Question Krok na to!!!!

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nikdy som teda nevidel, že by niekto písal konkrétne o tom, o čom tu budem písať.

Môj priateľ má do činenia s niekoľkými klientmi, ktorí sa z neho snažia dostať oveľa viac, než čo stojí, za smiešne nízku cenu. Opakovane sa sťažujú, akoby to bola jeho chyba a nie ich, že sa ho snažia vydierať.

Tento môj priateľ spomenul, že to nie je prvý raz, čo sa im to podarilo, a už ho to nebaví. Rozčuľuje ho to do takej miery, že sa chystá znížiť MDMA, ktoré im dával, len preto, že sa neprestanú sťažovať, koľko dostávajú za slušnú cenu.



Moja otázka znie, aký je dobrý pomer a akí sú dobrí kandidáti? Rozmýšľal nad K alebo pervitínom, ale nie som si istý pomerom, na ktorý by to mal riediť, alebo čo funguje najlepšie farmakologicky. Tiež chcem len vidieť, ako na to šliape s minimálnou stratou potencie, ak nie jej zvýšením. Nakoniec by bol radšej, keby sa nikomu nič nestalo kvôli nesprávne namiešanému pomeru, ktorý niekto dá.

Už ma jednoducho nebaví počúvať, ako sa môj priateľ sťažuje na nevedomosť svojich zákazníkov, a úprimne povedané, na jeho mieste by som urobil to, čo on.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Neprekladajte! Nedáva zmysel! Iba mačičky strihajú hovadiny!
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Povedzte to ľuďom, ktorí sa snažia podviesť ľudí

Ja by som tvrdil, že len vy sráči sa snažíte z ľudí vytiahnuť viac peňazí, než za koľko stoja


Hej, práve som si uvedomil, že si z Južnej Ameriky, a teraz chápem, prečo máš takýto názor spôsob, akým ľudia v Južnej Amerike krájajú veci, je prinajmenšom hrozný, a o to sa tu nesnažím, doslova sa snažím krájať produkt jedného zákazníka, pretože sú ako ľudia posratí
 
Last edited:

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
A legitímne, čo by ste robili, keby ste zistili, že váš zákazník s vami hrá ako s figúrkou?

Ako by to nedávalo zmysel? Viem, že to nie je morálne v poriadku, ale ľudia, ktorým to robím, nie sú normálni a koledujú si o to tým, čo robia ľuďom
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ľudia očakávajú, že možno v lisovanej tablete, ale ak ju predávate ako čistú, mala by byť čistá. Na akú cenu sa sťažujú?
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nechcel som zaplatiť 500 za 12g mdma smh
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
No ja s tými bláznami nebývam, v skutočnosti sú o pár miest ďalej

Viem len, že som sa viezol na tej 600 pre rozhodujúce veci do určitého termínu a myslím si, že sa snažili handrkovať medzi mnou a iným predajcom s vedomím, že je tam termín

Ale chápem tvoju myšlienku, úprimne si myslím, že som toto vlákno urobil viac zo zlosti ako čokoľvek iné, ale stále chcem vedieť, ako to urobiť správne, pretože to nebudem robiť väčšine ľudí, avšak ak si myslím, že niekto je podvodník alebo klamár akéhokoľvek druhu, chcem vedieť, ako to urobiť bez toho, aby som im ublížil

Verte tomu alebo nie, som veľmi veľmi o znižovaní škôd a zotavení, ale keď vidím pár ľudí, ktorí sa ani nechcú zotaviť, len sa snažia vytiahnuť peniaze z môjho vrecka, veľmi ma to neteší a nechcem im dať nič dobré, to vám poviem
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
A navyše sú to známi lepiči a podvodníci, ktorí so mnou robili dobré obchody, kým sa nerozhodli, že sa ma pokúsia vydierať

Oni by mali zisk okolo 3 500 dolárov, zatiaľ čo ja by som na obchode zarobil sotva 200 dolárov
 
Solution

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk možno by mal váš priateľ potom jednoducho prerušiť kontakty. Neznie to ako dobrý obchod
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Áno, je to absolútne a vedel som, že za to dostanem hovno, ale úprimne, niektorí ľudia stoja za to, aby predávali vyšliapané veci

Keby niekto podviedol vášho priateľa a viacero ďalších ľudí v tomto jednom meste, nesnažili by ste sa na nich týmto spôsobom zarobiť?
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myslím, že by ste to mohli skrátiť dosť vysoko a predať im to. Keď budú súkať, povedzte im, že máte nového dodávateľa. Možno potom pôjdu niekam inam. Idk nikdy som nebol v tejto situácii
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
No, oceňujem aktuálnu odpoveď, nakoniec im ju budem môcť dať za to, čo som si myslel, vďakabohu, že sa celá táto kríza zažehnáva, ale aj tak je to dobrá informácia, keď viete, že máte do činenia so šmejdmi
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Skôr než niekto hodí ďalšiu reklamu hom sklapnite a opustite vlákno.

Položil som otázku pre ľudí, ktorí na ňu chcú odpovedať, nie pre bandu buzerantov, ktorí mi chcú hovoriť, čo mám robiť

Edit: Uvedomil som si, že kritika je skôr z miesta obáv o ľudí, ale toto nie sú priemerní ľudia

Sú nebezpeční sú zlý biznis doslova pre každého a ich morálka nie je práve niečo, čomu verím, pokúsili sa ma zmanipulovať už viackrát a ja strihám len ich balík nikoho iného
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Dajte ho sem na predaj za 50 USD/g a za problémy s vyhotovením pošty si naúčtujte 10 USD nad rámec skutočného poštovného. Alebo niečo v tomto zmysle, ale to by ste mali byť schopní z toho ľahko dostať.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Slovo, určite sa o to pokúsim, ak sa mi to nepodarí inde

Nechal som si to vyrobiť za 90/g, ale úprimne, bol to úžasný shit, chápem, že by som mohol predávať lacnejšie, ale nenakupoval som tak ťažko vo veľkom, navyše som doslova vypočítal zisk môjho klienta a aj rozdelený na 3 spôsoby ma ďaleko predbiehal a vedel to

Ale oceňujem to, že budem, ak nemôžem urobiť žiadne kúzlo
 
Top