Trans ,4metilaminorex gheața reală regele de de stims

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Fermentarea benzaldehidelor... Se pare că toată lumea vrea să o facă, dar nu o face niciodată. Și sunteți mulți care căutați răspunsuri când nu există nimeni capabil să ofere răspunsuri reale. Ca în cazul oricărei fermentații, totul se reduce la mediu, drojdie și temperatură. Toate ingredientele enumerate sunt cântărite și diluate în apă pentru prepararea a 800 cm
Mediu A Mediu B Mediu C
PEPTONE 4.8g PEPTONE 4.8 EXTRACT DE LEUDE 4.8g
PYRUVATE DE SODIU 49.3g SURCOZĂ 80g SURCOZĂ 80g
ACID CITRIC 8.4g ACID CITRIC 8.4g SULFAT DE AMONIU 7.32g
SULFAT DE MAGNEZIU 0,4g PH TREBUIE SĂ FIE 4,5 PENTRU AMBELE A & B FOSFAT DE POTASEIU DIHIDROGEN .8g
PH-UL TREBUIE SĂ FIE DE 5,5
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ați putea explica mai în profunzime procedura completă și lucrurile mai ușor de înțeles pentru idioții ca mine
Mediul A ce este. Constă din
Mediul B la fel ca mai sus
Mediul C la fel ca mai sus
și procedura completă, cât timp să lăsați fiecare mediu, ce temperaturi și așa mai departe și în termeni simpli
Sunt recunoscător pentru cunoștințele dvs. și mi-ar plăcea să produc propriul meu noreph
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
În mintea mea, deși este posibil caoamenii să fi făcut acest lucru în trecut, sper că oamenii știau ce fac. Sau am înțeles greșit și nu trebuie să ne temem de nimic... Oricum, cercetătorul neatent nu ar trebui să lucreze cu azida cianogenică, bromura cianogenică sau ceva asemănător, dar niciodată nu se poate ști ce vor face proștii. Compusul are aproximativ o sută de referințe în literatura de specialitate, dintre care un procent bun sunt teoretice și computaționale. Majoritatea celorlalte sunt de chimie fizică, studiindu-i descompunerea și proprietățile reactive. Se întâlnesccâteva lucrări care îl folosesc efectiv ca reactiv în sinteză, dar cred că acestea pot fi numărate pe degete, ceea ce este o bună ocazie de a ne reaminti de ce sunt toate încă atașate.
https://www.science.org/content/blog-post/things-i-won-t-work-cyanogen-azide

Îmi imaginez că cineva se plânge mai puțin că nu evită apa și acizii puternici care pot duce la formarea acidului hidrazoic, care este extrem de toxic, volatil și exploziv. Dar știți că eu doar gândesc cu voce tare...
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Văd că este vorba de cis vs trans... Oricum, nu ar trebui să te joci cu sărurile de cianură dacă nu înțelegi...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Chiar nu-mi place să fiu tipul ăla care s**** pe toate, dar am avut ,4mar și vă voi spune că este cel mai supraevaluat de când am încercat quaalude pentru prima dată Adică Phentermine a fost câștigătorul remarcabil al acelei ere, asta e doar părerea mea, dar Amorex simțit teribil agitat ca o versiune foarte proastă de trei MMC Nu știu de unde acești oameni au rapoartele lor de la poate eu sunt cel care nu a primit adevărat compus tot ce știu este că, dacă a fost tot ce au spus că a fost ar fi în producție, mai ales că au încercat toate, dar câteva dintre fratele și sora compuși mulți dintre care au fost foarte toxice Nu știu, aș spera că cineva mi-ar stabili drept pe acest lucru, dar nimeni nu va schimba mintea mea despre calitate cel mai rău Soma rip off vreodată
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Nici măcar nu sunt foarte speriat de chimie, cred doar că sucul nu justifică The squeeze.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
3,4-metilendioxiaminorex (MDAR) este bijuteria coroanei. Am avut aproximativ 100 de persoane care l-au încercat și rapoartele au fost, ei bine, efuzive. O persoană a scris "cea mai bună experiență pe care am avut-o vreodată cu orice drog; legal sau ilegal". În esență, efectele subiective sunt la jumătatea distanței dintre MDA și MDMA.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
La fel CARL plăcut... 2 mar sau 3 mar mai mult decât 4 mar.... eitherway... cred că sucul nu justifică The squeeze.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Atunci trebuie să fi avut dreptate, a existat un lot complet total s*** care a circulat în urmă cu aproximativ 6 ani de la o tânără chineză foarte cunoscută în acea perioadă, majoritatea primelor două loturi au fost complet s*** din orice au sintetizat prima dată, așa că aș fi corectat și mi-ar plăcea să mă înșel
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Produsul dvs. a fost testat în laborator... de preferință prin RMN?

Chinezii vor pretinde că este un lucru, dar vă vor trimite ceva 100% diferit
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Da, vânzătorii chinezi au furnizat RMN cu un singur vârf care poate ascunde reactanți toxici, deci nu ar trebui să fiu supărat pe un compus
 
Top