de ce sunt încă obosit când iau speed

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Este necesar să faceți o pauză între administrarea substanței, nu trebuie să luați amfetamină pentru a vă crește propria productivitate pentru o perioadă lungă de timp. Luați o pauză timp de cel puțin 1 lună.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Atenție

Corpul nostru & sistemul nervos central & sistemul limfatic purtător de sânge
este o fabrică ULTRA în interiorul


toate injecțiile externe și interne de pseudoplăcere vă deprimă și vă fac

Bolnav și obosit de viață
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Cea mai bună stare este sobrietatea și echilibrul

MUZICA este cheia

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Sunt de acord ,luați o pauză și găsiți o altă modalitate de a rămâne concentrat. Sper că astăzi reușești să rămâi la fel de concentrat pe cât trebuie să fii.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
De asemenea, doresc să adaug că există o diferență uriașă între Adderall și Meth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nu chiar, mai ales pe cale orală. Există o diferență mult mai mare între variantele racemice și dextro fie
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mulțumesc pentru subiectul interesant. Ați putea face o concluzie cu privire la o rație perfectă pentru tendințele zilelor noastre??
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Oricine caută 30mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Nu este atât de greu să dormi după ce consumi viteză.

Ați încercat vreodată să dormiți atunci când sunteți pe un G-Rebound, de exemplu, la câteva ore după ce ați consumat 20 ml GBL?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Atunci aveți o viteză proastă dacă nu este dificil 😆
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mi se prescrie 40 mg de dextroamfetamină care se administrează de două ori pe zi în doze de 20 mg, după cum s-a subliniat formarea toleranței este cauza cea mai probabilă a acestui efect. Eu dorm după ce am luat 30 mg de dex atunci când am fost greu pe medicamentele mele, iau în mod regulat pauze de la dexies pentru a ajuta la combaterea acestei probleme, un alt efect secundar al utilizării prelungite este iritabilitatea și procesul de gândire irațională care, atunci când încercați să rămâneți treaz, fără bucurie, duce la luarea mai mult de droguri. După cum a spus o altă persoană, împreună cu o pauză de toleranță, suplimentarea cu vitamine și minerale suplimentare în dieta dumneavoastră ajută cu adevărat.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
O notă din experiența personală cu acest vânzător, pe care o scriu tuturor viitorilor, potențialilor cumpărători:

Voi începe prin a spune că prima mea experiență cu acest vânzător a fost absolut excelentă. Viteza de expediere, calitatea produsului și comunicarea au fost toate de primă clasă - una dintre cele mai bune experiențe de acest gen pe care le-am avut vreodată.

Apoi, nou-venit pe acest forum, am făcut o greșeală de începător, cu metoda escrow/passcode folosită aici - o greșeală pentru care mi-am asumat și încă îmi asum întreaga responsabilitate și pentru care mi-am cerut scuze în scris atât vânzătorului, cât și administrației acestui forum. Această greșeală a provocat confuzie, dar nu a costat nici măcar un penny din banii nimănui.

Am comunicat apoi cu vânzătorul prin telegramă, cerându-mi din nou scuze (am comunicat prin telegramă la prima noastră tranzacție, care, așa cum am spus mai sus, a fost de primă clasă, din toate punctele de vedere). Prin acord reciproc, am trimis apoi 850,00 $ în btc către acest vânzător, printr-o tranzacție prin telegramă, și am primit de la vânzător următorul mesaj pe Telegramă: "Va fi expediat mâine".

Asta s-a întâmplat în urmă cu peste o lună. Nu am primit niciodată niciun produs, nu am primit niciun răspuns și nu am primit nicio rambursare de niciun fel, nici măcar parțială.

Repet: este vorba de 850,00 $ în btc pe care i-am trimis-o acestui vânzător și pe care acesta a recunoscut că a primit-o. Am, de asemenea, capturi de ecran și ID-uri de tranzacție pentru a dovedi că btc a fost trimis la adresa corectă și confirmat.

A trecut mai mult de o lună și încă nu am primit niciun răspuns și niciun produs.

După o astfel de primă experiență stelară, sunt extraordinar de dezamăgit, ca să nu spun mai puțin de ea.

Dar există un alt aspect al acestei tehnici populare de ghosting, pe care eu o numesc escrocherie selectivă:

Atunci când un vânzător care la început oferă servicii și o comunicare de primă mână scrie "Va fi expediat mâine" și apoi nu sosește niciun produs și nu primește nicio rambursare, iar apoi vânzătorul dispare complet, începi să te îngrijorezi cu privire la alți factori problematici. Cum ar fi aplicarea legii. Și de aceea consider ghosting cel mai rău și cel mai nepoliticos dintre toate practicile de afaceri posibile. Este cel mai grav lucru legat de metoda la modă de a nu răspunde. Este chiar mai rău, după părerea mea, decât înșelăciunea selectivă a unei persoane cu 850,00 de dolari, ceea ce mi-a făcut acest vânzător.

Să arunci pe cineva într-o stare de îngrijorare cu privire la posibilele legalități pentru că preferi să nu scrii câteva cuvinte în răspuns nu este doar o metodă comercială de prost gust. Este întruchiparea nepăsării. Și asta ca să nu mai vorbim de înșelăciunea selectivă de 850,00 $.

Acest vânzător, care a dovedit că poate fi extrem de competent, ar trebui să știe despre asta. Și la fel ar trebui să facă toți potențialii cumpărători.

Consider acest vânzător un hoț (pentru sigur că), și un posibil federal.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Comentariile mele, apropo, reprezintă ramificațiile parțiale care apar atunci când vânzătorii iau o decizie deliberată și calculată de a face escrocherie selectivă.

Faptul că BBgate nu permite ștergerea conturilor este un alt semnal de alarmă major.

Major, repet.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Îmi pare rău să aud problemele tale, dracu steaguri roșii. Totul este ceva înot a spus așa?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Id spune că încercați să faceți o linie foarte, foarte mare în momentul dorit al zilei, personal când o fac, o fac 11-12am. În acest fel, efectele vor fi în plin impact și efectele vor dura mult mai mult, în funcție de calitatea și puritatea produsului pe care îl utilizați. Încercați acest lucru, mai degrabă decât să faceți linii foarte mici și să redozați frecvent, din experiența mea, acest mod de utilizare va fi mai puțin puternic. Dacă încercați vreodată acest mod, vă rog să-mi răspundeți și să-mi spuneți experiența dvs. și dacă a funcționat, mi-ar plăcea să aud feedback-ul dvs.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Luați o pauză sau faceți ceea ce am făcut eu, mergeți la medicul de familie și cereți-i o rețetă de Modafinal, medicamentele fabricate farmaceutic tind să fie de o calitate mai pură. Spuneți-i medicului că lucrați fie în ture separate, fie în ture duble de noapte sau că ați folosit amfetamine pentru a vă atinge obiectivele de lucru, însă doriți să încetați, Modafinal poate ajuta la oprirea utilizării / utilizării excesive a amfetaminei.
Există o sinteză ușor de urmat și pe YouTube.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Încercați să luați o pauză de la amfetamină și pentru aproximativ o săptămână 2 la o lună. Apoi, obțineți Robotablets și încercați 75mg până la 90mg de Dextrometorfan de două ori pe zi (la 12 ore distanță) timp de 5 până la 15 zile. Toleranța ar trebui apoi să scadă la aproximativ 1/2 până la 1/3 din ceea ce a fost. Dextrometorfanul este un antagonist NMDA.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8

În afară de toate suplimentele de mai sus încercați 5-HTP.
Și din experiența personală pot spune că magneziul funcționează, dar este complicat, în primul rând pentru a fi absorbit în mod corespunzător trebuie să fie în raport corect cu potasiu, astfel încât utilizarea combo numit ZMA este, probabil, cea mai bună cale, precum și atunci când am fost folosind magneziu în doze foarte mari a fost de a face mine puțin cețos groggy și care a fost puternic afectează modul în care stimulentele a fost de lucru pentru mine.
Al doilea lucru pe care l-am observat este că stimulentele funcționează mai eficient atunci când am folosit Piracetam zilnic.
Al treilea lucru, re-dozarea constantă sau re-dozarea compulsivă mă face să mă simt obosit mental și, desigur, toleranța crește în cel mai scurt timp.

PS. Nu face viteză ca un prim lucru dimineața imediat după ce sa trezit ajută la menținerea unui nivel bun de toleranță după pauză ;)
PS2. Buffing-ul este cheia! ;)
 
Top