Question Ako môžem prestať užívať metamfetamín?

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Konečne som si uvedomil, že som závislý od pervitínu. Dokážem vydržať najviac 2 týždne bez fajčenia metamfetamínu, ale akonáhle si dám opäť 1 dávku. je to opäť na začiatku.

Fajčil som každý deň, nakoniec som prišiel o prácu. teraz mám novú prácu, takže som sa poučil zo svojich minulých chýb, v týchto dňoch fajčím asi raz alebo dvakrát týždenne, aby som zvládol tlak v práci.

Včera večer som sa pozrel do zrkadla a videl som, že moje zuby začínajú hnednúť a pomyslel som si, že ak sa mi začínajú kaziť zuby, ako, do pekla, vyzerá moje telo zvnútra?

Takže nejaká rada, ako sa začať úplne zbavovať drog?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Na fóre máme vo vlákne o znižovaní škôd psychiatra. Naozaj odporúčam, aby ste to tam napísali a zistili, či vám doktor môže poradiť. Prosím, využite tento zdroj. Práve na to sú tu
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
stačí si začať čistiť zuby aspoň trikrát denne, nezhnednú, a na začiatok si do zubnej pasty pridať sódu bikarbónu, stačí sa začať o seba starať, vitamíny, minerály, hygiena, nejaká kozmetika a budete vyzerať normálne
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, v spoločných častiach používajte anglický jazyk.
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ospravedlňujem sa, je to spôsobené automatickým prekladom v prehliadači Chrome a už som sa stratil
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
stačí si začať čistiť zuby aspoň 3-krát denne, nezhnednú, a začať pridávať do pasty sódu bikarbónu, stačí sa začať o seba starať, vitamíny, minerály, hygiena, nejaká kozmetika a budete vyzerať normálne. tak to malo byť
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
stačí si začať čistiť zuby aspoň 3-krát denne, nezhnednú, a začať pridávať do pasty jedlú sódu, stačí sa začať o seba starať, vitamíny, minerály, hygiena, nejaká kozmetika a budete vyzerať normálne
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Najdôležitejšou vecou pri odvykaní od akejkoľvek drogy je, aby ste nevychádzali zo svojho životného priestoru. Odstrihnite každého, kto prichádza do kontaktu s určitou drogou alebo vecne s každou drogou. Nebuďte v spoločnosti, kde sa budú drogy používať, alebo sa o nich dokonca bude hovoriť. Musíte byť sami alebo s niekým, kto s ňou nemá kontakt. A pamätajte, že všetko je to v mozgu, nemusíte užívať žiadny typ drog, aby ste boli šťastní. Nechajte svoj mozog, aby sa zotavil. Veľa šťastia verím vo vás
 
Top