Trans ,4metylaminorex skutočný ľad kráľ stims

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Fermentácia benzaldehydov... Znie to, akoby to chcel robiť každý, ale nikdy to nerobí. A je vás veľa, ktorí hľadáte odpovede, keď nie je nikto, kto by bol schopný dať odpovede v reálnom živote. Ako pri každom kvasení, všetko závisí od prostredia, kvasiniek a teploty. VŠETKY UVEDENÉ ZLOŽKY SA VÁŽIA A RIEĎIA VO VODE NA PRÍPRAVU 800 cm
Médium A Médium B Médium C
PEPTÓN 4,8 g PEPTÓN 4,8 VÝŤAH Z KVASÍC 4,8 g
PYRUVÁT SODNÝ 49,3g SURKÓZA 80g SURKÓZA 80g
KYSELINA CITROVÁ 8,4g KYSELINA CITROVÁ 8,4g SULFÁT AMONNÝ 7,32g
Sulfát horečnatý 0,4 g PH POTREBUJE 4,5 PRE A A B DIFOSFÁT POTÁZIA 0,8 g
PH MUSÍ BYŤ 5,5
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Mohli by ste podrobnejšie vysvetliť celý postup a veci ľahšie pochopiť pre idiotov, ako som ja
A čo je to médium? Pozostáva z
Médium B to isté ako vyššie
Médium C rovnaké ako vyššie uvedené
a kompletný postup, ako dlho nechať každé médium, aké teploty a tak ďalej a laicky
Som vďačný za vaše vedomosti a rád by som si vyrobil vlastný noreph
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
V hlave mámsíce, že ľudia to možno robili v minulosti, ale pevne dúfam, že ľudia vedeli, čo robia. Alebo som to zle pochopil a nie je sa čoho báť... Tak či onak, neopatrný výskumník by nemal pracovať ani s kyanogén azidom, kyanogén bromidom alebo niečím podobným, ale nikdy neviete, čo hlupáci vymyslia. Táto zlúčenina má v literatúre okolo sto odkazov, z ktorých je dobré percento teoretických a výpočtových. Väčšina ostatných je z oblasti fyzikálnej chémie, kde sa študuje jej rozklad a reakčné vlastnosti. Narazíte na pár prác, ktoré ju skutočne používajú ako činidlo pri syntéze, ale verím, že tie sa dajú spočítať na prstoch, čo je dobrá príležitosť pripomenúť si, prečo sú všetky stále pripojené.
https://www.science.org/content/blog-post/things-i-won-t-work-cyanogen-azide

Viem si predstaviť, že niekto stroskotá menej, že sa nevyhne vode a silným kyselinám, ktoré môžu viesť k tvorbe kyseliny hydrazoovej, ktorá je vysoko toxická, prchavá a výbušná. Ale viete, že len tak nahlas rozmýšľam...
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Vidím, že ide o cis vs trans... Tak či onak, človek by sa nemal zahrávať s kyanidovými soľami, ak tomu nerozumie...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Naozaj nerád som ten človek, ktorý s**** na všetko, ale mal som ,4mar a poviem vám, že je to najviac preceňovaný, odkedy som prvýkrát skúsil quaalude, teda Phentermine bol vynikajúci víťaz tej éry, to je len môj názor, ale amorex sa cítil strašne nervózny ako skutočná zlá verzia troch MMC Neviem, odkiaľ títo ľudia majú tam správy možno som ten, ktorý nedostal skutočná zlúčenina všetko čo viem je, že ak by to bolo všetko čo hovorili, že to je, bolo by to vo výrobe, najmä preto, že vyskúšali všetky okrem niekoľkých bratov a sestier zlúčenín, z ktorých mnohé boli veľmi toxické neviem, dúfam, že ma niekto uvedie na pravú mieru, ale nikto nezmení môj názor na kvalitu najhorší Soma rip off vôbec
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Dokonca sa ani veľmi nebojím chémie, len si myslím, že šťava neospravedlňuje The squeeze.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Práve 3,4-metyléndioxyaminorex (MDAR) je klenotom v korune. Vyskúšalo ho asi 100 ľudí a správy boli, nuž, nadšené. Jeden človek napísal "najlepší zážitok, aký som kedy mal s akoukoľvek drogou; legálnou alebo nelegálnou". Subjektívne účinky sú v podstate na polceste medzi MDA a MDMA.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
To isté CARL sa páčilo... 2 mar alebo 3 mar viac ako 4 mar.... tak či tak... myslím, že šťava neospravedlňuje The squeeze.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Potom som musel mať pravdu, že tam bola úplná totálna s*** dávka, ktorá išla asi pred 6 rokmi od veľmi známej čínskej mladej dámy, počas ktorej väčšina z prvých pár dávok bola úplná s*** všetkého, čo prvýkrát syntetizovali, takže by som sa rád opravil a rád by som sa mýlil
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Bolo vaše laboratórium testované... najlepšie pomocou NMR?

Číňania budú tvrdiť, že je to jedno, ale pošlú vám niečo 100 % iné
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Áno, čínski predajcovia poskytli NMR s jedným píkom, ktorý možno skrýva nejaké toxické reaktanty, takže by som sa nemal hnevať na zlúčeninu
 
Top