Ako získam prístup do sekcie RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ak chcete získať prístup, musíte byť aktívnym účastníkom fóra. V sekcii RC uverejňujeme najhodnotnejšie práce. Napríklad syntézu legálneho kanabinoidu (WoW!).
Najaktívnejší používatelia fóra budú mať právo vydať pozvánku niekomu inému.
Žiadosti o pozvánku píšte sem.
 
Last edited by a moderator:

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Rád by som získal prístup do sekcie RC, pretože v tejto oblasti mám väčšinu skúseností a môžem tam najviac prispieť.
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Od svojej prvej registrácie som pomerne aktívnym členom a dúfam, že sa stanem len aktívnejším, ako mi to čas dovolí. Rád by som získal prístup do sekcie rc a môžem vás ubezpečiť, že by som sa k fóru správal s rešpektom a profesionálne. BB bol v týchto ťažkých časoch pre pôvodcov darknetu majákom "čo robiť". Keď som sledoval, ako jedna kotviaca stránka za druhou padá pod vplyvom chamtivosti, podvodov a LE, zásady, ktorých sa držíte vy a vaša komunita, sú tým, o čo by sa mal usilovať každý purista. Bez ohľadu na to, či mi bude alebo nebude povolený prístup do RC sekcie, vedzte, že BB je mojím domovom na dn a som nesmierne vďačný za všetku tvrdú prácu, ktorú robíte!!!
 

ProxyProxy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Dobrý deň, chcem požiadať o prísne nekomerčný prístup do sekcie RC. Považujem sa za nadšenca a nie za výrobcu, keďže mi chýba laboratórium a v blízkej dobe si ho ani neporobím. Môj záujem o sekciu RC ako takú je výlučne na uspokojenie mojej intelektuálnej zvedavosti a udržiavanie aktuálneho prehľadu o najnovších udalostiach na tajnej scéne, pokiaľ ide o techniky syntézy a vzťahy medzi štruktúrou a funkciou. Chápem množstvo peňazí, času a úsilia, ktoré sa vynakladá na výrobu nových RC. V dôsledku toho budem dodržiavať a rešpektovať vašu potrebu utajenia. Možno nemám najviac príspevkov v porovnaní s ostatnými členmi fóra, ale vždy sa snažím, aby boli čo najdlhšie a informatívne, pretože to je najlepší spôsob, ako podporiť intelektuálnu diskusiu. Vážim si, že ste zvážili moju kandidatúru. Ak ste doteraz neboli presvedčení o mojich motívoch, chcem ponúknuť svoje služby, aby som pomohol rozšíriť Wiki sekciu fóra výmenou za prístup do RC sekcie. Ak máte záujem, napíšte mi, prosím, PM, ako môžem pomôcť. Ďakujem.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Ahoj, budem úprimný hneď, chcem sa dostať do sekcie RC, aby som zarobil peniaze. Momentálne som vo veľmi ťažkej situácii, ale moje dávne štúdium a bezhraničná láska k chémii ma priviedli sem, na vaše fórum. Veľmi si vážim vašu prácu a po pozretí videí syntéz rôznych látok som sa čoraz viac presviedčal o vašej profesionalite. V prípade pozitívneho verdiktu vám budem veľmi vďačný.
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Dobrý deň, chcem získať prístup do sekcie RC, ale nemám toľko peňazí. Kvôli práci nemôžem vstupovať na fórum, snažím sa vstupovať, ako sa len dá.
 

ginadin

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
2
Reaction score
12
Points
3
Nemôžem sa dočkať, až strávim dostatok času počúvaním a vybudujem si dostatočnú reputáciu, aby som získal prístup do skupiny RC
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Žiadosť o prístup do sekcie RC. Snažím sa uverejňovať veci, ktoré môžu pomôcť ostatným, a veľmi ma zaujíma, ako sa všetky výskumné chemikálie, ktoré sú okolo
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Popoludní sa môžem pripojiť, prosím 😃
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Rád by som mal prístup k časti RC. V súčasnosti robím všetko pre to, aby som sa stal predajcom a výrobcom. Špecializujem sa na syntetické kanabinoidy. Pripravil som 5fadb, mdmb-4en-pinaca alias 5cladba, adb-pinaca, 5fmdmb2201 a adb-butanica. Vážim si túto komunitu a rád by som sa podelil o svoje vedomosti s každým, kto chce založiť vlastné laboratórium. Mier ✌️ ☮️ a prosperitu ✨️. Prajem pekný deň.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Chcel by som získať prístup k rc sekcii.
Rád navrhujem a testujem nové lieky a rád by som diskutoval o niektorých nápadoch.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Hej ther, som ďaleko od profi. Som len nováčik a chcem sa dozvedieť viac o chémii.
 

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Dobrý deň. Pravdepodobne som nováčik, pokiaľ ide o čas registrácie, ale s najväčšou pravdepodobnosťou už viete, v akých termínoch prispievam k rastu fóra. Budem vám vďačný, ak mi otvoríte aj tieto dvere.
Vďaka 😊
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Chcel by som získať prístup k časti RC. Často číham, často prispievam a snažím sa vytvárať dobrý obsah fóra
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Ahoj, môžem mať, prosím, prístup do sekcie RC? Som chemický technický asistent s odbornými znalosťami v oblasti organickej aj anorganickej analytickej chémie. Mám vášeň pre manipuláciu s molekulami a uvažovanie o potenciálnych nových látkach, skúmanie spôsobov ich úpravy tak, aby už nespadali pod súčasné právne predpisy, alebo hľadanie analógov, ktoré by mohli byť potenciálne účinné v existujúcich aj úplne nových chemických skupinách. Som autista a často trávim celý deň ponorený do týchto "špeciálnych záujmov", pretože sú významnou súčasťou môjho života. Mám veľa nápadov, o ktorých by som s vami všetkými rád diskutoval, a takmer denne prichádzam s novými a vzrušujúcimi koncepciami. Žiaľ, nemôžem ich všetky realizovať, ale naďalej ma zaujímajú (čo by som si najradšej nechal pre seba). Nemám potrebné finančné prostriedky na zakúpenie prístupu do tejto oblasti, keďže sa ešte len vzdelávam, ale verím, že moje nápady by mohli byť pre túto komunitu skutočným prínosom. Prosím, dajte mi možnosť vymeniť si názory na tieto látky. Veľmi ma zaujíma, čo si myslíte o mojich nápadoch a či sa medzi nimi môžu nachádzať skutočné skvosty.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ahoj, rád by som sa pridal do sekcie rc!

Som tu, aby som sa učil, a konečne som našiel fórum so všetkými informáciami, ktoré som hľadal.

Bolo by skvelé, keby som sa mohol pridať!
Mám záujem stretnúť rovnako zmýšľajúcich ľudí a získať svoje vedomosti!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Dobrý deň, chcem získať prístup do sekcie RC, ako môžete ser im veľmi ActiveX, a viac
 

ALab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, mám záujem o sekciu RC. Uvažujem o platenej možnosti, ale veľmi ocením zoznam s náznakom toho, čo môžeme nájsť. S pozdravom,
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Sekcia projektu o nových psychoaktívnych látkach. Tu tím BB fóra uverejňuje nové legálne látky z kanabinoidných, opiátových a disociatívnych tried s možnými pozitívnymi psychoaktívnymi účinkami. Nájdete tu aj informácie o potenciálnych výskumných látkach, ktoré už boli testované.
 
Top