Ako získam prístup do sekcie RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ak chcete získať prístup, musíte byť aktívnym účastníkom fóra. V sekcii RC uverejňujeme najhodnotnejšie práce. Napríklad syntézu legálneho kanabinoidu (WoW!).
Najaktívnejší používatelia fóra budú mať právo vydať pozvánku niekomu inému.
Žiadosti o pozvánku píšte sem.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Primeraná aktivita na fóre v dostatočnom množstve
Účet starší ako 1 mesiac
Alebo za komerčných podmienok, cena prístupu 1000 USD.
Používatelia, ktorí už majú prístup do RC, môžu potvrdiť, že informácie, ktoré sú tam umiestnené, stoja za tieto peniaze.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Ak vám to neprekáža, uveďte, čo sa myslí pod pojmom "Primeraná aktivita na fóre v dostatočnom množstve" a aké množstvo sa považuje za dostatočné ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Prístup do sekcie RC môžeme poskytnúť aj používateľom, ktorí sú výrobcami/chemikmi/dodávateľmi činidiel/vplyvnými osobami z cieľovej skupiny (sme ochotní zaplatiť im aj reklamu na našom fóre).
Vo všeobecnosti sme otvorení spolupráci a hľadáme návštevnosť, aby sme prilákali cieľovú skupinu.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, vidím, či by som mohol získať prístup k zasadnutiu RC, rád by som sa dozvedel veľa o syntézach, je často aktívny na fóre a rád sa vzdelávam o syntézach 💥💉
 

perri

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
skúsený dovozca/distribútor z usa na chvíľu mimo hry, rád by som mal prístup k dodávkam alfa pyros a flourinovaných amfetamínov. môžem prispieť vlastnými 2 centami na rôzne témy. práve som našiel toto miesto, považujte ma za človeka, ktorý sa zaujíma o výskum všetkého druhu, najmä o veci súvisiace s katinónom a tryptamínom..
 

onionexpress

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2021
Messages
28
Reaction score
6
Points
3
To znie férovo im zaujímavo, dajte mi prosím čo najskôr vedieť.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Môžem potvrdiť, že majú syntézu pre kanabinoidy, ktoré nie sú založené na indole, čo by ich robilo legálnymi v Nemecku, Švajčiarsku, ktoré majú zákony proti skupine látok - potenciálne legálne v každej krajine so "zákonom proti látkam", preto sú tieto kanabinoidy pravdepodobne legálne na celom svete
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Nie. V USA zákon o kontrole analógov liečiv (1986?) hovorí, že ak to chodí ako kačica, hovorí ako kačica, je to izomér kačice, je to ester kačice, alebo je to vyhlásené za niektorú z týchto látok, alebo je to prezentované ako látka s účinkom podobným niektorej z týchto látok... potom je to kačica. Nelegálna kačica. To znamená, že už len tým, že sa povie niečo ako "toto je kanabinoid a ten vás omámi", sa látka stáva nezákonnou. Zákony o analógoch sú také široké a otvorené výkladu (alebo zneužitiu), že existujú chemické látky, na ktoré sa ešte nemyslelo a ktoré sú už, technicky vzaté, podľa týchto zákonov nelegálne. Okrem USA existujú aj iné krajiny, ktoré majú zákony o analógoch.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Chcel by som požiadať o prístup do rady RC. Chcel by som prispieť tým, čo viem o tajných chemických technikách a prostriedkoch, rád by som pomohol nováčikom s ich problémami a rád diskutujem o nových postupoch výroby liekov s tajnými chemikmi z celého sveta, napísal som zaujímavý článok tu

Darček pre milovníkov tajnej chémie - niekoľko kníh, ktoré sú podľa mňa vhodné pre vás
 

deinemudda69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
12
Reaction score
6
Points
3
Vážení členovia,

rád by som sa s vami podelil o niektoré informácie, ale nechcem, aby boli tieto informácie prístupné pre každého na internete.

Som na tomto fóre veľmi nový, ale už som prispel novou metódou syntézy borohydridu.

Prosím, dajte mi prístup do oblasti RC, aby som tam mohol zverejniť citlivejšie informácie. Som samozrejme tiež veľmi zvedavý, čo nájdem v oblasti RC.

S láskavým pozdravom
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pošlite mi osobné správy s informáciami, ktoré by ste tam chceli zverejniť.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Toto fórum sa mi veľmi páči, viem, že tu nie som dlho, ale videli ste, že som strávil takmer celý deň pripájaním sa, čítaním a snahou porozumieť.

Veľmi rád by som mal prístup do sekcie RC a skúmal jej obsah. Som nováčik v chémii a naozaj cítim, že som sa spojil s týmto svetom a verím, že toto fórum bude mojou novou rodinou @HEISENBERG
 

dekrepid

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Dobrý deň, dúfam, že prinesiem viac ako 10-ročné skúsenosti, veľmi by ma potešilo pozvanie do sekcie rc, prosím.
 
Top