Al/Hg reduktívna aminácia (MDMA) poradenstvo

cooked_Chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahojte všetci!

Len niekoľko otázok v súvislosti so starou dobrou metódou MM, vzhľadom na dostupnosť materiálov v mojej krajine som zvažoval možnosti a táto je pre mňa najlepšia.

Len by som chcel poradiť ohľadom reduktívnej aminácie:

1. Aké najväčšie množstvo zmesi MDP2P/Nitrometánu možno bezpečne použiť? Vidím, že metóda MM vyžaduje 25 g MDP-2-P : 20 ml MeNO2

Uvažoval som o 75 g MDP-2-P : 60 ml MeNO2

A tiež - existuje ešte nejaká rada pre túto konkrétnu metódu?

S láskavým pozdravom
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dobrý deň, existuje nejaký dôvod, prečo nepoužiť MeNH2 namiesto nitroetánu? Ak tomu dobre rozumiem, nitroetán sa aj tak rozkladá na MeNH2, takže by to mohla byť ľahšie získateľná alternatíva.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Hádam ste chceli povedať nitrometán*
Každopádne je možné vykonať redukciu jedným hrncom.
 
Last edited:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Patton, áno, moja chyba, chcel som povedať nitrometán. Teraz už vidím problém, hovoril som o soli MeNH2-HCl, ktorá sa dá ľahko získať, ale potrebujeme voľnú bázu, čo je plyn, takže ak vychádzame z MeNH2-HCl, musíme z neho urobiť voľnú bázu a rozpustiť ho v rozpúšťadle bez toho, aby sme naše laboratórium premenili na plynovú komoru. Máte nejaké správy alebo rady, ako to urobiť? Potom sa tento roztok MeNH2 freebázy môže pridať k amalgámu a MDP2P. Alebo radšej zmiešajte roztok MeNH2 s MDP2P a pridajte ho k amalgámu? Ospravedlňujem sa, len hádam, doteraz som nenašiel dobrý opis tohto a nikdy som sa ani nepokúšal vyrobiť MDMA, ale teraz je šanca, že sa mi podarí získať PMK a hľadám najlepší spôsob, ako ho použiť.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
O generovaní voľnej bázy metylamínu som písal tu.
V tejto diskusii by som chcel pokračovať v príslušnej téme o syntéze MDMA (odkaz nižšie).
 
Top