Lista mea cu cele mai bune triptamine substituite de până acum.

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Triptamine substituite

4-PO-DMT (Psilocibină)
4-HO-DMT (Psilocină)
4-HO-MET (Metocin)
4-HO-DET (etocină)
4-HO-MiPT (Miprocin)
4-HO-DiPT (Iprocin)

Ce puteți spune despre acest lucru?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Ce doriți să știți despre aceste triptamine? De exemplu, preferata mea este 5-MeO-DMT. Potențialul său terapeutic este uimitor. IMHO, această triptamină elimină consecințele nedorite ale supradozajului disociativ și restabilește (echilibrează) activitatea cerebrală. Reboot pentru percepție și minte.
Dar orice triptamină crește riscul de HPPD, dacă le utilizați împreună cu canabisul. Aveți grijă 🤞
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Ce știți despre 4-AcO-DMT (Psilacetin) și care este cea mai bună combinație de consum poate scop?
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Este favoritul meu din toate timpurile! Cel mai apropiat de ciupercile psilocibină, dar fără greață. Stocul meu s-a epuizat. Sunt în căutarea unui furnizor. Dacă știți unul, anunțați-mă, vă rog. Mulțumesc!
 
View previous replies…

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Sunt nou aici. Sunt încă un pic paranoic că toată această întreprindere este o înșelătorie elaborată. Cum puteți cumpăra de la Boomshankar, având în vedere că mânerul pe care l-ați conectat are un singur mesaj și zero oferte? Am comandat de la ei în trecut (zilele Empire Market), dar am pierdut legătura cu aproape toți vânzătorii de renume de la valul de escrocherii de ieșire...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Cumpăr de la el pe alte piețe - când m-am alăturat aici, nu exista nicio piață, era doar un schimb de cunoștințe.
Acesta este un link (codul de la sfârșit este un cod de referință, astfel încât, dacă cumpărați, primesc un mic sfat) către piața Nemesis, unde puteți cumpăra de la Boomshankar (sunt /u/boomshankar acolo)
http://nemesis555nchzn2dogee6mlc7xxgeeshqirmh3yzn4lo5cnd4s5a4yd.onion/r/7deefgpaap

Ei sunt, de asemenea, pe Bohemia și Archtype (/u/boomshankar)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@Remarque11

Dacă nu sunteți pe Archtyp - vă rugăm să utilizați codul meu de referință, de asemenea :)

Archtyp referral link

Ar fi minunat, mulțumesc :) (este necesar doar /register?referral=M3oxY2 pentru a fi adăugat la ceapa la care navigați. Obțineți ceapa de la daunt.link sau de oriunde altundeva, având grijă la phishing)
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Mulțumesc! Sunt nedumerit, în mod clar sunt de rahat la navigarea prin TOR. Eram convins că era piețelor a luat sfârșit. Cine ar vrea să riște să se implice dacă de fiecare dată se trezește cu exit scam? Și tu îmi spui că există nu una, ci două piețe sănătoase? Să mă ia naiba în lateral...
Dacă reușesc să pun mâna pe iubita mea 4-Acetoxy-DMT îți rămân dator <3.
Trippin' fericit!
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Totul este bine - există piețe stabile care continuă să prospere - BB Forum devine încet-încet și el una - lumea DNM continuă să evolueze
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Am o formulă pentru cea mai bună călătorie psihedelică a mea cu această moleculă.
O folosesc ca o componentă hippie flip într-o serie de molecule.
(spre deosebire de ciuperci ca parte a unui hippie flip, 4-AcO nu are greața pe care o poți avea cu ciupercile, deci o parte din anxietate este eliminată)

1. 10 mg 4-AcO-DMT, oral.
2. T+40mins - 90-120mg MDMA, oral
3. T+160mins - 45-60mg MDMA, insuflat
4. T+220mins - 20mg 2C-B, insuflat (spray nazal)

5, 6 și 7 sunt opționale

5. Când sunt gata să adorm 20mg Ketamină, insuflată (spray nazal)
6. 5+15mins - 1 x tragere medie pe NN DMT vape
7. 6+20mins - 1 x tragere medie pe NN DMT vape

SLEEEEEEEEP
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Este un pro-drog pentru psilocină. Cu toate acestea, există presupunerea că psilacetina poate fi, de asemenea, psihoactivă. Nu au fost efectuate studii clinice pentru a distinge efectele fenomenologice ale psilacetinei, psilocinei și psilocibinei. Nu am folosit această triptamină, nu există informații despre interacțiune pentru 4-AcO-DMT. Dar puteți utiliza graficul combo (poziția "Ciuperci"):
QLmcROJsNB


46QpRHLVer
IqbxnBtZFl
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
wow, există o sinteză pentru 5-MeO-DMT ?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Aveți nevoie de această sinteză?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Yeap
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-5-meo-dmt-from-5-meo-tryptamine.294/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-5%E2%80%90meo-dmt-via-fischer-indole.11/
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
4-HO-MiPT
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Acesta este unic este totul despre corp apoi există ciocolată maro 4ho/aco dipt cea mai rapidă minte absolută fuck dar încă un fel de gol Nici nu voi menționa dipt ar trebui să miroasă ca bilele mele și face toată lumea să sune ca oamenii broască este cu siguranță o noutate, în cele din urmă am luat 4 hos și acos decente nimic special puteți obține reale nebun la doze mari nu voi merge chiar în det ail orice versiune de acolo eu personal cred că este un rahat absolut care ne aduce la pentru Aco Dmt vreau mea nu am luat niciodată o doză sensibilă, dar apoi din nou nu am fost niciodată mai zguduit în întreaga mea viață este ca și cum deschiderea puzzle-ul Nu pot să explic frica, entitățile, toate seamănă cu un calmar, dintr-un motiv oarecare, frumosul calmar, aerul se deschide ca o altă dimensiune și rezultatele lor, spune-mi dacă sunt singurul care simte asta dar am trecut prin cel puțin 100 de grame în viața mea și nu o dată a fost călătoria pe care am vrut-o, de multe ori a fost călătoria de care aveam nevoie, asta dacă am fost capabil să stau înăuntru și să fiu în preajma oamenilor care nu ar duce pe cineva la spital și vorbim doar de doze de 50 mg aici, rahatul face 2ce la 100 mg doar că ești GARDEN VARIETY FRACTAL BLIND HYSTERICAL LAUGHTER obișnuiam să o folosim în combinație cu mxe, atunci a devenit ciudată. Oricum, asta nu este o laudă, este o întrebare adevărată. S-a distrat cineva foarte bine cu vreuna dintre triptaminele substituite, au fost unele bune pe acolo, cu excepția 5meo, cu care prietenul tău de-al meu a aflat că au doze foarte diferite.
 
Top