Výroba a expedícia najjemnejších liečiv s DIRECTION a MAGNITUDE - Laboratóriá Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BEZPLATNÉ VZORKY - PROSÍME, PREČÍTAJTE SI NASLEDOVNÉ

V spoločnosti Vector Laboratories chápeme, že dôveru si treba zaslúžiť tým, že nikdy neporušíme slovo o kvalite nášho produktu. Preto svoju vďačnosť tejto fantastickej komunite prejavíme tým, že spustenie našej spoločnosti odštartujeme rozdaním niekoľkých bezplatných vzoriek našich výrobkov. Našim novým zákazníkom chceme dať ochutnať náš bezchybný zákaznícky servis a vynikajúcu spokojnosť našich zákazníkov tým, že začneme rozdávať nasledujúce produkty:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 vybraných zákazníkov dostane po 5G vzorky)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 vybraných zákazníkov dostane 1G vzorku)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 vybraných zákazníkov dostane 1G vzorku)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKO SA MÔŽEM ZAREGISTROVAŤ DO GIVEAWAY?

(Aby ste sa mohli zaregistrovať, musíte si prečítať nasledujúce informácie)


Existujú len dve jednoduché požiadavky, ktoré musíte splniť, aby ste si mohli vychutnať vzorku zdarma. Musíte byť členom tohto fóra. Ak je v banneri vášho profilu napísané "nový člen", potom nemáte nárok na získanie vzorky, pretože administrátor vašu recenziu na náš produkt nepovažuje za platnú. Je to preto, lebo v pravidlách fóra o bezplatných vzorkách sa uvádza, že vzorky môžu byť poskytnuté len "členom" fóra.

Ďalšou podmienkou pre získanie darčeka je záruka, že zanecháte recenziu na výpis nášho výrobku v sekcii trhovisko a vo vlákne, ktoré práve čítate. Zároveň by som chcel zákazníkov požiadať, aby okrem trhoviska a vlákna nezanechávali recenzie nikde inde na fóre (výnimku možno urobiť, ak nás odporúčate inému používateľovi fóra). Aj keď ma teší vaše uznanie, nechcem, aby administrácii tohto fóra vznikali nepríjemnosti v dôsledku spamovania. Ak po poskytnutí vzorky nezanecháte hodnotenie, náš tím a ostatní predajcovia sa nemusia rozhodnúť poskytnúť vám vzorky alebo s vami obchodovať

Ak spĺňate tieto dve požiadavky, gratulujeme! Môžete získať vzorku! Stačí, ak nižšie v tomto vlákne napíšete komentár, v ktorom uvediete, ktorý výrobok by ste chceli vyskúšať (môžete získať len jednu vzorku jedného výrobku), a my vám sami pošleme DM. Nie je potrebné, aby ste nám po svojom komentári písali správu, pretože my vám pošleme správu o vašej vzorke.
 
View previous replies…

shrekanonymous

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ahoj, ahoj. USA tu. Hľadám vzorky vášho dextrometamfetamínu. Už nejaký čas hľadám skutočne čistý produkt a Tvoj vyzerá, že by to mohlo byť to, čo som potreboval. produkt v mojej oblasti v poslednej dobe vážne klesol a ak je potrebné preskúmať toto vlákno a byť členom, potom so mnou počítaj. Teším sa na obchodovanie s vami a dúfam, že sa čoskoro ozvete
 

jojoe21

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Im interrested for a amphvitamin sample please
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, je možnosť vyskúšať si vzorku metamfetamínu?
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
stále sú k dispozícii bezplatné vzorky, máte veľmi dobré ceny v porovnaní s väčšinou ľudí a výrobky vyzerajú naozaj dobre, som zvedavý na ich kvalitu mám záujem o amfetamín alebo D-Meth teraz záleží na tom, čo máte k dispozícii.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
@Fangs a @Ricardo10

V EÚ už nemáme a vzorky D-Meth.

V USA máme k dispozícii vzorky D-methu a v EÚ zostali vzorky amfetamínu
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
Môžem užívať amfetamín? Som z EÚ
 

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hola aun es posible recibir una muetra de amphetamina , o de sulfato de amphetamina , soy de europa. si no es posible , como puedo hacer un pedido de sulfaro , por que en opciones de compra no esta. Gracias
Un saludo


Dobrý deň, je ešte možné dostať vzorku amfetamínu alebo amfetamín sulfátu, som z Európy. Ak to nie je možné, ako si môžem objednať sulfát, pretože nie je v možnostiach nákupu. Ďakujem
S pozdravom
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, spoločnosť Vector. Môžem vyskúšať vzorku vášho prášku amfetamín sulfátu? Žijem v USA.

Ďakujem!
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ups, nevadí. Neberte ohľad na posledný príspevok. Poslal som ti DM, Vector.
 

Happymeal13

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jan 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, mohol by som dostať vzorku? :) najlepšie d-meth? :)
Ak nejaké zostanú, budem veľmi rád (Česká republika)

Ďakujem, prajem pekný deň :)
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Zdravím, americký zákazník. Rád by som si vyskúšal váš met. Vďaka
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Všetky naše európske vzorky amfetamínu a D-metamfetamínu sú už hotové!

V súčasnosti zostávajú už len 3 vzorky D-metamfetamínu z USA.

V PRÍPADE ZÁUJMU KOMENTUJTE DOLE, AKO NAJRÝCHLEJ, PRED AKO SA VYPREDAJÚ
 

REseBox212

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň! Veľmi sa zaujímam o vzorku D met (EU Ger)! Vďaka :)
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Teší ma váš záujem o náš produkt! Momentálne už nemáme žiadne voľné vzorky, ale veľmi radi vám nejaké predáme :)

. Poslal som vám správu.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Dobrý deň, sú k dispozícii nejaké bezplatné vzorky pervitínu a amfetamínov na doručenie do Spojeného kráľovstva?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
IM v USA a pravdepodobne to vidím príliš neskoro, ale ak nie, rád by som dostal vzorku dextra.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Old timer tu by som rád preskúmal váš Meth trh je zaplavený 50/50 sračky vždy nechávam plnú recenziu akékoľvek otázky prosím DM ma
 
Top