Syntéza metamfetamínu z P2P prostredníctvom Al/Hg

Truthful ghost

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, môžem použiť hliníkovú fóliu 12um ? A tiež môže dobre fungovať metoxyfenyl acetón
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Áno na 12um hliníkovej fólie, Môžete použiť hliníkové pelety, aby al/mg nemusí byť fólia. potrebujete viac rozpracovať Metoxyfenyl acetón?
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Pri filtrovaní ako hustý filter mám použiť?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Stačí použiť Buchnerov lievik, filtračný papier a vákuovú pumpu. Bez vhodného vybavenia nemôžete vyrábať kvalitne.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Používal som 52 mikrónový kávový filter, ale je to trochu pomalé a na jeden filter sa dá umiestniť ~100 g
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Prosím, priatelia a učitelia, môžem odparenú vykryštalizovanú reakčnú zmes vymyť etylacetátom, prosím, potrebujem odbornú radu a aká je najlepšia teplota na odparenie reakčnej zmesi oleja
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Naozaj potrebujem vašu pomoc, pri mojom druhom pokuse o výrobu metamfetamínu pomocou P2P som v záverečnej fáze odparovania na kryštalizáciu a toto je obrázok odparených kryštálov, Prosím, môžem to umyť etylacetátom alebo dietylacetátom,, a prosím, ako to mám previesť na veľké skalnaté kryštály, naozaj potrebujem pomoc priateľov v skupine,
 

Attachments

  • yuXsTIzjV0.jpg
    yuXsTIzjV0.jpg
    8.4 MB · Views: 192

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, môžete ho umyť acetónom. Potom ho môžete len rekryštalizovať alebo oddeliť izoméry, aby ste vytvorili veľké kryštály d-methu. Návody sú zverejnené na fóre. (s videom)
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Bazifikujte, extrahujte najlepšie hexánom a premyte soľným roztokom, potom nechajte odstáť soľ.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
jedna otázka, po niekoľkých testoch s malým rozsahom to vyzerá, že to bude fungovať dobre.
ale nabudúce budem robiť väčšiu dávku a teraz som trochu zmätený po prečítaní informácií na rôznych miestach.
Reduktívnu alkyláciu s Al/Hg a P2NP na amfetamín týmto spôsobom poznám už mnoho rokov, z tohto hľadiska tomu nerozumiem:
z oncle fester.

onlcel fester hovorí:

pre MŇA nemôžem uveriť, že to robí v 3l banke. V 3l banke môžem urobiť možno 30g dávku P2NP v chladnejších dňoch. Ale on hovorí niečo z asi 340 ml P2P.
Je to možné ? Je reakcia o toľko jemnejšia ako pri P2NP ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, áno, je menej exotermická ako redukcia P2NP. Ale tiež neodporúčam robiť redukciu P2P 340 ml v 3l banke. Podľa môjho názoru je to príliš veľa.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Veľký rozdiel je medzi reakciami reduktívnej am inácie a reakciami redukcie nitra s dvojitou väzbou.
 

strong

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Získa sa metamfetamín bez odparovania výrobou plynnej HCl prostredníctvom chloridu sodného?
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Pokúsil som sa vyrobiť malé množstvo metamfetamínu zmiešaním P2P, metylamínu HCL free base, chloridu sodného a etanolu v hliníkovej zmesi, potom som po 3 hodinách filtroval, získal som metamfetamín free base, HCL plyn som vyrobil zmiešaním NaCl a H2SO4. Po pridaní k metamfetamínovej voľnej báze nedošlo k reakcii so žiadnou z látok v metamfetamínovej voľnej báze.
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Mám monohydrát dusičnanu ortuťnatého, môžem ho v tomto použiť? Alebo kúpiť iný chlorid ortuťnatý 2 ?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Áno, monohydrát dusičnanu ortuťnatého II funguje, ale upravte pomer.
 

mexxx

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Jun 30, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Môžem v tejto metóde nahradiť dietyléter?
 

Venus9987

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, v súčasnosti je metylamín (74-89-5) v mojej oblasti rúra. Môžem namiesto metylamínu použiť metylamín hydrochlorid (593-51-1)?
 

Venus9987

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, môžem namiesto hliníkovej fólie použiť hliníkový prášok na 1000 účelov?
A možno éter nahradiť petroléterom?
 

wael gph

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Prášok nie je dobrý a nevytvára amalgám, pretože vytvára vodík pri vysokej rýchlosti
Hliníková fólia je účinná, pretože pomáha aj pri prenose elektrónov
 
Top