aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kde je moja objednávka? objednal som si 100 g kokaínu dostal som len 98,5 g objednal som si heroín od valentina kartelu a stále som to nedostal????? som mu posielal správy na reláciu. cez e-maily žiadna odpoveď !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Už by sme mali vytvoriť zoznam celkových peňazí, ktoré podvodom získal... Je mi to ľúto, brat
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Tu je rozhovor od distribútora a odo mňa. Môže to overiť aj v prípade, že má účet
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Keď pridáte laboratórny test, môžete pridať aj doklad o objednávke? Teda screenshot, ako ste si to objednali priamo od aarona (TXID, adresa peňaženky)
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Človek, ktorý podvádza druhých, je len ten najhorší druh spodiny, aký existuje. Choďte von a zarábajte si peniaze poctivou prácou. Takíto ľudia sú narcistickí a nemajú ani výčitky svedomia za zlo, ktoré spáchali... akoby im svet niečo dlhoval. Alebo sú na svet nahnevaní, lebo ich život stojí za hovno. Je to tvoja VLASTNÁ VINA, že tvoj život stojí za hovno, ty skurvený lúzre
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Úplne s tým súhlasíme, snažíme sa zo všetkých síl a s využitím všetkých našich zdrojov tieto problémy napraviť, dávajte si pozor, brat.
 
View previous replies…

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Nepýtate sa na to naozaj ako na rečnícku otázku, však? Papier na škvrny nemôže byť na škodu, nech už naň dáte čokoľvek!
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
AKTUALIZÁCIA: V SÚČASNOSTI SA V RÁMCI PROJEKTU "CHEMICKÉ VEDY A TECHNIKY" REALIZUJE VIACERO PROJEKTOV, KTORÉ SÚ ZAMERANÉ NA CHEMICKÉ VEDY A TECHNIKY.

Po uverejnení tohto príspevku som s ním bol v kontakte.

Požiadal ma, aby som mu tiež poslal dôkaz o transakcii a rozhovor, ktorý som mal s Aaronstevensom pred jeho údajným zatknutím, v ktorom bola moja objednávka.

Splnil som jeho požiadavky a poskytol som mu všetky dôkazy, ktoré som mal a ktoré boli podľa môjho názoru viac než dostatočné.
Odvtedy však neodpovedal
A tento náš rozhovor sa uskutočnil 8. októbra.

Rozhovory, ktoré som viedol s aaronstevensom, rád prepošlem aj vám @HEISENBERG, ak to bude potrebné, pretože ich tu nezverejním kvôli tomu, že obsahujú citlivé údaje

Neviem, čo si mám z celej tejto situácie príliš vyvodiť.
Som zmätený, skeptický a cítim sa v prdeli, a nemám pocit, že sa robí jack hovno o riešení čohokoľvek z toho zo strany aaronstevens.

Mám pocit, že by mal mať aspoň toľko slušnosti, aby každému, kto čaká, denne poskytoval aktuálne informácie.
Pretože atp som už psychicky pripravený na to, že moje peniaze sú už dávno preč spolu s peniazmi všetkých ostatných
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666

Úplne súhlasím.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Už to nie je nikto, komu môžete dôverovať. @HEISENBERG - ja by som jednoducho vymazal všetky stopy po tomto používateľovi a "valentino cartell"

Ak bol tento chlapík zatknutý, ako je možné, že sa k jeho účtom stále pristupuje? Aj celá zmena Session bola bugger - cry me a river, títo zmrdi už NIE sú tá istá org. ako kedysi.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Som veľmi sklamaný, že to vidím, pretože som mal slušný vzťah cez dobrý rozhovor tento rebel @aaronstevens. Jediné, čo sa mi na ňom nepáčilo, bolo to, že nedokázal nikomu dôverovať, čo bola pre mňa červená vlajka. Ľudia tu na tejto platforme neschvaľujú podvody a dúfam, že jeho činy nespôsobili nikomu veľkú stratu.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
-citát-/ Jediné, čo sa mi na ňom nepáčilo, bolo, že sa mi zdalo, že nemôže nikomu dôverovať, čo bola pre mňa červená vlajka.


-hovorí účet, ktorý sa pripojil koncom augusta. Koľko účtov máš ty, vole?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Čo je váš problém? marty€mcfly je tu bežným členom. Čo je s vaším prístupom, všetci sa tu len schádzame, aby sme diskutovali a hodnotili situáciu, netreba ešte viac negativizmu!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666
@aaronstevens je zakázaný, podľa všetkého nemal v úmysle riešiť žiadne problémy.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Je možné odstrániť všetky jeho komentáre a veci? Je ich veľa, kde sa spomínajú kontakty atď - bolo by fajn ho jednoducho vymazať...
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Dúfam, že nikto nenaletí na žiadny z týchto dialógov. Všetky tieto opisy sú vytvorené tou istou osobou. Celá konverzácia medzi údajnými kupujúcimi a predávajúcimi je jedna osoba.

Je to smiešne, že som nikdy nepočul o karteli Valentino Okrem tejto stránky. Mocní podozrivo ponúkajú akýkoľvek druh výrobkov, ktoré by mohol niekto chcieť tiež. Vždy je to zvyčajne jeden z troch vyrovnať metamfetamín alebo heroín Možno tráva a mdma, ale určite Je žiadny kartel tam s takým veľkým zoznamom dostupných produktov, ktoré je vysielanie na webovej stránke, a to je viac než šťastný, že obchodovať s Vami a poskytovať také skvelé služby zákazníkom. L o l
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Nerozumiem u, účet je teraz zakázaný?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Hádžete dokopy málo informácií a fám :). V tomto vlákne sú skutoční používatelia/kupujúci
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Sakra, to je škoda. Pred 3 týždňami som u nich urobil objednávku a všetko bolo v poriadku. Predtým, ako som videl toto, som sa pozeral na ďalšiu objednávku, som rád, že som sa pre istotu pozrel sem.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
S aaronstevens som, bohužiaľ, urobil rovnaké zlé skúsenosti. medzitým si tiež myslím, že ide o veľmi šikovný podvod na aaronstevens!
na začiatku pri menších testovacích nákupoch rôznych vecí bolo všetko v poriadku!
komunikácia bola vždy mimoriadne profesionálna, teraz už tiež viem, že to boli len "pekné slová" na vybudovanie určitej úrovne "dôvery"!
Objednal som si kilo suchého amfetamínu!
ale pri poslednom nákupe ma riadne vyjebal!
Bol som bohužiaľ nútený z rôznych dôvodov no bb-market escrow použiť posledný nákup (jeden z nich monero!)
čo bola najväčšia chyba!!!
Pozrite sa čo som dostal po dobrých 4 týždňoch čakania!
Myslím, že obrázky, ktoré nahrajem, hovoria samé za seba!
Videl som v živote veľa špiny, ale toto prekonáva všetko pred tým!
Okamžite som kontaktoval Aarona Stevensa, aby som nahlásil podvod a požiadal o riešenie problému, pretože predchádzajúca komunikácia bola vždy taká "profesionálna", myslel som si, že nájdu riešenie, ktoré by obom vyhovovalo! Skrátka viac Ale opäť ste nepočuli "pekné slová" a "ospravedlnenia"!
Potom aaronstevens zmizol ako duch!
V prípade akýchkoľvek pochybností by som administrátorovi fóra poskytol aj svoju históriu e-mailov s aaronstevensom ako dôkaz!


Potom ste vždy múdrejší
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Chýba mi časť, v ktorej uvádzate, že ste si objednali H o_O. Má to byť amfetamín, ktorý ste si objednali?

Vyzerá to ako špina zo zeme, je to ono?
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Imaoo, wtf je to 😭🤣
Aspoň mal toľko slušnosti, že mi nič neposlal a len si zobral moje peniaze. To je práve neúctivé.
Je to vôbec amfetamín, pretože amfetamín v takejto farbe som ešte nikdy nevidel.
Trochu to vyzerá ako heroín tho
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Predstavte si, že by vás za takéto hovadiny zatkli o_O
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Je mi ľúto vašej straty! Je šialené, v akú kašu sa zmenilo toto vlákno!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Existujú spôsoby, ako získať svoje peniaze späť aj pri podvodnom účte za to! Musíte však jednať s tými, ktorí sú certifikovaní a majú dobrú povesť! Nemôžete sa pomýliť.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Áno, úschova by tomu určite zabránila, ale, jej úlohou je pomôcť kupujúcim pochopiť problémy, ktoré sa dejú na platforme, aby ich mohli odstrániť. Ak vás takto podvedú, existuje na to oddelenie ~zde na platforme áno~, ale musí ísť o legitímne nároky, ktoré porušujú podmienky & mohli by sa inak zabrániť.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
okej, čo je to teraz do pekla lmao im prepáčte za čokoľvek to je to tak zlé, že je to opäť smiešne podvod je jedna vec, ale sranie do vašej poštovej schránky je iná vec
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top