• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Buy Má niekto z kanadských priateľov BB?

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Hľadám spojenia v Kanade, A: pretože Kanadu mám radšej ako štáty. Za B: mám oveľa bližšie do Kanady ako do Mexika. A za C: nikto mi sem nebude posielať činidlá!

Konečným cieľom je adresa, na ktorú môžem posielať, ale potrebujem rozšíriť svoju základňu konexií.

Ako si môžeme navzájom pomôcť? Dajte mi vedieť, ak vám môžem s niečím pomôcť tu v Štátoch, či už ide o adresu na zasielanie, iné prísady, ktoré vy z nejakého dôvodu nemôžete zohnať, ale ja áno, a podobne. Som si istý, že "niečo" musí byť legálne tu a nie tam hore?

Na záver poviem krátky príbeh: Raz som išiel cez Kanadu z Aljašky s kamarátom zo strednej školy. Najlepší výlet, aký som kedy absolvoval!! Všade, kde sme zastavili, nás vítali len príjemne. Keď sme prvýkrát zastavili a ja som po prvý raz stúpil na kanadskú pôdu, z ničoho nič pribehol najšťastnejší pes, akého som kedy videl, a dožadoval sa pohladenia a potretia brucha. Aký úžasný spôsob, ako prvýkrát zažiť nejaké miesto! Sakra, dokonca aj vítači vo WalMarte boli milší (Môj priateľ potreboval krabicu Kraft Dinner! Už je to najmenej desať rokov a stále má tú škatuľu haha)

Raz večer sme sa zastavili v Edmontone, pamätám si, ako som si hovoril, že sa tam raz budem musieť vrátiť a urobiť tam skutočný biznis, obchod explodoval, všade vyrástli nové budovy, to šialene veľké nákupné centrum práve otvorili a vyzeralo, že sa mu darí, bol som ohúrený, okamžite som sa zamiloval. V ten večer sme išli do baru a myslím, že som zistil, že Kanaďania sú tí najvrúcnejší opilci, akých kedy stretnete. Rozprávali sa s NÁMI, vtiahli nás do rozhovoru a všetci sme si uvedomili, že máme toľko spoločného. Naozaj jedna z najlepších nocí môjho života, už sa neviem dočkať, kedy sa tam vrátim!!!. OHHHHH CAAAANNNNADAAAAA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Najväčšie hovno, ak to tu píšem ja, som sfetovaný, keď som na suchu, spoznáte to podľa toho, že sledujete, ako sa aktivita na mojich stránkach spomalí haha
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
haha
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Dnes som toho veľa napísal, mám dnes úžasné sračky, KOINCIDENCIA?! Myslím, že nie ;)
 
Top