Lieky poštou

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Nebol by hliník podozrivejší? potom je tak trochu zrejmé, že niečo skrývate. ale ja to neviem, nikdy predtým som neposielal drogy poštou.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Mnohí ľudia hovoria, že hliník pomáha blokovať röntgenové žiarenie, ale ja si myslím, že je to mýtus
Olovo pomáha blokovať röntgenové žiarenie vďaka svojej hustote 11400 kg/m³, ale hliník má len 2700 kg/m³, takže si myslím, že je to zbytočné
je dobrý len na zabalenie drogy
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Kravina! alobal neblokuje röntgenové žiarenie.
Tvoja droga je hromada organických molekúl. organické vyzerajú na röntgenovom žiarení inak ako kovové a dajú sa rozlíšiť.
ak chcete blokovať röntgenové žiarenie, musíte svoj dope ponoriť do podobného organického enveronmentu, aby vyzeral ako niečo neškodné. ale na tomto mieste končím, pretože nie som ochotný prezradiť svoje vlastné metódy utajovania.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Tieto informácie som našiel až teraz, takže si urobte testovanie a vlastný výskum Nenesiem zodpovednosť, ak si zničíte drogy alebo čokoľvek iné !!!


Cín, antimón, volfrám, bizmut sú dobré na blokovanie röntgenového žiarenia, ale nikto ich nebude používať na skrývanie drog, takže som našiel niečo lepšie ;

Istá spoločnosť vyrába povlak pre nemocnice, ktorý im pomáha blokovať röntgenové žiarenie.
Používajú síran bárnatý, našiel som francúzsku webovú stránku, ktorá ho predáva lacno (15 €/5 kg).
(predávajú aj iné lacné chemikálie, ktoré môžete použiť na syntézu)


Na výrobu vlastného náteru použite 5 kg síranu bárnatého a 2 l vody.

!!! Idk, ak sa suchý náter môže zlomiť, tak to vyskúšajte pred rozmazaním obalu !!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
ĎAKUJEME za výskum @HewHiSt, veľmi si to vážime! Túto spoločnosť budem kontaktovať ešte dnes.

Francúzština, ktorá mi teraz viackrát prechádza cez spojku lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Neviem, čo iné okrem vákuového tesnenia pre psov. Tiež by som povedal, aby ste sa uistili, že aj vonkajšia strana obalu vyzerá normálne. Ak predstierate, že adresa odosielateľa je firma, nech tak balík vyzerá. Žiadne ručne písané adresy. Zachovajte ostrosť. Ak je vaša adresa z falošného bydliska, nech tak aj vyzerá.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Takže huby sa používajú aj na varenie, však? Napíšte falošný uvítací list pre klub varenia s ukážkovým balíkom sušených polievok ako uvítací darček.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To je vlastne skvelý nápad. Všade je to inak, ale v Spojených štátoch neexistuje ani jedna nelegálna huba. Huba je nelegálna, keď je pozitívny test na drogy. Aby bolo možné obviniť ich z držby Zákon by musel huby skonfiškovať a otestovať ich. Poznám prakticky všetkých významných hubárov a poviem vám: Policajti, právnici, sudcovia. Lekári. Nikto z nich nestojí za nič pri identifikácii húb a často ich privádzam do rozpakov.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Či sa niektorí posilňujú možno vtedy, keď potrebujú získať balík a čo je dôsledkom ...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vždy sa prihováram za to, aby si ľudia urobili vlastný výskum a prešli si mailový röntgen. Colný röntgen ECT. Na obrázkoch Google alebo na čomkoľvek, čo používate. Prečítajte si 20 odsekov príbehu, v ktorom sa o tom hovorí. Po tom, čo som to sám urobil, som pevne presvedčený, že je veľmi ťažké ukryť drogy v pošte, ak prechádza cez röntgen, takže radšej falšujte
EZDJ3yk6B2

KnFMmE53xz
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Závisí to od cieľovej krajiny. Dobré balenie a malé množstvá však výrazne zvyšujú úspešnosť.
 
Top