Syntéza metamfetamínu z efedrínu alebo pseudoefedrínu

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Dobrý deň, ďakujem za príručku.
Je možné použiť biely lieh namiesto toluénu?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Fungovať bude akékoľvek nepolárne rozpúšťadlo. Podľa toho, či je ťažšie alebo ľahšie ako voda, zistíte, či bude pri kombinácii nad alebo pod vrstvou Aquias vášho roztoku. Chcete sa uistiť, že extrahujete správnu vrstvu!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ospravedlňujem sa, chcel som povedať: "Bude fungovať KAŽDÉ nepolárne rozpúšťadlo, ktoré sa dobre nemieša s vodou. Nie som si istý, čo myslíte pod pojmom white spirit, či myslíte ako "biely plyn" alebo palivo Coleman camp, potom je odpoveď áno. Nie je to najlepšie rozpúšťadlo, pretože sa chcete pokúsiť vybrať také, ktoré zanecháva čo najmenej zvyškov, ale určite bude fungovať.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
úprimne plytvanie úbohým chudobným fosforom stačí použiť HI vyrobený z kyseliny fosforečnej a NaI. mám jednu otázku, či by hliník nefungoval ako náhrada fosforu, pretože by sa vytvoril AlI3 na mieste, ktorý potom reaguje s vodou a vytvára HI.
2Al+3I2> 2AlI3; 2AlI3 +3H2O> Al2O3+6HI: . niekto by sa na to mal pozrieť, som zvedavý, či to funguje, ak áno, bolo by to veľké zlepšenie a dostupnosť a náklady.
tiež ako malý dôkaz konceptu sa pokúsim vyrobiť nejaký metyljodid s ním ako náhradou, deffo nebudem vyrábať metylolol
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
prolly tiež gon urobiť nové vlákno na to neskôr
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Prečo umývať síran sodný na obrázku 17
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kalcinovaný síran sodný sa vzťahuje na
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Môžem sa opýtať, či sa pri zavádzaní chlorovodíka stále neobjavuje biela usadenina? V čom je problém? Ďakujem
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ak ste až do tohto bodu urobili všetko správne, môj prvý odhad je, že máte v nepolárnom rozpúšťadle vlhkosť, ktorú je potrebné pred protonizáciou odstrániť. Akákoľvek prítomná vlhkosť rozpustí váš hcl
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Veľmi pekne vám ďakujem za vaše usmernenie, pani učiteľka
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Toluén som uzavrel bezvodým síranom sodným a sušil som ho viac ako 12 hodín. Prečo je v ňom stále voda
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Síran sodný ju vysuší len do určitej miery tiež ak bola predtým dosť vlhká u potrebujete dosť veľa id len predsušiť síranom destilovať a potom ďalej sušiť sodíkom a keď ju budete potrebovať len destilovať .
Hádam, že urin robí gringard tho, pretože pochybujem, že to bude potrebné pre väčšinu ostatných prípadov.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Pani učiteľka, môžem sa opýtať, či pri zavedení chlorovodíka nevznikne biela usadenina? Viete, aký je dôvod
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Nie je to príliš málo jódu? Videl som, že v iných receptoch sa zvyčajne používajú 2 g jódu na 1 g efedrínu.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Príspevok vo vlákne 'Sintesis Metamfetamin dari Efedrin dengan Menggunakan I2 dan H3PO2' http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...edrine-by-using-i2-and-h3po2.10423/post-68374
C2GyEk4Igb
 
Top