Question Vyrobte si liek z vecí, ktoré máme doma

noxdiv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Chcel by som vedieť, či niekto vie o nejakých drogách, ktoré sa dajú vyrobiť doma, s vecami, ktoré máme doma, alebo s vecami, ktoré môžeme kúpiť, ale ktoré sú ľahko dostupné, viem, ako urobiť niektoré veci, napríklad vyrobiť kokaín z cracku zmiešaním s liekmi a kyselinou boritou, a tiež roztok proti rozstreku spájky s acetónom, ale zaujímalo by ma, či niekto vie o niečom inom, čo by som mohol urobiť doma?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
To nie je možné, potrebujete základ, z ktorého budete robiť syntézu drog, napthoylindol je základom väčšiny syntetických kanabinoidov, napthoylindol môžete syntetizovať celkom ľahko, verte mi, napthoylindol pochádza z normálneho indolu samozrejme.

Syntéza:

1. K miešanému roztoku indolu (1000 g) v CH2Cl2 (15 litrov) sa v jednej dávke pridal SnCl4 (2000 ml).
2. Po odstránení ľadového kúpeľa sa zmes miešala pri izbovej teplote 30 min a potom sa do suspenzie po malých dávkach pridal 1-naftoylchlorid (1627 g) a následne nitrometán (10 litrov).
3. Zmes sa miešala 2 h pri izbovej teplote.
4. Po ochladení ľadom a vodou (20 l) sa zmes prefiltrovala, aby sa odstránili anorganické zrazeniny, a organický materiál sa extrahoval etylacetátom (15 l).
5. Organická fáza sa vysušila nad Na2SO4 a skoncentrovala pri zníženom tlaku, čím sa získal produkt vo forme kryštalickej tuhej látky.

Jednoduchých 5 krokov.

Viem, že to nie je z domácich vecí, pretože je to nemožné.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Môžete zmiešať cukor a kvasnice vo vode, nechať ich kvasiť a destilovať alkohol. Ak si chcete doma z vecí vyrobiť iné drogy, potrebujete doma drogové prekurzory.
 
Top