• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Rețeta metodei cehe

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Voi mai împărtăși o poveste amuzantă. Un prieten de-al meu cumpără în fiecare săptămână aproximativ 100 de grame de la niște profesori pentru a le vinde. El spune că este preparată cu abur prin metoda cehă și că (citez) "se filtrează prin argint sau ceva de genul ăsta".
Interesant, m-am gândit eu. Și abia mai târziu mi-am dat seama de tot: nitroetan prin nitrat de argint (dacă nu înțelegeți, studiați mai mult, poate într-o zi veți înțelege)...
"Aburul ceh" este un mit absolut întreținut de trăgători ca domnul Saytam de aici. Dar atâta timp cât sunt dispuși să plătească cât plătesc, nu-mi pasă, să-i las să creadă ce vor.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Doar că, în calitate de copil mocnit, este evident că nu înțelegi...
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
41
Reaction score
29
Points
18
Nu sunt expert, dar am încercat pico ceh cumpărat de pe stradă și cristalul cumpărat de pe darknet și pot spune pentru mine că este cer și pământ și, practic, mă gândesc la cele două lucruri ca la două produse diferite, deoarece sunt complet diferite în efectele și proprietățile lor. Înțeleg termenul "Ceske parno" ca fiind d-metamfetamină pură făcută în principal din pseudoefedrină sau efedrină în cantități relativ mai mici, nu insist asupra unei metode specifice pentru că nu știu prea multe despre asta. Cu siguranță nu aș descrie ceea ce cartelurile prepară cu zecile și sutele de kilograme drept vapori cehi, chiar dacă au fost preparați de un vecin, deoarece rezultatul este un amestec racemic 50:50 care are puține în comun cu mirodenia cehă pură.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Exact despre asta vorbesc. Preiau parno stridave ceh de 12 ani. În acest timp, am încercat și nori de metamfetamină din darkweb.... Niciodată nu m-am putut compara cu turta cehă, cu excepția unei singure ocazii acum câțiva ani când niște tipi din Liberec vindeau cristal pe darkweb , a fost bună.....
 
Top