• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Dead Drop Mŕtve kvapky v Nemecku - v akom meste?

The best city for dead drops?

  • Berlin

    Votes: 12 23.5%
  • Hamburg

    Votes: 5 9.8%
  • Köln

    Votes: 11 21.6%
  • Frankfurt am Main

    Votes: 4 7.8%
  • München

    Votes: 8 15.7%
  • Stuttgart

    Votes: 5 9.8%
  • Düsseldorf

    Votes: 2 3.9%
  • Leipzig

    Votes: 1 2.0%
  • Dortmund

    Votes: 2 3.9%
  • Essen

    Votes: 1 2.0%

  • Total voters
    51

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ahoj komunita Breaking Bad

Ak neviete, čo je to mŕtva kvapka, prečítajte si tu: Mŕtve kvapky

Zaujímalo by ma, kde by ste mali záujem o príjem mŕtvych kvapiek pre všetky typy výrobkov. Anketa sa týka skôr miesta ako výrobku.

Neváhajte a zanechajte svoj hlas v ankete, ak sa tu vaša oblasť/mesto nenachádza, môžete zanechať svoj názor v sekcii komentárov

Pozdravy,

Gordon
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Ako presne sa má chápať? Ako čistú štatistiku alebo ako dohodu? V opačnom prípade by heisenbergova práca bola márna:)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jedna vec za druhou :D
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
:) Jaja ok Môj kútik úplne chýba.....stačí sa zamyslieť, ktoré mesto berieme.....Viem aspoň z "počutia", že je tam aj veľa klientely....
Hannover/Brunswick
 

BuddahBrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vybral som si Kolín nad Rýnom, ale ideálne by bolo celé Severné Porýnie-Vestfálsko. Mnohé veľké mestá sú blízko seba. Dobré infraštruktúrne spojenie autom, autobusom a vlakom. :)
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
V Nemecku je veľa príležitostí, čím viac vidieka, tým lepšie - tu v mojej oblasti je veľa objektov a miest, z ktorých si môžete vybrať
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Kde je pre vás vidiek? podobný pre mňa, ale potom si musí nájsť aj kupujúcich.
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Pochádzam z okolia ddorfu, kde máme veľa starých budov. Samozrejme, treba vyjsť z veľkých miest a nájdete veľa starých fariem a relatívne nedotknutej prírody. Ale myslím si, že ak budete dostatočne hľadať a nebudete v centre Berlína, nájdete veľa miest, ktoré sú vhodné ako bezpečná kvapka. Mohli by ste použiť aj mapu Urban Explorer, na ktorej je zobrazených veľa starých budov, bunkrov a podobne.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Musel som sa zamyslieť aj nad geocachingom. Existuje nekonečné množstvo máp s vopred navrhnutými skrýšami, a teda vo všeobecnosti oblasťami, ktoré sú vhodné na skrývanie!
 

Dr.sins

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Norimberg
Nechcete sa tu presláviť a stať sa raperom. Pracujeme v tichosti a v tme. Nepotrebujeme pozornosť ani fanúšikov, počítajú sa len eurá. Preto odtiaľto nepochádzajú žiadni raperi haha, všetci sú stále úspešne začlenení do systému. Yalla sem posiela mŕtveho Dropa, lebo sme neboli k dispozícii na výber.
 

MrStash

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Možno tomu nebudete veriť, ale v Norimbergu je veľmi veľká drogová scéna. Môžete tu zarobiť veľa peňazí. Podľa môjho názoru najmä s opiátmi a mŕtvymi kvapkami.
Rozprával som sa s mnohými narkomanmi a väčšina z nich by si objednala, ale pošta je príliš nepredvídateľná. Ak sa to oneskorí o niekoľko dní a všetky peniaze sú v zásielke, potom je to na nič. Preto to väčšina ľudí nerobí.
Ale keby mohli dostať svoje zásoby okamžite z donášky, vyzeralo by to úplne inak. Dokonca lepšie ako u predajcu, ktorý nemá vždy čas.
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
:)
na polostrove Severné more Jeve , WHV , Leer what ever
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dobrý deň, otázka v Španielsku, chcete robiť aj mŕtve kvapky? Mám záujem
 

QWERTZ8888

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bittefeld Leipzig Krostitz Delitzsch - bez konca dopytu
 

wareyyk

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Moja prvá myšlienka bola tiež Berlín, ale myslím si, že konkurencia s taxíkmi je tam príliš veľká a pre zákazníkov jednoduchšia. Úplne rovnako je to napríklad v Kolíne nad Rýnom. Nemusíte ani minútu hľadať na Telegrame a máte 20 ľudí, ktorí vám to za hotovosť privezú priamo pred dvere.
 
Top