• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Recept na český spôsob

Methamphetamine

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Dobrý deň, prosím odborníkov, aby sem napísali presný postup "českej cesty" Myslím, že to bude zaujímať viac ľudí 😉
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Mapy.cz 😅 alebo SimpleX chat 😄
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ók tak jednoduchý chat by šel
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Áno, mám to aj s mapami... Ale simplex je šifrovaný rozhovor. Takže chápem, že dotyčná osoba sa bojí....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Bojíte sa napísať príspevok na anonymné fórum, kde ho pravdepodobne aj tak neskôr zverejníte? Ale možno sa mýlim, v každom prípade sa podeľte, najlepšie verejne.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Prečo by teda mal písať o simplexe? No pozri....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Asi máte pravdu, príliš som sa nad tým nezamýšľal. Držím vám palce a dúfam, že to tu neskôr zverejníte.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
"Existuje toľko receptov, koľko je kuchárov, a len máloktorý kuchár robí tú istú vec dvakrát," hovorí erowid
 

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
A čo presne znamená ceska cesta? Neviem a nebudú to vedieť ani ľudia, ktorí sú v tejto oblasti nováčikmi.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Takto sa nazýva receptúra používaná v Českej republike. Ide o reakciu s použitím červeného fosforu, kyseliny fosforečnej a postupného pridávania jódu. Je to veľmi rýchla reakcia, ktorá sa na Západe pravdepodobne veľmi nepoužíva a chemici ju tu nespomínajú. Nazýva sa tiež 2x20minút.
Niekde tu cudzinci diskutovali o tom, prečo český pervitín funguje oveľa lepšie a inak ako ten ich.
Niekto tam spomínal, že je to kvôli tomuto postupu, ale tento postup, ak neviete presné kroky čo a ako, nedopadne dobre.

A samozrejme, aj keď je tu pár ľudí, ktorí to vedia, tak sa nechcú podeliť, lebo jednoducho českosť sa nezaprie ani v tejto komunite....
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
samozrejme, že sa o to nikto nepodelí... medzi sebou, áno... je to naše národné dedičstvo, či sa vám to páči, alebo nie... tí, ktorí to servírujú zvyšku Európy, sú u mňa v prdeli
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
🤣🤣 Ježiš, to je ale odkaz.
Prosím vás, zvyšok Európy sa chystá na bezpečnú výrobu. "Náš" proces je dosť nebezpečný, preto ho nepoužívajú.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
a preto sú všade na 80 % hovadiny... preberte si to, ako chcete... vyrastal som s flaskou ako smrad, mám k nej bližšie ako k čomukoľvek inému, je mi to jedno... je mi to jedno
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
:) Ak však niekto zaplatí adekvátnu cenu, podelím sa o recepty a pomôžem s prvými krúžkami.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Podelím sa ešte o jeden zábavný príbeh. Môj priateľ kupuje každý týždeň od niektorých učiteľov asi 100 gramov na predaj. Hovorí, že sa varí parou českou metódou a že sa (citujem) "filtruje cez striebro alebo niečo také".
Zaujímavé, pomyslel som si. A až neskôr mi to všetko došlo: nitroetán cez dusičnan strieborný (ak nerozumiete, študujte ďalej, možno raz pochopíte).
"Česká para" je absolútny mýtus, ktorý tu udržiavajú pri živote strelci ako pán Sajtam. Ale pokiaľ sú ochotní platiť to, čo platia, je mi to jedno, nech si veria, čomu chcú.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Nikomu nič neplatím... Neviem, čo vás trápi. Ty si len Rejpal. Chcel som len začať diskusiu o varení českého perníka. Diskutovalo sa o tom tu na fóre Nemci a západniari.... V
Máš pravdu, nič také ako české parno neexistuje. Ale chemici tu idú dlhé, čisté, bezpečné postupy, ktoré sa u nás veľmi nerobia. A často v Európe robia racemický pervitín. U nás robia, laicky povedané, jódový d-met, ktorý smrdí ako toulén. Čo psychicky funguje úplne iným spôsobom.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Nie som odborník, ale vyskúšal som české piko kúpené na ulici a kryštál kúpený z darknetu a za seba môžem povedať, že je to nebo a zem a v podstate tieto dve veci považujem za dva rôzne produkty, pretože sú úplne odlišné svojimi účinkami a vlastnosťami. Pod pojmom České parno rozumiem čistý d-metamfetamín vyrobený väčšinou z pseudoefedrínu alebo efedrínu v relatívne menšom množstve, na konkrétnom spôsobe netrvám, pretože o tom veľa neviem. To, čo kartely varia po desiatkach a stovkách kilogramov, by som rozhodne neoznačil za český paren, aj keby ho varil sused, pretože výsledkom je racemická zmes 50:50, ktorá má s čistým českým korením len málo spoločného.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Presne o tom hovorím. Český parno stridave beriem už 12 rokov. Za ten čas som vyskúšal aj mraky pervitínu z darkweb.... Nikdy sa to nedalo porovnať s českým perníkom, iba raz pred rokmi, keď nejakí chlapci z Liberca predávali kryštál na darkwebe , to bolo dobré.....
 
Top