Question Homogénna prášková zmes

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, chcem zmiešať mdma prášok a maltodextrín na lisovanie tabliet.
Veľa som čítal a zistil som, že je naozaj zložité získať absolútne homogénnu zmes prášku. Chcem, aby tablety obsahovali presné množstvo 100 mg mdma v každej... možno môže byť malý rozdiel, povedzme 5 mg, ale celkovo chcem, aby boli takmer rovnaké. Skúšal niekto miešať v guľôčkovom mlyne niekoľko dní a či sa touto metódou prášky dobre zmiešajú. Rozmýšľal som nad tým, že maltodextrín a mdma rozpustím v teplom acetóne, aby som získal kašu, potom niekoľko minút mixujem v mixéri a potom zmes nalejem do plytkej plochej dosky a počkám, kým sa acetón neodparí. Poskytne mi táto metóda dobré premiešanie?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, na vytvorenie homogénnej práškovej zmesi potrebujete získať rovnakú veľkosť častíc.
Obe látky by mali mať približne rovnakú rozpustnosť. Nie je isté, či sa týmto spôsobom vyrieši váš problém.
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, ďakujem... Získa sa mletím guľôčok so skleneným alebo keramickým médiom počas povedzme 24 hodín mdma a ostatné neaktívne ingridienty pri rovnakej veľkosti častíc ? A po mletí je potrebné ďalšie miešanie ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ťažko sa mi odpovedá, pretože s nimi nemám žiadne skúsenosti. Predpokladám, že je zrejme potrebné ďalšie miešanie.
 
Top