Balík je zabavený

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Dobre. s týmto mám určité skúsenosti v závislosti od toho, kde sa nachádzate. Ak sa to stalo v USA, neváhajte mi napísať DM
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Havaj má notoricky prísne colné predpisy; niekto, koho som poznal, dovážal steroidy zo Spojeného kráľovstva a vždy nechal balík týždeň stáť pri vchodových dverách alebo v ich blízkosti s nápisom Return to sender (vrátiť odosielateľovi).
Raz si hneď po doručení všimli chlapíka zaparkovaného v kabriolete, ktorý si za bieleho dňa čítal noviny. Balík len položil a urobil krátke "upratovanie domu ".
O hodinu neskôr zaklopali pracovníci americkej pošty a miestnej polície a pýtali sa, čo je v balíku. Našťastie táto osoba už videla, že balík bol otvorený, A, nepokúšali sa ho otvoriť.
Balík mu odovzdali a on im povedal, že nie je pre neho, nech ho pošlú späť tomu, kto ho poslal. Zmenil si aj meno o niekoľko písmen; John Smith namiesto Jason Simmons.
Pravdepodobné popretie!
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
125
Points
28
Deals
6
Poslal som balíky s 2 metrami ten veľký mal 4 kg, ale zvláštne je, že z 10 prípadov príde len polovica a nie sú zabavené prídu normálne, ale keď ich otvoríte, všetko je zničené neviem, či je to colníkmi alebo samotnými zákazníkmi, ktorí robia tento žart

Stáva sa mi to často v Austrálii

Stáva sa to isté aj niekomu inému, pretože je to zvláštne, ak by mali federálnych agentov po celom dome
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Dobrý deň,

Dajte mi nejaký kontext a ja vám všetko vysvetlím. Závisí od krajiny, ale myslím, že mám dostatok skúseností s riešením takýchto vecí mnohokrát.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Mate, dúfam, že všetko v poriadku a vaše dobré
🍀👋🤠
A ak môžete aktualizovať o tom, aké dôsledky ste dostali..
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Myslím, že ste v poriadku, keďže to u vás nenašli, myslím, že vždy môžete všetko poprieť a povedať, že ste si nikdy nič neobjednali. Je ľahké, aby si niekto objednal veci na vašu adresu a na vaše meno. Ak to zájde tak ďaleko, jednoducho vymažte akýkoľvek druh dôkazov, s ktorými ste boli v kontakte. A jednoducho popierajte, popierajte, popierajte. Ako som povedal, ak to zájde tak ďaleko a vy sa z toho dostanete, nemyslite si, že sa tým prestali zaoberať. Od tohto momentu musíte byť vždy opatrní.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Nedávno sa mi stratili 3 z 5 zásielok; všetkých päť bolo medzinárodných v rámci EÚ (bez vonkajšieho cla). Všetky tri stratené zásielky využili vnútroštátne poštové služby, z dvoch doručených zásielok bola jedna doručená prostredníctvom vnútroštátnych poštových služieb a jedna prostredníctvom súkromnej kuriérskej spoločnosti. Opätovne zaslané objednávky sa tiež nepodarilo vybaviť. Pokiaľ odosielatelia nezvládli utajenie a zásielky neboli zastavené v krajine pôvodu, v tejto chvíli považujem svoju adresu za čiernu listinu, na ktorej triediace centrá filtrujú moju poštu na kontrolu. Nikdy som nedostal žiadne oznámenie o zadržaní, ani od poštovej spoločnosti, ani od orgánov činných v trestnom konaní.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Zásielka mi leží medzi sedadlami niekde asi tak 5 míľ odo mňa od začiatku augusta lol. Hovno bolo citlivé na teplotu a svetlo, takže ho považujem za stratené, ale po mesiaci je stále uvedené ako "na ceste". Čierna listina je pravdepodobnejší scenár. Mám ďalšiu zásielku, ktorá sa teraz blíži, ak je v tejto fáze zastavená alebo 'zmrazená', budem považovať adresu, ktorú som používal, za spálenú a pôjdem ďalej.

Doslova ktokoľvek môže objednať poštu komukoľvek, takže je to právny neporiadok, nech sa na to pozeráte akokoľvek. Právny neporiadok je drahý, ak z vás niekto nechce urobiť exemplárny prípad (a som si celkom istý, že to veľmi rýchlo zistíte, ak to tak je), riešením pre nich je "zastavenie ďalšej činnosti", pretože to je najlacnejšia možnosť.

Kto v dnešnej dobe nemá nepriateľov? Je skurvený rok 2024, päťroční ľudia chodia s iPhonmi. Podľa toho, čo kto vie, adresy, ktoré si vyberám, sú jednoducho ľudia, ktorých jednoducho nemám rád a v pohode s nimi vyjebem.

Toľko 9-5 M-F dronov okolo, vyber si a počkaj, kým odíde poštár, chňapni po svojich sračkách. Skúste si vybrať adresy technofóbov, nebudú mať zvončeky ani kamery. Sledujte stránky NextDoor (SocialMedia) vo vašej lokalite. Starí ľudia jednoducho MILUJÚ klebety o "podozrivej činnosti", ktorá sa deje v ich dokonalých, drahých rodných mestách. Zistil som, že je to skvelá linka na to, čo chystá moja miestna polícia a "ostražití občania".

Len zostaňte v bezpečí, zostať v bezpečí pre mňa znamená byť múdry a urobiť si prieskum a budete v poriadku
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ako povedal KurtV,skúmajte a zbierajte informácie, kde sa len dá. Mám skrytú kameru, ktorá vidí všetky poštové služby, ktoré prechádzajú, a pre miesto, kde bývam, máme tých istých doručovateľov 6 dní v týždni a každý deň chodia takmer presne v rovnakom čase. Oboznámte sa s týmto typom vecí a potom, ak si všimnete niečo mimo, mohlo by to byť znamenie. Používam rôzne adresy susedov, ale stále sledujem všetko, čo je zvláštne. Na vidieku je to však jednoduchšie, keď sa cez nás valí niečo alebo niekto nezvyčajný. Raz mi prišiel balík s dvojdňovým oneskorením kvôli "oneskoreniu usps" a možno to nič nebolo, ale potom som tú adresu pre istotu spálil. Mám aj jedného človeka, ktorý preberá zásielky za určitú cenu, tam posielam všetky väčšie objednávky. Majú už len toľko času, koľko im zostáva do konca života, takže pokiaľ ide o nich, majú už len veľmi málo čo stratiť, pokiaľ im dám nejakú tú dobrotu, zostávajú spokojní, ako sa len dá. Poznám aj človeka, ktorý pracuje s ups každý rok v novembri decembri. Pomáha viacerým vodičom rozvážať a minulý rok sa zoznámil s jedným super vodičom, ktorý pomáha aj teraz. Frajer mu dá vedieť, keď sa zadá objednávka, a vodič si dá pozor na balík s konkrétnym menom a adresou, naskenuje ho ako doručený a potom ho odnesie domov a frajer si ho potom ide vyzdvihnúť. Je to jeden z najlepších spôsobov doručovania, aký som zatiaľ videl, pretože vás to na 100 % udrží mimo radarov a vodič nemá žiadne starosti. Ak balík obkľúči, bude o tom informovaný, pretože je na jeho trase, a balík je zaslaný na náhodné meno a adresu na jeho bežnej trase, takže nemá vôbec žiadne spojenie s nikým. Musíte sa len uistiť, že ho váš predajca posiela s touto konkrétnou službou, inak niekoho čaká veľké prekvapenie v pošte.
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
V Španielsku posielajú tajnú políciu. Dôležité je množstvo. Ale IS, pretože vedia, že majú sone operatívne
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Iba paketes, ktorý pochádza z hola da, pretože chce zjebať narcoesesd z holandy.
 
Top