Bitpanda je bezpečná ?

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Práve som zistil, že BTC sa dá kúpiť cez PayPal a Bitpandu, keďže kurz je v porovnaní s bankomatmi oveľa nižší, zaujímalo by ma, nakoľko je bezpečné nakupovať tam.

(Väčšina ľudí pravdepodobne získava BTC aj takýmto spôsobom) Cez PayPal by bolo možné vrátiť peniaze. Celé to vychádza na 500 €, plus rýchly poplatok 70 € v bankomate.

Teraz otázka: Boli by ste radšej v bezpečí, ale so stratou v bankomate alebo pohodlne online?
Overenie sa na prvý pohľad zdá jednoduché.

Budem veľmi vďačný za vaše tipy!!!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Išlo by teda o mimoriadne sledovanú transakciu. Tieto mince by som neposielal priamo na nákup drog. Ak chcete takto kúpiť BTC, určite by som ich poslal renomovanému miešačovi. Lepšie ako tento nápad by bolo vymeniť ich za XMR a potom vykonať nákup.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Problémom sú super vysoké poplatky, približne 70 € za 500 € je príliš veľa, najmä ak chcete predať...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Sú bankomaty alebo metóda paypal jediným spôsobom, ako môžete získať mince? Musia existovať výmeny, ktoré sú lacnejšie ako tieto
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Bohužiaľ nie, žiadne miestne bitcoiny ani súkromné osoby, ktoré predávajú....
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
V tom prípade ste na tom zle. Potom by som sa uistil, že používate miešačku
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Myslím, že ill zostane pri atm, pretože s miešaním to bude možno ešte drahšie...

Chýba mi miestny bitcoin, kde by u mohol jednoducho stretnúť niekoho s najnižším poplatkom....
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myslím si, že je to pravdepodobne dobrý nápad. Miešadlá sú drahé a niektoré robia veľmi málo miešania, ale aj tak vám to účtujú.
 
Top