Sinteza metamfetaminei din P2P prin Al/Hg

Truthful ghost

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, pot folosi o folie de aluminiu de 12um? Și, de asemenea, poate metoxi fenil acetona să funcționeze bine
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Da, cu privire la folia de aluminiu de 12um, puteți utiliza granule de aluminiu pentru a face al/mg nu trebuie să fie folie. trebuie să elaborați mai mult cu privire la metoxifenil acetonă?
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
La filtrare, cât de dens ar trebui să folosesc filtrul?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Trebuie doar să folosiți o pâlnie Buchner, hârtie de filtrare și o pompă de vid.. Nu puteți face calitate fără echipamentul adecvat.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Am folosit un filtru de cafea de 52 microni, dar este cam lent și poate plasa ~100g pe filtru
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Vă rog, prieteni și profesori, pot spăla amestecul de reacție cristalizat evaporat cu acetat de etil, vă rog am nevoie de sfatul experților și care este cea mai bună temperatură pentru evaporarea amestecului de reacție de ulei
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Chiar am nevoie de ajutorul tău, în a doua mea încercare de a produce meth folosind P2P, sunt în stadiul final de evaporare la cristalizare și aceasta este imaginea cristalelor evaporate, Vă rugăm să mă pot spăla cu acetat de etil sau acetat de dietil,, și vă rog cum îl convertesc în cristale mari stâncoase, chiar am nevoie de ajutor prieteni în grup,
 

Attachments

  • yuXsTIzjV0.jpg
    yuXsTIzjV0.jpg
    8.4 MB · Views: 192

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Bună ziua, îl puteți spăla cu acetonă. Apoi, puteți doar să o recristalizați sau să separați izomerii pentru a face cristale mari de d-meth. Tutorialele sunt postate pe forum. (cu video)
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Basificați, extrageți de preferință cu hexan și spălați cu saramură, apoi lăsați să stea sarea.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
O întrebare, după câteva teste la scară mică, se pare că va funcționa bine.
dar voi face un lot mai mare data viitoare și acum sunt un pic confuz după ce am citit informații în diferite locuri.
Alchilarea reductivă cu Al/Hg și P2NP la amfetamină în acest fel o știu de mulți ani, din acest punct nu pot înțelege acest lucru:
de la oncle fester.

onlcel fester spune:

pentru MINE nu pot să cred că a făcut asta într-un balon de 3l. Într-un balon de 3l pot face poate 30g P2NP lot în zilele mai reci. Dar el spune ceva de aproximativ 340ml P2P.
Este posibil acest lucru? Este reacția mult mai blândă decât cu P2NP?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Bună ziua, da, este mai puțin exotermică decât reducerea P2NP. Dar, de asemenea, nu recomand să faceți 340 ml de reducere P2P în balon de 3L. În opinia mea, este prea mult.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Marea diferență dintre reacțiile de aminare reductivă și reacțiile de reducere a nitrului cu o dublă legătură.
 

strong

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Metamfetamina va putea fi obținută fără evaporare prin producerea gazului HCl prin clorură de sodiu?
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Am încercat să fac o cantitate mică de metamfetamină prin amestecarea P2P, metilamină HCL bază liberă, clorură de sodiu și etanol în amestec de aluminiu, apoi filtrat după 3 ore, am obținut metamfetamină bază liberă, am făcut gaz HCL prin amestecarea NaCl și H2SO4. Adăugat la baza liberă de metamfetamină, nu a existat nicio reacție cu niciuna dintre substanțele din baza liberă de metamfetamină.
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Am nitrat de mercur monohidrat, îl pot folosi în acest caz? Sau să cumpăr o altă clorură de mercur 2?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Da, mercur II nitrat monohidrat funcționează, dar ajustați raportul.
 

mexxx

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Jun 30, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
pot înlocui eterul dietilic în această metodă??
 

Venus9987

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, în prezent, metilamina (74-89-5) în zona mea este tub. Pot folosi clorhidrat de metilamină (593-51-1) în loc de metilamină?
 

Venus9987

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, pot folosi pudră de aluminiu cu destinație 1000 în loc de folie de aluminiu?
Și eterul poate fi înlocuit cu eter de petrol?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Iv nu a avut niciodată succes cu pulbere de aluminiu.
 

wael gph

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Pulberea nu este bună și nu face amalgam deoarece generează hidrogen la o viteză mare
Folia de aluminiu este eficientă deoarece ajută și la transferul de electroni
 
Top