sinteză, precum și siguranța chimică ar trebui să fie ușor accesibile pentru toată lumea. De asemenea, sunt interesat de diverși compuși de cercetare, ce trebuie să fac pentru a obține acces la secțiunea RC?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Nu pot contribui mult la acest forum deoarece încerc să învăț multe , este posibil să pot citi secțiunea RC
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Bună tuturor, sunt un utilizator activ de dread, trist să văd whm plecând, dar impresionat de cât de profesionist a plecat. Cred că această comunitate este frumoasă și aș dori să fac parte din ea. Spun doar salut în primul rând, dar, de asemenea, afirm că voi fi aici pentru o lungă perioadă de timp.

Dacă vă pot fi de folos, dați-mi de știre.

Cel mai bun,
 

scootchycat

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Aș dori o invitație la secțiunea RC, dar nu mă deranjează nici să aștept, deoarece sunt nou aici și acesta este primul meu comentariu. Interesul meu este în primul rând cunoașterea generală care duce la reducerea riscurilor prin testarea reactivilor etc. Nu mai sunt atât de interesat de sinteză, deoarece atât de multe substanțe interesante sunt disponibile pentru cumpărare pe darknet și clearnet.

Am citit despre forumurile Breaking Bad aici: https://darkweblink.com/directory/listing/breaking-bad/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Aș dori să obțin un acces, deoarece este foarte greu aici să se ocupe de interzicerea RC în Țările de Jos și nu există nicăieri canabinoide pentru a purachase . Mulțumesc!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Nu aveți activitate suficientă pe forum în acest moment.
 
Top