Potrebujem pomoc s mojou prvou syntézou MDMA. PROSÍM

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň,
Aj ja som robila svoju prvú mdma cez nabh4,
po vydestilovaní mdma freebase pri 160c (môj zdroj vákua je dosť slabý) potom som dostal číry bezfarebný olej na?
btw skúsil som plyn hcl a dostal som kryštál, ktorý vyzerá veľmi číro (biely krytsal)!
po teste výsledok 200mg sour recrytalbut im pocit, že účinok je slabý.
Takže teraz neviem, aký proces je chyba. Môže mi niekto potvrdiť, že mdma freebase bezfarebná farba je správna? alebo môžem rozbiť freebase pri 160c disilácii?
Existuje nejaká šanca, že som v mdma freebase nechal metylamín, ktorý potom reaguje s hcl a vytvára metylamín.hcl, ktorý obsahuje môj výrobok?
Mala by som mdma freebase opäť niečím umyť, aby som ju vyčistila?
Prosím, pomôžte mi
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb musí byť bezfarebná a pri zahrievaní do 160c nie je šanca na poškodenie molekuly mdma.
Nemyslím si, že máte v mdma metylamín, skôr by som veril pmk) Každopádne, metylamín má špecifickú vôňu, ktorá vás nezmätie. Nie je to anízový zápach, je to zápach "zhnitej ryby".
Mení vaša mdma hcl farbu (mení farbu na hnedú/čiernu pri zahrievaní - vystavená na zdroji tepla viac ako 1 hodinu? Môžete nastaviť mdma hcl + vodu v pomere 1:1 na zdroj tepla v banke a nechať ju 1 hodinu, aby ste videli, čo sa deje. Flaška musí byť otvorená!
 
Last edited:
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Musíte pripraviť NaOH vo vode, 20% ww je v poriadku. T. j. je to 20 g NaOH + 80 g vody.
Na začiatku musíte vedieť presnú hmotnosť týchto 20 %. Napríklad celkovo 20 g.
Potom rozpustíte soľ vo vode a po malých dávkach pridávate 20% NaOH, kým PH nie je 11.
Teraz môžete zistiť, koľko g 20% roztoku sa spotrebovalo a odhadnúť molárnu hmotnosť vašej soli.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Použili ste od začiatku pmk olej alebo pmk prášok? môžete napísať kroky, ktoré ste vykonali, aby sme videli, kde sa to pokazilo
 
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Použil som pmk vosk! som si celkom istý, že destilovaný mdp2p je správny, pretože už poznám vôňu mdp2p

Im postupujte podľa tohto kroku:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603

Myslím, že som urobil chybu.
- Po ukončení reakcie (dokončiť miešanie 2 h po pridaní nabh4) som si uvedomil, že môj reaktor nie je dostatočne veľký, aby obsahoval všetku vodu na umývanie ("- Pridajte vodu a pokračujte v miešaní počas 5 min"), takže som len pridal vodu s menším objemom, ako je objem metódy btcboss veľa ( bol som vec, že proces umývania vody nie je dôležitý)
- Potom som pridala dcm na extrakciu, ale dcm dostala číru farbu
- Myslím, že som niečo urobil zle, možno hodím všetko do kanalizácie
- Potom som urobil nejaký výskum, uvedomil som si, že fb sa rozpúšťa v metanole a metanol sa mieša s vodou! a možno budem musieť pridať viac vody, aby sa fb z metanolu zachytil v dcm
- áno, po pridaní väčšieho množstva vody sa mi na dne dcm objavil dcm s väčšou farbou, akoby obsahoval voľnú bázu.
- potom som vydestilovala všetko extrahované a získala som číry olej pri teplote 160 °C.

* Môžem pridať dcm pred premytím dostatočným množstvom vody, je to hlúposť :cry:
* Môže sa niečo dostať do dcm predtým, ako sa premyje vodou :cry:
 
Last edited:

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Myslím, že ste pri praní stratili fb.
Ak ste NaBH4 urobili správne.
Než váš fb olej bude ťažký kvôli NaBH4. Takže počas prania a pridávania dcm uvidíte, že sa váš olej oddelí od vody.
Olej klesne na dno a zvyšok špinavej vody zostane hore. Takto viete, že ste fb vyrobili správne.

Po oddelení môžete olej zohriať na 130 °C ... budete cítiť akúsi sladkú gaštanovú vôňu. Potom už viete, že je váš fb hotový.
Po vychladnutí ho nechajte vychladnúť. Môžete pridať acetón a potom HCL na vyrovnanie PH.

Obvykle ho dávam do chladničky a nechávam ho vychladnúť na -30 stupňov. Ale to je moja metóda.

Čítal som, že váš fb smrdí ako zhnitá ryba. To je zmes metanolu a metylamínu. Váš fb by mal na konci smrdieť takmer ako nič. Aspoň nejakú gaštanovú vôňu.

Nepridanie dostatočného množstva vody na vyčistenie fb spôsobí, že vaše kryštály budú na konci vyzerať hnedastejšie. (Ak nemáte väčší reaktor, môžete to robiť po častiach, alebo si zmes vypočítajte predtým, ako z nej urobíte veľkú časť, aby sa vám všetko zmestilo do reaktora).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
gaštanová vôňa - presne tak, bratia!!! ľahká krásna vôňa gaštanov
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
mdma fb olej je vždy ťažký. jeho hustota je presne 1,1 g na 1 cm3. takže vždy zostáva pod vodou, ak vo vode nie sú rozpustené žiadne anorganické zlúčeniny (napr. NaCl).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Možno nerozumiem správne celému vášmu textu, ale ak pridáte trochu alkoholu alebo acetónu do systému báza + dcm + voda, potom alkohol alebo acetón prejde do oboch: hornej vrstvy vody a spodnej vrstvy dcm.
Zároveň sa časť bázy dostane do hornej vrstvy (voda) spolu s alkoholom a časť iných zlúčenín rozpustných vo vode sa dostane do vrstvy dcm. A to je katastrofa!!!

Ja tiež nemám rád dcm, pretože v porovnaní s inými podobnými rozpúšťadlami má dosť vysokú rozpustnosť vo vode. DCM nie je správna voľba.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
erm kamarát, ak pridáš dcm do vody, vždy pôjde na dno
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
ehm, kamarát, povedal som, že dcm je miešateľný s vodou? povedal som, že dcm má maximálnu rozpustnosť vo vode spomedzi ostatných nepolárnych rozpúšťadiel. takisto dcm vďaka svojej chemickej a fyziologickej štruktúre rozpúšťa veľa polárnych zlúčenín nerozpustných v iných nepolárnych rozpúšťadlách, ako sú éter, hexán, perc atď.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
@lucas_cash ale už som urobil vákuovú destiláciu, aby som získal freebase pri 160c, je nejaká šanca, že ešte dostanem metanol s metylamínom do mojej freebase?

Môže mi niekto poradiť bezpečnú metódu, ako nabudúce pracovať s metylamínom, pretože ľudia hovoria, že metylamín je veľmi toxický
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
@Pororo wasnt replying to u was replying to that dude that said if u do everything right it will go to the bottom witch dcm always will with water
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Prečítali ste môj text správne. Nikdy som nepovedal, že všetky tieto veci pridáte naraz. Sú medzi nimi kroky. tiež ste niekedy robili mdma? Ak nie, potom u nechápete, čo sa tu hovorí. Ak ste ju vyrobili. Potom viete, že dcm sa v tomto prípade nikdy nepoužíva s acetónom. A len malé množstvo dcm sa používa na oddelenie oleja, ktorý potrebujete, od zvyšku vody a všetkého, čo je v ňom....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ak ste ju vákuovo destilovali. Potom váš olej mal zostať v reaktore a zvyšok sa mal odpariť alebo zachytiť do inej banky.

Ak ste teda vzali bezfarebnú kvapalinu a pokračovali v práci s ňou. Znamená to, že ste vzali tú nesprávnu, v ktorej bol metylamín. Preto ste ho stále cítili. pretože fb nikdy nie je bezfarebný.

Premenili ste svoj pmk vosk na pmk olej?
Ak chceš, napíš mi dm.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Top