4-MMC a čo v skutočnosti dostanete.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mal som konverzáciu s @Gordon Ramsay a @Heineken o 4-MMC a prišla na rad téma testovania a kvality, takže som chcel založiť toto vlákno, aby som zachytil niektoré z toho, čo som zistil.

Pri pohľade na obrovské rozdiely v kvalite, vzhľade, textúre a suchosti, ktoré sa vyskytujú u mnohých predajcov predávajúcich túto látku, sa nemožno čudovať, že ľudia majú problém pochopiť, do čoho idú.

Existuje tiež veľmi málo skutočných lekárskych výskumov v tejto oblasti (a 3-MMC), takže dávkovanie, L50 a mnoho ďalších dôležitých faktorov sú do značnej miery neznáme.

Keď sa pozrieme na niektoré štatistiky testov:
CLEARNET LINK

Názov vzorkyLátkaDávka/množstvoDátumMiesto
Aktívny obsah
Prášok
Predáva sa ako: 4-MMC / mefedrón
  • 4-CMC
30. júna 2023
(Testované: 15. júna 2023)
Viedeň, Rakúsko
Prášok
Predáva sa ako: 4-MMC / mefedrón
  • 4-CMC
30. júna 2023
(Testované: 1. júna 2023)
Viedeň, Rakúsko
Prášok
Predáva sa ako: Mephedrone / 4-MMC
  • 4-metylmetkatinón
  • Metamfetamín
  • Neidentifikovaný
15. júna 2023
(Testované: 1. apríla 2023)
Viedeň, Rakúsko
Biely prášok
Kód: 384JGS
Predáva sa ako: 3-MMC
  • Metylmetkatinón
  • 1
Jún 09, 2023Online
Tan prášok
Kód: 10241
Predáva sa ako: 4-MMC
  • Chlórmetkatinón
  • 1
30. mája 2023Online
Donkey Kong
DK
Predáva sa ako: MDMA / extáza
  • MDMA
  • 4-metylmetkatinón
  • 27,30 mg
  • 5,90 mg
19. mája 2023
(Testované: 21. februára 2023)
Zürich, Švajčiarsko
Biely prášok
Kód: JB3MMC
Predáva sa ako: 3-MMC
  • Metylmetkatinón
  • 1
17. mája 2023Online, Kanada
Slabý biely prášok
Kód: 86JLS
Predáva sa ako: 4-MMC
  • Metylmetkatinón
  • 1
Apr 28, 2023Online, Holandsko
Slabý biely prášok
Kód: X3s01
Predáva sa ako: 3-MMC
  • Metylmetkatinón
  • 1
Apr 11, 2023Online, Holandsko
Biely prášok
Kód: IHN18
Predáva sa ako: 4-MMC
  • Metylmetkatinón
  • 1
Mar 10, 2023Online
Prášok
Predáva sa ako: 4-MMC / mefedrón
  • Dipentylón
Feb 28 2023
(Testované: 01. februára 2023)
Viedeň, Rakúsko
Prášok
Predáva sa ako: 4-MMC / mefedrón
  • 4-CMC
30. januára 2023
(Testované: 10. januára 2023)
Viedeň, Rakúsko
Biely kryštálový prášok
Kód: gnos1
Predáva sa ako: 4-MMC / mefedrón
  • N-cyklohexylmetylón
  • 1
Dec 23, 2022Online

Práve som zachytil 2023 záznamov, ktoré obsahujú 4-MMC.

Ako je vidieť vyššie, aj pri zaslaní vecí na testovanie takejto malej vzorky sú obrovské rozdiely, pričom nie je dostatok vzoriek, ktoré by skutočne boli tým, čo tvrdia.

Pri domácom testovaní činidiel je potrebné vymyslieť spoľahlivý spôsob izolácie tejto zlúčeniny, pretože ona aj jej mnohé varianty predstavujú potenciálne riziko, najmä keď sa zmiešajú s MDMA, amfetamínom a metamfetamínom.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Presne taká je situácia!

Pri zverejňovaní týchto obrázkov teraz nemám v úmysle nadávať na iných predajcov ani o nich zle hovoriť. Ale pri zdieľaní týchto obrázkov od popredných predajcov Archetypu môžem povedať, že doslova nikto z týchto predajcov svoj výrobok ani nečistí správnym spôsobom, ani tento výrobok nereklamuje správnym spôsobom.

To, čo sa dnes predáva, keď je to "čistý" mefedrón, je v podstate nevyčistený mefedrónový prášok alebo kryštály obsahujúce nečistoty alebo rozpúšťadlo.

RtbvXeycul
JD5kpGoJF4
NAPX3jS8Wk
PfGtS8FcAJ
PSj3HP16ht
Pwf4CM6Buj


Je smutné vidieť, že mefedrón môže byť krásny produkt, keď sa robí správne. Na porovnanie bude užitočný obrázok čistého prášku mefedrónu oproti čistým kryštálom, aby sme lepšie pochopili hroznú situáciu na trhu :(

S0rcbBIp4u
UPHUCL6vB2
NnRdBgc2xI


Opäť, podobne ako sa to stalo s amfetamínovou pastou, máme situáciu na trhu, v ktorej sa predajcovia nestarajú o kvalitu výrobku a spotrebitelia to akceptujú, pretože nevedia nič lepšie.

Obrázky, aké som zverejnil vyššie, neznamenajú len zlú kvalitu výrobku, ale aj poškodenie zdravia a ešte horšie veci...takéto veci by mali byť na darkwebe zakázané.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tie kryštály sú nádherné!
Ako kryštály 3-MMC - sú jednoducho pekné, vždy je škoda ich rozdrviť, haha.

Ale áno, vypovedá to o celkovej kvalite, ktorú nachádzame v prírode.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Myslím si, že pri 4MMC je ľahké padnúť do pasce práce s ľahko dostupnými cestami, ktoré akoby produkovali cieľový produkt prijateľným spôsobom. Pri troche upratovania počas syntézy, najmä poudier, by sa výsledok o veľa zlepšil. Podľa obrázkov usudzujem, že žiadny z týchto predajcov nevenuje čas ani čisteniu produktu, ani dlhému a čistému procesu kryštalizácie. Chcú len rýchlo predať
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Predajte rýchlo... To ma trápi.
Niekto v inej skupine dostal minule od renomovaného predajcu MOKRÉ LSD BLOTTERS.
Pravdepodobne to bol etylalkohol, ale aj tak, ako môžete poslať zákazníkovi blotter, ktorý je ešte plný alkoholu, LSD sa úplne neusadí, zákazník netuší, čo dostal, všetci strácajú.

Väčšina drogérií, ktoré poznám, nechce predávať nekvalitné výrobky, takže sa z nich stávajú predajcovia/sprostredkovatelia, ktorí výrobok naťahujú... povzdych.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Áno, máte pravdu, je to hrozné počuť o LSD.

Pri práci s chemickými drogami je tak dôležité predávať len čisté látky v dobrej kvalite.
Následky môžu byť hrozné, keď sa to neurobí

Mnohí predajcovia sú v súčasnosti aj samotnými výrobcami, pretože znalosti na výrobu drog nie sú niečo, čo je dostupné alebo pochopiteľné len pre chemikov.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Fyzikom sú zrozumiteľné aj procesy, ale odborné znalosti je potrebné prepracovať😅.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Mám pocit, že vás len sledujem, pretože vždy, keď hľadám informácie, skončím na jednom z vašich príspevkov 🤔

Áno! Tieto obrázky sú presne to, čo som hľadal. Už nejaký čas som chcel vyskúšať mefedrón. Najprv som si ho chcel vyrobiť, ale dospel som k záveru, že sa mi nechce zahrávať s brómom v domácej kuchyni. Tak som sa rozhodol pre kúpu. Prvý nákup bol 2 g od jedného z predajcov tu. Nech som dostal čokoľvek, nič to nerobilo. Prešiel som celé 2 g a ani ma nerozbolela hlava.

Predtým som sa pozeral na Archetyp, takže som tie fotky už videl. Prešiel som niekoľko ponúk, prisahám, že jedna z nich vyzerala len ako p2p.

Aspoň teraz viem, že mám hľadať kryštály podobné snehovej vločke, takže vďaka.

Takisto sa zdá, že všetci predajcovia sú v EÚ. Zdá sa, že je to druh produktu, s ktorým by niekto mohol rýchlo zbohatnúť v USA. Najmä ak by urobili kvalitný výrobok, aby ľudia vedeli, čo to má byť. Práve to by vyradilo aj tú malú konkurenciu, ktorá tu je.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Haha, som rád, že vám môžem pomôcť s príspevkami :D

. Myslím si, že každý, kto dokáže vyrobiť tento produkt v dobrej kvalite, má našliapnuté na úspešné podnikanie, keďže trh je ešte pomerne malý, ale rýchlo rastie!
V súčasnosti je ľahké vyčnievať z davu s vysokokvalitným výrobkom
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Nie každé telo vyrobilo čistý cristal jeden niektoré % ľudí, ktorí chcú vyrobený produkt prémiový veľa laboratórne vyrobený špinavý produkt chcú predať rýchlo a lacno....
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Nie každé telo vyrobilo čistý cristal jeden niektoré % ľudí, ktorí chcú vyrobený produkt prémiový veľa laboratórne vyrobený špinavý produkt chcú predať rýchlo a lacno
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
syntéza 4mmc je veľmi jednoduchá, ale pre väčšinu výrobcov nepochopiteľná. z toho, čo vidíte, vyplýva, že veľkým problémom je čistota, pri ktorej sa laboratóriá nezaujímajú o ňu, ale o množstvo a najrýchlejší a najlacnejší spôsob. ďalším problémom je kryštalizácia, ktorá je tiež veľmi jednoduchá, ale pre väčšinu laboratórií v nl alebo pl alebo de je to veľký problém. Kvalita = cena.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vidím, že väčšina 4MMC sa predáva za 5 tisíc za kilogram bez ohľadu na skutočnú kvalitu, takže pochybujem, že sa trh v súčasnosti snaží rozlišovať.

Keď vidíme, ako vyzerajú výsledky z videonávodov a čo ponúka ktokoľvek iný, nikdy som nevidel kryštály, ktoré by sa približovali k týmto obrázkom/videám zo správy BB a je smutné, že všetok produkt, ktorý sa predáva, je z menšej kvality, ako je uvedené vyššie.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Vždy som videl len 3-MMC s tými peknými sklenenými kryštálmi...
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
iba 1 video je dobré, kde ste urobili skutočný čistý a dobrý 4mmc s benzénom, prečo, pretože keď hodíte kyselinu, musíte dostať MILF bielu farbu kvapaliny, potom nedostanete sračky vo vnútri produktu. iba umývací acetón nestačí na umytie všetkých sračiek vo vnútri produktu
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Moje skúsenosti so 4MMC sú zatiaľ príliš malé (neexistujúce) na to, aby som mohol diskutovať o metódach kryštalizácie :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pri všetkých tých rôznych receptoch a ľuďoch, ktorí vyrábajú veci tajne a bez vzdelania alebo laboratórneho vybavenia, niektorí z týchto ľudí ani nevedia, že vyrábajú 3-mmc, keď sa snažia vyrobiť 4-mmc. Množstvo informácií, ktoré je potrebné na to, aby sa vytvorila stabilná sýtená zmes, nasmerovala správna poloha a mala čistú substitúciu..... Je to veľa. Je ťažké para usmerniť ketón, ketóny sú metadirektory. Pokiaľ viem, neexistuje spôsob, ako získať čistotu nad 92 % akéhokoľvek substituovaného aromatického ketónu. To je ako brať vrece ľadu z ľadovca. Myslím si, že katióny sú práve takýmto spôsobom aldehydy sú problematické z rovnakého dôvodu. Chémia je skľučujúca
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Toto fórum je úžasné, l sa vlastne vzdala hľadania, ale vidím tu nádej.
A áno, veci v Darknete za posledné dva roky boli samé sračky. Vieme to.
 
Top