Výskumná chemická skúšobná jednotka

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Pozdravujem všetkých členov fóra!

S potešením vám oznamujeme, že otvárame nábor do skupiny pre testovanie výskumných chemických látok. Úlohou testera bude testovať výrobky RC. O platbu a dopravu sa postará administrácia fóra.

Po prijatí zakúpenej látky by sme od vás mali vidieť nasledujúcu správu:
  • Ako sa zásielka uskutočnila? Vyskytli sa so zásielkou nejaké problémy?
  • Fotografie látky na váhe (v balíku, v obale, bez obalu, len látka, minca akejkoľvek nominálnej hodnoty vašej krajiny)
  • Podrobnú správu o ceste od vás.

    Po zodpovedaní všetkých týchto otázok musíte vyhodnotiť nasledujúce ukazovatele:

  • ⭐️ Bezpečnosť služieb (od 0 do 10)
  • ⭐️ Rýchlosť doručenia (od 0 do 10)
  • ⭐️ Kvalita výrobku (od 0 do 10)
  • ⭐️ Ako dobre boli splnené vaše očakávania? (od 0 do 10)

Aby ste sa mohli stať plnohodnotným členom družstva, musíte poslať správu Glitchymu podľa nižšie uvedeného dotazníka:

Téma: Testovacia čata: Otázky: Testovacia čata
  • Akú látku chcete vyskúšať?
  • Máte predstavu o látke, ktorú chcete testovať?
  • Do ktorej krajiny sa bude posielať?


    9nQWSv0Hqw
 
Last edited by a moderator:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Testovacie družstvo
  • Akú látku chcete vyskúšať?
2c-x, DOx, metamfetamín
  • Máte predstavu o látke, ktorú chcete testovať?
Áno, mám preskúšanie predajcov z hľadiska profesionality, metódy a pochopenia scény. Predovšetkým spoľahlivé a čestné

Mám dôverné znalosti o zlúčeninách, ktoré som uviedol. Uvediem fakty aj NMR ect. Ak o to požiadate. Zdokumentujte celý proces od poštovej schránky až po spotrebu bez odhalenia citlivých informácií
  • Do ktorej krajiny sa bude zasielať
  • USA
Ak máte akékoľvek otázky, spýtajte sa, prosím
ďakujem
 
View previous replies…

jbtxt60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Áno, mám záujem o posúdenie dodávateľov z hľadiska profesionality. mám pevný prehľad o scéne. Predovšetkým spoľahlivý a čestný

Mám dôvernú znalosť zlúčenín metamfetamínu . Na požiadanie poskytnem úprimné fakty. Zdokumentujem celý proces od poštovej schránky až po spotrebu bez prezradenia citlivých informácií

zasielané do USA
Prosím, spýtajte sa, ak máte akékoľvek otázky
ďakujem jbtxt60
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
#1. Zmes oxytocínu, norepinefrínu, dopamínu a serotonínu.
#2. (Krásna žena)
#3. Spojené štáty americké.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Som v USA chcel by som otestovať metamfetamín mám v tom rozsiahle vedomosti a viem rozlíšiť zlý,dobrý a skvelý produkt,nie som si istý, čo sú tie ďalšie 2, ale ak dávajú pocit podobný niektorým opiátom, prosím, tiež by som chcel otestovať. Kam máme ísť ďalej
 

Luckycharm

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Žijem v Kanade a rád by som mal možnosť testovať metamfetamín a bol by som schopný poskytnúť vynikajúcu recenziu
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Dobrý deň, Madre, už som vám napísal správu týkajúcu sa tohto a iných spôsobov, ako by som sa mohol stať spolupracovníkom tímu Breaking Bad, ale v príspevku, na ktorý som reagoval, sa uvádza, že hľadáte tím na testovanie RC, a potom pri čítaní tohto príspevku vidím, kde ste uviedli metamfetamín ako príklad drogy, takže teraz ma zaujíma, či je to len pre výskumné chemikálie, alebo sú to všetky drogy? Pretože v takom prípade by som určite zmenil svoj preferovaný výber drog! Dajte mi prosím vedieť a ešte raz ďakujem za váš čas a pozornosť, prajem vám krásny deň!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Nevadí, čítal som žiadosť používateľa TESTINT a podľa formátu, ktorý použil, som si myslel, že ide o časť madresového príspevku. Moja chyba.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Žijem v usa a som samouk chemik ive vyrobil 2cx b thru e nie D a mda a meskalín a ak samozrejme dmt, ktorý im istý väčšina ppl začať s extrqction nie synth hoci id chcel dať TSTAB šancu id rád vzorky.niektoré rcs 2cx a iné entaktogény / psychedelické látky dajú úprimný opibion od mailbix po bio test a som veľmi dobre prepojený, kde som ja celý predaj, takže som dnt naozaj robiť malé ruky do rúk mojich ppl robiť vo veľkom meradle lepšie v FED ako štát som povedal lol zaklopať na drevo
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Žijem v Austrálii v lokalite vzdialenej 4 od mesta. Domnievam sa, že všetci fajčia katinón alebo nekvalitný pervitín. Iv sa rozhodol prestať kupovať a rád by som vyskúšal 2c-x.
Bol by som veselý, keby som sa mohol naučiť syntézu, ale neviem, kde začať a akú veľkosť zariadenia získať. zaplatím za MENTORA OSOBNE ALEBO ENCRYPTOVANÝM E-MAILOM. mám záujem možno o syntézu, ktorá ma naučí abit o chémii a potom skúsiť syntézu meth / amph.
Je shake and bake najjednoduchšie, ale najrizikovejšie.
Potrebujem zdroj prekurzorov, ale plánujem si jedného dňa vyrobiť vlastné vo veľkom množstve.
Rovnako ako príprava večere podľa vlastnej chuti je moja vízia na syntézu. Pripravím zariadenie podľa svojej chuti pridám lil korenie a všetky veci pekné.
POZOR KURIZORY PLATÍM BTC BYŤ VAŠIM ŠTUDENTOM ALEBO OSOBNE ALEBO ENCRYPTOVANÝM EMAILOM. kašlem na kupovanie pouličných drog, Il si vyrobím vlastné.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hej, kamarát, som tiež z Austrálie, ak stále potrebuješ pomoc na svojej ceste, daj mi vedieť, mám know-how a takmer všetko, čo s tým súvisí, pokoj
 
View previous replies…

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, aj ja som z Austrálie, zo severného Queenslandu. Hľadám tu spoľahlivého dodávateľa metamfetamínov. Chcem obchodovať s Dead Drops, Escrow a Crypto. Prosím, pošlite mi PM.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Ahoj, chlapci, tu človek z Veľkej Británie a znalec ketamínu. Každej dávke K, ktorú som mal, som dal meno. Verte tomu alebo nie, ale žiadne 2 šarže nemajú rovnaké účinky.

A dokážem opísať jeho účinky aj pod vplyvom.

Viem povedať, prečo mne osobne daná dávka chutí alebo nechutí, prípadne ako by mohla chutiť iným.

Môžem vám povedať, či som schopný riadiť auto alebo jazdiť na 1000 cm3 motocykli na vašej konkrétnej dávke, alebo či je možné obsluhovať hriankovač, alebo nie.

Pošlem vám video, na ktorom ju testujem. Dokonca vám ju vstreknem, ak mi dáte dostatok na premenu (5 gramov) alebo si to výslovne vyžiadate.

Zvyčajne vám môžem poskytnúť dobrú recenziu už s 3 gramami. aj keď viac je jednoduchšie, pretože si môžem dať na čas počas niekoľkých nocí.

V mojich najlepších časoch som kupoval 80 gramové vrecká a skončil som ich ľahko za mesiac.
Preto sa domnievam, že mám príslušnú kvalifikáciu na to, aby som dávku označil pečaťou môjho súhlasu.
Poskytnem nezaujatú recenziu a dám jej 0/10 na stupnici K.

Pravdepodobne budem nosiť prestrojenie, ale budem používať svoj skutočný hlas. (Chcem si zachovať prácu s vysokou kvalifikáciou)

Prosím, kontaktujte ma v prípade záujmu o moje služby. Balíky prijímam na svojej domácej adrese.
S láskavým pozdravom, Buffalo Phill

Okrem toho som nadšený amatérsky chemik a rád by som sa naučil viac.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

NosLeEp223

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Určite by som sa rád stal členom testovacej posádky,som v USA a hľadám na testovanie hlavne chemikálie typu amp/M-amp.
 

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Dobrý deň. na tento účel by ste mali vyplniť formulár a napísať mi.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Testovacie družstvo

  • Akú látku chcete vyskúšať?
Amfetamín, CMC , MMC.

  • Máte predstavu o látke, ktorú chcete testovať?
Áno, máme profesionálne nosy. Už mám dosť tých sračiek, ktoré sú tak dlho uvedené na uliciach.

Poskytnem úplné a úprimné hodnotenie -od odoslania až po konzumáciu.
  • Do ktorej krajiny sa bude zasielať
    EÚ / Rumunsko.

    Pozdravy!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Dobrý deň, odpovedali sme vám v PM.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Láska k Rumunsku ❤️❤️❤️❤️
 

20ball22kswizzer

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
konope
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
1. Myslím, že chcem vyskúšať nejaké mrchy
2. aha, mám nápad v poriadku
3. môžeš mi ich poslať na môj bakalársky blok v Kalifornii.
 
  • Like
Reactions: vis

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Som veľmi skúsený vo väčšine stimulantov a psychedelík a mám prirodzene vysokú toleranciu na nové chemické látky, takže ak je to dobré pre mňa, býva to super dobré aj pre väčšinu ostatných
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Pošlite mi prosím osobnú správu.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Ahoj glitchy, som super záujem o disky čím lepšie bezpečnejšie a novšie tým viac spustené som k pochopeniu horšie ako jeden; kto stále pravidelne pozerá televíziu. Dajte mi pm nie som si istý, čo máte prístup k som veľmi naklonený k hxe alebo oxo pce kombinácie. A ja som tiež v nás. Študoval som chémiu, rastliny huby, pretože som mal 12, ya ja viem takmer každý jeden fn rastlín <~ moje meno I cnt riadiť svoje auto bez druhej ruky identifikovať každý strom Bush premýšľal o mojich apoc zbierky, čo mi pripomína, že musím ísť urobiť 10 míľu prechádzku pre hromadu sračiek. (Moje oči sa doslova pohybujú po riadkoch rastlín) a takto ma môžete vyloviť, ak by ste na mňa niekedy narazili. Kráčam a pozerám sa dolu a smerom k ďalšiemu radu rastlín. Takže môj záujem je prirodzený a veľmi agresívny. Thx a goodluck dúfam, že čoskoro dostanete správu.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Pošlite mi prosím osobnú správu.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Rád by som vyskúšal NEP, A-PiHP a MDPHP, Miesto v Nemecku! Kontaktujte ma :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV vás desí?
 
Top