Ako previesť apaan na A-olej ?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ak vyrábam A-olej z P2NP cez Al/Hg trasu, čo musím urobiť po pridaní NaOH na uvoľnenie voľnej bázy, aby som získal veľmi čistý A-olej? Ako môžem A-olej skladovať? Myslím, že je to veľmi nestabilný produkt.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
V prvom rade veľmi pekne ďakujem za vašu odpoveď.
Hľadal som takmer všetko a naozaj som nenašiel, kde mám prestať, že mám voľný základ/olej, ktorý môžete previesť pridaním iba kyseliny sírovej (spôsob, ktorý poznám, je 1L A-OIL+2L metanolu + 330-400ml kyseliny sírovej (závisí od kvality z oleja) .
##############################################################################
Videl som video s metódou Al/Hg, je krok pod voľnou bázou, ktorý potrebujem (vrchná vrstva)?
5:16-6:13 - Alkalizácia. Reakcia prebieha s uvoľňovaním tepla. Zvyšky nezreagovaného hliníka dodatočne vstúpia do reakcie so zásadou a zahrejú zmes, ako aj vytvoria vedľajšie produkty.
V procese, keď sa zmes po alkalinizácii nechá odpočívať, do 30 minút dôjde k oddeleniu na viditeľné vrstvy. Hodnota pH vrchnej vrstvy by mala byť 11 až 12.
#########################################################################
Každopádne som čítal, že exotermická reakcia by sa nedala zvládnuť pri takom veľkom množstve (10-100 litrov).
Existuje aj téma na premenu bmk na bmk-freebase, ale to nie je amfetamín-freebase, že?

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď nemôžem byť dostatočne vďačný
s pozdravom
pantona
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Máte na mysli 10-100 l reakčnej hmotnosti? Exotermická reakcia produkuje na váhe viac ako 100g p2np záťaže veľa tepla.
správne, je to iná látka
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Pri skladovaní by podľa mňa malo zmysel najprv amfetamín vysoliť a v prípade potreby previesť na voľnú bázu? Soľ je predsa stabilná. Ak chce niekto čistiť freebase, nebola by rozumná destilácia parou? Alebo vákuová destilácia? Alebo len acidobázická extrakcia - previesť na soľ, rekryštalizovať a potom (z akéhokoľvek dôvodu) opäť bazifikovať na freebázu.

Naozaj neviem, prečo by sa malo zastaviť vo fáze voľnej bázy a nesoliť produkt. Soľ je stabilná, môže sa rekryštalizovať a čistiť ľahšie bez rizika rozkladu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
No ak chcete bezpodmienečne amfetamínovú voľnú bázu, jednoducho nepridávajte kyselinu. Ale freebáza je chúlostivá a rozloží sa ľahšie ako soľ, takže naozaj nerozumiem, prečo je žiadanejšia ako konečný solený produkt.
Prepáčte, dostávam sa do slepej uličky. Nemám žiadne skúsenosti ani znalosti v oblasti chémie v takomto rozsahu. Je to nad rámec mojich vedomostí aj záujmu. Dúfam, že odborníci na tejto stránke vám pomôžu!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Áno, ale veľa ľudí tu vyrába len A-Oil a tento olej sa predáva po celom svete obchodníkom a robia z neho f... pastu. Netuším, ktorému zadku zo smetiska to napadlo. Ale rád by som vedel, čo mám urobiť pre veľmi čistú voľnú základňu.

Len aby som vedel, čo títo ľudia nerobia, lebo im je jednoducho jedno, aká špina je vo výrobku plus rozklad, ktorému je freebase vystavená, čo používatelia ťahajú v nose. Viem si dobre predstaviť, že olej sa ľahšie pašuje.

Parná destilácia alebo vákuová destilácia by mala mať za následok veľké straty vo výťažku a teplota by nemala presiahnuť 60 °C.
Ďalšia extrakcia A/B by bola pravdepodobne najlepším riešením na výrobu čistej voľnej bázy.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ospravedlňujem sa, bol som trochu unavený, keď som sa pokúšal odpovedať na vaše otázky. Skúsime to ešte raz.

1. Odpoveď na rozsah reakcie však stále platí. S rozsiahlou chemickou reakciou s liekmi nemám žiadne skúsenosti, takže v tomto smere vám nemôžem pomôcť.

Áno! Presne tak. Keď sa reakčný roztok zmieša so zásadou, vznikne amfetamínová voľná báza (A-olej). Vypláva na vrch roztoku a dá sa oddeliť.
Nezabudnite však, že táto vrstva obsahuje aj rôzne nečistoty a vedľajšie produkty. Zvyčajne sa po oddelení upravuje kyselinou, aby sa získala amfetamínová soľ. Táto soľ je oveľa pevnejšia ako olejová voľná báza a skladovaním sa nerozkladá. Taktiež, keď sa soľ vyrobí, môže sa rekryštalizovať (rozpustí sa v zahriatom rozpúšťadle a potom sa ochladí, čím sa vytvoria nové, čistejšie kryštály soli. Veľká časť alebo všetky nečistoty zostávajú v kvapaline), aby sa vyčistila.

Ak niekto chce, soľ sa môže po vyčistení znovu vyrobiť na voľný olej, a to tak, že sa jednoducho rozpustí v minimálnom množstve vody a potom sa opäť pridá hydroxid sodný na pH okolo 11. Znovu sa vytvorí vrchná vrstva voľnej bázy. Tentoraz bude olej čistý. Ale nie na dlho. Časom sa pomaly rozloží na zapáchajúce a možno toxické vedľajšie produkty, ktoré sa po opätovnom pridaní kyseliny sírovej dostanú do pastovitého konečného produktu. Sú to len kroky navyše a naozaj nechápem, prečo by niekto chcel vyrábať A-olej namiesto amfetamín sulfátovej soli.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
V posledných dňoch som veľa pátrala a uvedomila som si, že som nehľadala správnu látku. Myslím, že som hľadal bmk freebase, teda to, čo sa dá kúpiť v darknete na výrobu "speed-pasty". ale myslím, že práve preto nikto nevie, čo je to skutočný speed, pretože to nie je skutočný amfetamínový olej.

je to preto, že a-olej je mor predajný ako normálny speed a vo väčšine prípadov ľudia nebudú platiť vašu prácu.

Ďakujem vám veľmi za váš čas a odpovede, ktoré mi pomohli pochopiť, že to nie je to, čo som hľadal, a to ma trochu zvedavý vyrábať pre seba s touto metódou, pretože som nevedel skutočný speed buď.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
No amfetamín freebase (A-olej) je tiež amfetamín, len v inej forme ako forma soli. Amfetamín do jeho soľnej formy vyrobíte pridaním kyseliny k freebáze. Ak pridáte kyselinu sírovú, dostanete amfetamín sulfát. Ak pridáte kyselinu fosforečnú, dostanete fosforečnan amfetamínu. Potom soľ rekryštalizujete, aby ste ju prečistili, a potom čistú soľ vysušíte, aby ste získali jemný suchý prášok čistého amfetamínu.

"Speed pasta" je zle definovaná látka, ktorú som vždy chápal ako vlhkú amfetamínovú soľ. Skúsený chemik po vytvorení soli odparí rozpúšťadlá. Ak ich tam necháte, veľkú časť hmotnosti budú tvoriť rozpúšťadlá a nie amfetamín. Taktiež môže byť vlhký z voľného oleja, ktorý nebol premenený na soľ. Ten sa časom rozloží a v soli zostanú len nečistoty. Takže v podstate len špinavšia forma amfetamínu. Ľudia si možno myslia, že ide o čistejšiu a "surovejšiu" formu amfetamínu, ale to jednoducho nie je správne. Je to len špinavý, rozmočený produkt od zlých chemikov.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Úplne s vami súhlasím, ale väčšina ľudí ani nie je chemik, poznám veľa ľudí, ktorí to robia ako opísaní a tí ani nevedia, čo je ph-skalica, a to je veľmi smutné, pretože pomaly, ale isto otravujú ľudí. A keď dáte ľuďom ten "najčistejší" amfetamín, aký kedy dostali, povedia, že je to sračka, lebo necítia účinky vedľajších produktov.

Takže ak dostanete freebase cez cestu p2np, môžete vykryštalizovať amfetamín rovnako ako pri verejnom "a-olej"?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pán, A-olej nie je nič ako amfetamínová voľná báza, ale tento A-olej nie je veľmi stabilný a
rozkladá a kontaminuje sa, freebase alebo A-olej by sa nemal skladovať ani voziť cez hranice vo fľašiach, pretože potom je to len špinavý freebase, ktorý sa pred predajom už nečistí.
Freebase by sa mal okamžite spracovať na síran fosforečnanový alebo chloridový.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Kupujem mnoho rokov A-olej vyrobený z apaanu z rovnakého zdroja, vždy bol rovnakej kvality
je oveľa bezpečnejšie dodávať A-olej, než konečný produkt. Za všetky tie roky sa nič nepokazilo.
A môžete ho veľmi dlho skladovať v sklenených fľašiach, vo vákuu 2 roky bez problémov.
Ale to je dnes už minulosť, pretože apaan už neexistuje
a teraz sa vyrábajú z rôznych produktov a áno, preto je dnes nestabilný.
 
Last edited:

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Dôležité je penzum informácií,
úplne s tebou súhlasím, ale skutočnosť nie je taká, ako povedal saul.
a-olej je lepší na prepravu a dodávatelia na ulici nebudú kupovať hotový produkt. chcú si a-olej vyrábať sami, pretože ho môžu natiahnuť nejakou sračkou, aby zarobili viac peňazí.
doteraz všetci vyrábali amfetamín z oleja vytvoreného z
a ja som sa ním zaoberal dlho a viem, že je veľmi stabilný, kúpil si niekedy olej z darknetu?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jeden a ten istý výrobok, ale obidva s odlišnými vlastnosťami materiálu, zaujímavé, nevedel som, že niečo také je možné... V literatúre sa uvádza aj niečo iné, výrobok je stabilný len pri správnom skladovaní, pri -20 °C. -->zdroj

Áno, samozrejme vidím výhody pašovania veci ako Olej, menej miesta, menšia hmotnosť a môžeš preniesť vinu na kupujúceho, ak sa vec nakoniec nestane dobrou, pretože si za to musí zodpovedať sám.
A nie, žiadnu ropu som na darknete nekúpil, načo? Ale môžem to tvrdiť, pretože som už čistil dosť vecí, ktoré boli z tohto oleja a vždy sú okrem nástavca, syntézy špiny s vo veci a naozaj veľa, nechutné.
Sú dve možnosti, buď sa olej naozaj nepredáva čistý, nebol správne spracovaný a vyčistený, alebo sa olej tak rozložil pri preprave a zlom skladovaní. Obe možnosti sa samozrejme môžu aj stretnúť. Alebo aj vy pochybujete o tom, že existujú rôzne čistoty oleja?
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Musím povedať, že tu sú niektorí odborníci na cestách, ktorí ma naozaj rozosmejú, a iní, ktorí vlastne sú, ale niečo také nekomentujú...

"chcem vyrobiť a-olej z apaanu, ale len s niekoľkými krokmi, pretože očakávam, že to nie je zložitá práca" ...

APAANU je tam dosť, rovnako ako návodu na jeho premenu, myslím, že tvorca vlákna nikdy nevyrobí zo svojho kila apaanu ani gram amfetamínu...

a-olej , b-olej , smiešne , študujem chémiu , nikdy som nič také nečítal ani nepočul ... amfetamín-základ je "A"-olej alebo A-základ ... a môžeš ho kryštalizovať zrážaním ( síran, fosforečnan, hydrochlorid ) , podľa toho.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ako sa na prvej strane tohto vlákna spomína, "A-olej" a "B-olej" sú názvy z ulice, takže ako štúdium chémie budete poznať len názvy, keď budete mať kontakty na predajcov, ktorí to predávajú, veľa ľudí nevie, ako sa tam veci vyrábajú.
Btw, nikdy predtým som nepočul "B-oil", takže neviem, čo to je.
A-oil je amfetamín freebase alebo amfetamín base, je veľmi populárne ho predávať dílerom, ktorí z neho robia nechutnú speed pastu a tak si užívatelia tejto speed pasty myslia, že je to veľká vec kvôli hlúpym rečiam dílerov a veľa kofeínu pre "kick".
Ale tieto hlúpe deti nevedia, aké špinavé sračky berú. Som veľký zástanca čistých produktov na trhu, potrebujeme revolúciu ako s MDMA v roku 2000. Už žiadne sračky v našich drogách! Prineste si dobré veci alebo sa najedzte. Potrebujeme veľa osvety, čo je dobrý speed a čo je špinavé svinstvo A-oil, väčšina ľudí to nevie.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"B-olej" som tiež naozaj absolútne nikdy nepočul, a-olej ešte niekde dáva zmysel.... Obchodníci sa tiež zameriavajú na optimalizáciu zisku, ich zdravie, nehrá pre nich zvyčajne žiadnu úlohu... Áno, je to špina.

Z čisto technického hľadiska nie je ťažké amfetamínovú bázu pred odovzdaním dealerovi, ktorý si myslí, že má čistý produkt, rozrezať.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
HgCl² by bolo lepšie, ale dusičnany sú tiež v poriadku...


Na výrobu hliníkového amalgámu môžete použiť aj elementárnu ortuť, nielen jej soli.
Na to musíte dosiahnuť kyslé pH vody, 4-5 pomocou HCL, potom to funguje aj s tekutou ortuťou, ale môže to trvať trochu dlhšie.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
B-oil je streetlang pre BMK
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Z oleja B na olej A sa pridáva len kyselina mravčia 85 %.
a z A-oleja na konečný produkt ( speedpaste ) pridávajú len (metanol) a kyselinu sírovú 96
 
Top