Používanie kokaínu.

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň.
Som zvedavý na kokaín a chcel by som ho vyskúšať. V skutočnosti si však nechcem vypestovať závislosť. Koľko času je teda podľa vás rozumné mať medzi jednotlivými užitiami, aby si človek nevybudoval závislosť.
Ďakujem.:)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Zdravím. Toto je taká jednoduchá a zároveň taká zložitá otázka. Neexistuje žiadna jasná norma pre intervaly medzi užívaním, ktorá by zaručovala, že sa u konkrétneho človeka nevyvinie závislosť. Na druhej strane je jasné, že čím častejšie sa užívanie vyskytuje, tým väčšie sú riziká.

Podľa môjho názoru sa frekvencia približne raz za mesiac javí ako viac-menej vážený referenčný bod. Aj keď som si istý, že mnohým ľuďom bude tento prístup pripadať príliš zriedkavý.

Ak ste túto látku ešte nikdy nevyskúšali, určite si prečítajte túto tému.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Veľmi pekne vám ďakujeme. Myslím, že budem trochu opatrnejší a budem ho používať raz za mesiac a pol viac alebo menej. Takisto ak by ste mi mohli poradiť nejaké spôsoby, ako zabezpečiť, aby bol čo najčistejší v krajine, kde sú testy čistoty nezákonné, určite by som bol vďačný.
Ešte raz vám veľmi pekne ďakujem.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Tejto problematike je venovaná jedna téma tu. Možno existuje možnosť vyrobiť si činidlá na testovanie sami
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ak pod pojmom "príliš zriedkavé" myslíte, že interval by bol príliš dlhý, myslím, že 1 mesiac je dokonca dosť tesný.

Keď hovoríme o konzumácii kokaínu spôsobom, ktorý znižuje pravdepodobnosť vzniku závislosti alebo frekvencie, povedal by som, že jedno užitie za 3 mesiace by mohlo mať väčší zmysel, pretože mozog a telo si na časté užívanie látok veľmi rýchlo zvyká a jeden mesiac by určite mohol viesť k vytvoreniu návyku IMO
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
O to ide, je to rozhovor bez začiatku a konca. Zdá sa to tak vám, zdá sa to tak aj mne. A obaja môžeme mať pravdu. Ako som už poznamenal, vznik závislosti u konkrétneho človeka závisí od celého radu faktorov od genetiky až po ľudí v okolí.

Ale povedzte človeku, ktorý chce užívať kokaín, ako často to musí robiť, aby bolo všetko v poriadku - raz za 1 alebo 3 mesiace, a uvidíte, ktorú možnosť bude vnímať reálnejšie, aby si udržal triezvosť
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Na vytvorenie prímesi je potrebné viac ako len " použitie substitúcie".
A potom je tu " udržiavanie závislosti v st anovisku"
Je to kombinácia sociálneho faktora, situácie, v ktorej sa nachádzate , dôvodu, prečo látku užívate, 5 % je genetika súvisiaca s rodinou, ...
Mám na to najlepšie video, ale je v holandčine.
Môžem zverejniť odkaz na youtube, ak chcete. Je to o závislosti, liečbe a nástrahách (video od psychiatra, ktorý sa v tejto oblasti medicíny pohybuje viac ako 40 rokov).
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Bolo by pekné, keby ste ho mohli poslať. A ak bude mať anglické titulky, bolo by to ešte krajšie. Ďakujem!
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
áno, máte šťastie , skontroloval som to a môžete použiť preklad angličtina.
uverejní to v novej téme ( pretože1 je to toľko informácií a cítim potrebu podeliť sa o ne s ostatnými , je to ako žiadna iná blablabla , ale skutočná podrobná prezentácia)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Haha ťažko dodržiavať plán raz mesačne, ak sa vám látka páči. Prečo chcete vyskúšať koks? Myslím, že máte zlú motiváciu, aby ste s tým vôbec začali.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Skúšam dosť veľa látok len pre zvedavosť, ako to robí pocitovo. Nikdy som žiadnu z nich neskúšal viac ako dva alebo trikrát, heroín, fentanyl, marihuanu, Speed. Žiadnu z nich som neskúšal viac ako dva razy a teraz som zvedavý na koks.
 
Top