• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Recept na český spôsob

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Podelím sa ešte o jeden zábavný príbeh. Môj priateľ kupuje každý týždeň od niektorých učiteľov asi 100 gramov na predaj. Hovorí, že sa varí parou českou metódou a že sa (citujem) "filtruje cez striebro alebo niečo také".
Zaujímavé, pomyslel som si. A až neskôr mi to všetko došlo: nitroetán cez dusičnan strieborný (ak nerozumiete, študujte ďalej, možno raz pochopíte).
"Česká para" je absolútny mýtus, ktorý tu udržiavajú pri živote strelci ako pán Sajtam. Ale pokiaľ sú ochotní platiť to, čo platia, je mi to jedno, nech si veria, čomu chcú.
 
View previous replies…

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
41
Reaction score
29
Points
18
Nie som odborník, ale vyskúšal som české piko kúpené na ulici a kryštál kúpený z darknetu a za seba môžem povedať, že je to nebo a zem a v podstate tieto dve veci považujem za dva rôzne produkty, pretože sú úplne odlišné svojimi účinkami a vlastnosťami. Pod pojmom České parno rozumiem čistý d-metamfetamín vyrobený väčšinou z pseudoefedrínu alebo efedrínu v relatívne menšom množstve, na konkrétnom spôsobe netrvám, pretože o tom veľa neviem. To, čo kartely varia po desiatkach a stovkách kilogramov, by som rozhodne neoznačil za český paren, aj keby ho varil sused, pretože výsledkom je racemická zmes 50:50, ktorá má s čistým českým korením len málo spoločného.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Presne o tom hovorím. Český parno stridave beriem už 12 rokov. Za ten čas som vyskúšal aj mraky pervitínu z darkweb.... Nikdy sa to nedalo porovnať s českým perníkom, iba raz pred rokmi, keď nejakí chlapci z Liberca predávali kryštál na darkwebe , to bolo dobré.....
 
Top